Не ми трябва педиатър!

  • 1 973
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Разбира се,че не пренебрегвам лекарското мнение,но от тук научих неща,които не са ми казани от педито.Разбира се проследявайки информацията от форума,първо се консултирам с нея и после практикувам. newsm10

# 16
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не е зле винаги да се търси и лекарското мнение, ама те все тъй искат да те претупат, да си минеш само по реда и някой въпроси остават недоизказани.Разбира се при проблем 1-во лекаря и после съвети и от други мами.  bouquet

# 17
  • Мнения: 4 629
Е не вярвах, че някой може да придаде такава тежест на форумското ни общество  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Я по-добре недей, че колкото адекватни съвети, толкова пълни глупости ще прочетеш тук, а разликата не винаги може да се хване. Приемай всичко в интернет просто информативно!


И аз бих те посъветвала същото Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 248
Без педиатър не може!  Wink  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 057
Чудесно е, че от форумите получаваш информация, различна от тази на педиатъра. Но...
В почти всеки раздел има изрично написано следното "Форумът е за обмяна на личен опит и информацията в него не е предназначена да замени напътствия, назначено лечение или препоръки на медицинските специалисти".  Wink

# 21
  • Мнения: 6 029
лелееееее ти не си у ред????? те педиатрите не учат медицина, щот имат повече свободно време....

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
лелееееее ти не си у ред????? те педиатрите не учат медицина, щот имат повече свободно време....
Момичето все пак е пояснило за какво става въпрос, така че по-спокойно я нападай.  Ако беше прочела точно 5 постинга преди твоя, щеше да разбереш, че съвсем си е "У ред".

И аз съм научила доста неща от форума, и то не само за отглеждането на деца. За съжаления глупостта ходи не в гората.

# 23
  • Мнения: 2 677
Докато бях бременна, научих страшно много неща от този форум както за самата си бременност, така и за предстоящето събитие.
След като родих, също добих огромна представа за гледането на децата.
Смятам, че когато не се отнася пряко за здравето на децата ни, а за определени периоди, през които преминава развитието им, няма по-добър съветник от този форум!
Защото.....
... ако форумът не беше полезен, изобщо нямаше да съществува!
Wink

# 24
  • Мнения: 6 029
лелееееее ти не си у ред????? те педиатрите не учат медицина, щот имат повече свободно време....
Момичето все пак е пояснило за какво става въпрос, така че по-спокойно я нападай.  Ако беше прочела точно 5 постинга преди твоя, щеше да разбереш, че съвсем си е "У ред".

И аз съм научила доста неща от форума, и то не само за отглеждането на деца. За съжаления глупостта ходи не в гората.

никой не нападам, драга. току що прочетох за някаква майка, която давала 6 месеца панадол на детето си през 6 часов интервал. благодаря за такъв опит и съвет.

не пренебрегвам форума като източник на информация, но всяко нещо с мярка. особено, когато става въпрос за болести, лечение и лекарства.

# 25
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Е как така не ти трябва ? #Crazy А мамма или татти ще сложи ваксините на бебо ? Или някоя друга съфорумка ? Форумът е супер полезен, но я да те питам - ако както сменяш памперса и от дупата на бебо рукне кръв ( както стана при мен ) ....

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Първия момент помислих, че говориш сериозно hahaha hahaha hahaha

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз постъпих по този начин,но само по отношение на храненето.Абсолютно за нищо не послушах педиатърката,а черпех инфо само от тук.За много други неща също ми помага форумът,но стане ли въпрос за здравето първо тичам при нея и после пак съм тук за да преценя кое как и защо.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз пък съм на друго мнение - вярно, че без педи не става, но пък за колко неща ми е помогнал този форум си нямате и на идея. Специално подфорума Кърмене и захранване на бебетата... Peace Ако не съм черпила инфо оттам и не съм действала на своя глава, а съм слушала "компетентните" съвети на педиатри, да не съм кърмила и един ден... Naughty И за много други неща съм получавала и чела по - логични неща, от общопотвърдените.
Форумът е сила, но разбира се, човек не трябва да вярва само на едната или другата крайност!

# 29
  • Мнения: 215
Ако не си доволна от педито - смени го! Не се осланяй 100 % на форумите!

Общи условия

Активация на акаунт