Стара Загора 29 - Секс, лъжи и свирки...

  • 36 151
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
"Тази, за която се сещам"... "Тази, с която сте се запознали"... " "Известна е и с други неща..."
Много недомлъвки, много нещо...Как ви й не дожаля за бедната клУкарка... Mr. Green

Пък Жадито... Тя само за "оправяне" си я влече... На постелката върху леглото де... Mr. Green

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
искат ни със Стефи на лекцията за Кърмене на бебето да покажели, че кърмените бебета не изпостеляват  newsm47

Да им заведем Мучачос Грингос де Ивелинос... Да видят и как се ошишкват... Mr. Green
Въх, ма ако трябва аз да го водя, как шъ обяснявам, че съм го кърмил...
Виж, за т`ва не помислих...
newsm78

# 227
  • Мнения: 183
Аз пък да се похваля ще купувам тази количка http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=72824&cat=3

# 228
  • Мнения: 183
Макар , че доста да ме е страх , но Хера ми обеща да я прибере в техния гараж , утре ще ми обяснява какво трябва да направя за да я купя до сега не съм посещавала този сайт.

# 229
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Аз пък да се похваля ще купувам тази количка [/url]
ами честито!  bouquet


 
кърмените бебета не изпостеляват  newsm47
не е вярно -питайте педито на Авигея ,  Sick #2gunfireнали Иве ? 

# 230
  • Мнения: 6 243
Ауууууууууууу, много е хубава! Идеален избор! Нали ще ми даваш по едно кръгче с бебето (аз как ти дадох да тикаш моята  Laughing).

# 231
# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Пък Жадито... Тя само за "оправяне" си я влече... На постелката върху леглото де... Mr. Green
Постелка? Легло?
Що за скука ми приписваш?

Роуз, наистина е хубава количката. Добър избор! Ако зная, че няма да ме хване пак мерака за трето и аз бих ти поискала едно кръгче  Grinning

# 233
  • Мнения: 183
Да ще ви давам живот и здраве само да се роди бебчо , дори не искам да я внасям сега при нас Simple Smile

# 234
  • Мнения: 6 243
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182584.msg4180368;topicseen#new
Гледам, че има специалист на линия.
Някоя бременна ако има въпроси, може да ги постави.
Аз дотук разбрах, че на избрания от нас дипломиран специалист - лекар, който да ни води раждането, се плаща отделно  Laughing

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
На rose_madder наистина е хубав избора Mr. Green Вече се разбирам за доставката на количката. А на агресора ще е морско синьо Куини Mr. Green Няма само Мини и Еденицата да мятат колички из Зарата Mr. Green

# 236
  • Мнения: 2 122
ша си правим парад на скъпите колички  Party - който няма да му мисли  Flutter

# 237
  • Мнения: 619
Ами значи с Дони да си излизаме сами,а?
Пък то и двете като учим,напрраво викам да не излизаме. Rolling Eyes

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ами значи с Дони да си излизаме сами,а?
Пък то и двете като учим,напрраво викам да не излизаме. Rolling Eyes
А бан Twisted Evil

# 239
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Ами значи с Дони да си излизаме сами,а?
Пък то и двете като учим,напрраво викам да не излизаме. Rolling Eyes

 smile3521
ша си правим парад на скъпите колички  Party - който няма да му мисли  Flutter

аз пък като нямам , ще ходя да си пека дупето на морето - вие си разхождайте количките smile3533

Общи условия

Активация на акаунт