Tarsya kolichka za bliznaci

  • 2 346
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 950
Момичета, случайно да знаете дали има колички, които да разполагат децата едно зад друго и да са до към 300 лв?  newsm78 Че нашият асансьор е тесен и ако са едно до друго количката няма да влиза в него. А по-достъпните, които съм виждала са на чиполино и бертони, по 200-300 лв, но все са за деца едно до друго.
Предварително благодаря!

# 16
Аз лично съм виждала такъв вариант само при по-скъпите колички. Но много добре прецени и премери асансьора си, защото това е малко измамна представа, че количка с едно зад друго бебета ще влезе в тесен асансьор. Споделям ти личен опит, защото и аз в началото мислех като теб, но се оказа заблуда.

# 17
мамче!

намери ли количказа близнаци.Поли сварза ли се с теб?Като се справиш с проблма информираи ни.На лични ще ти изпратиа да видиш как изглежда нашата количка.така като гледах и саита направо си мислиа че сам щастливка за моиата количка.И предимството е че се разделиат,а както гледам рано или касно се купуват две отделни колички.Успех.Погледни ж лични моиа вариант.

Все още не съм намерила, но и никой не се е свързвал с мен да ми предложи. Задължително ще се похваля щом намеря някакво приемливо решение на тази одисея:-)

# 18
  • Мнения: 2 051
Момичета, случайно да знаете дали има колички, които да разполагат децата едно зад друго и да са до към 300 лв? 
Влакчетата са по-скъпи...
Освен това в България се разпространиха сравнително отскоро, трудна работа е да се намери и втора ръка.
Търсене и късмет!

# 19
  • Мнения: 2 950
Ужас!  #2gunfire

видях днес в нета една на чиполино като влакче, струва 250 лв, обаче какво ли й е качеството  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 950
Graypearl , благодаря за съвета! Ще премерим добре асансьора. Лошото е, че ние сме на 7-ия етаж, асансьорът е малък и съм изпаднала в голяма чуденка  newsm78 Единственото, което съм измислила до сега е да ги смъквам до долу с количката на кака им и да ги прехвърлям в двойната и нагоре - по обратния ред  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 102
мамчето която пусна темата,не се е отчела Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт