Бихте ли се навили за тройка???

  • 81 014
  • 206
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 392
Ба, аз на двойка едва се навивам.. Joy

# 136
  • Мнения: 2 161
Много са ми тъпи тези тройки.И дето всички така ги преекспонират...тройка,тройка,тройка.Като двойка ми се струва,че повече работа може да се свърши и качествено.В тройка мисля,че ще се разсейвам и може би няма да си взема полагаемото.А аз дълбоко се интересувам първо от това.

# 137
  • Мнения: 1 418
Да,ама само с мъже.Може и повече от двама.

# 138
  • Мнения: 375
Не!категорично

# 139
  • Мнения: 157
Да,но може би с нещо чуждо!

# 140
Тройка ли??? Като мисъл отдавна съм го приела, но ако не бяха всичките тези гъбички, бих го и направила. Предполагам, че си е готино изживяване и успех на тези които се решават! Знае ли се пък, може и аз да опитам Wink

# 141
  • Мнения: 2 161
Тройка ли??? Като мисъл отдавна съм го приела, но ако не бяха всичките тези гъбички, бих го и направила. Предполагам, че си е готино изживяване и успех на тези които се решават! Знае ли се пък, може и аз да опитам Wink
Е,сега с тези гъбички,просто никога няма да я пробвам тройката.Успех на всички смелчаци,които са готови да се гмурнат в неизвестното.

# 142
  • Мнения: 674
Една приятелка ми разправя че правили с мъжа си и една тяхна позната няколко пъти и било жестоко. Смятали пак да се видят и да продължат да го правят...   Тя не ревнувала а и харесало... newsm78

# 143
  • Мнения: 4 764
Петък значи...Добре тогава. Тройка с двама мъже, да. Тройка с две жени и мъж, пълна загуба на време и енергия.

# 144
  • Мнения: 1 731
Петък значи...Добре тогава. Тройка с двама мъже, да. Тройка с две жени и мъж, пълна загуба на време и енергия.

Взе ми думите от устата. Peace

# 145
  • Мнения: 674
Ако някой има опит я да си казва...

# 146
  • Мнения: 148
 Да ,с Деси и Дамянчо,според мен и така ни е хубаво,така че няма кво да се навиваме повече Mr. Green

# 147
  • Мнения: 80
С двама мъже - да .

# 148
е как не .... 3 ма или повече няма ядове нема значение колко са мъжете стига да има поне 1 жена Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 149
  • Мнения: 2 978
е как не .... 3 ма или повече няма ядове нема значение колко са мъжете стига да има поне 1 жена Simple SmileSimple SmileSimple Smile

А не може ли поне 2?

Общи условия

Активация на акаунт