Стара Загора 29 - Секс, лъжи и свирки...

  • 36 148
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 315
аз пък като нямам , ще ходя да си пека дупето на морето - вие си разхождайте количките smile3533

Хахахахаха  newsm62 якоОо

# 241
  • Мнения: 426
Здравейте, отдавна не съм писала, но да ви попитам за информация на частната детска градина. Дали си заслужава парите?И колко са парите всъщност?Приятен ден на всички.

# 242
  • Мнения: 2 122
Имаш ли 5 лв?
'щот на Експри т'ва му е тарифата
  smile3534

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес гледам благосклонно... Фаналъ мъй прИмоцията...
150 лева е частната детска градина на месец... Без допълнителни "Дай 10 лв. за т`ва, дай 10 лв. за он`ва, дон`си тУалетнЪ гъз хАртия, хавлиени кърпи" и прочие...
Разкарват ти отрока из града... Вземат ти го и ти го карат после, където посочиш...
Ооообаче... На мен не ми харесва... Това си е мое мнение... Мамините и татювите лигльовци всички са набутани в тая градинка... Разбира се, не казвам, че няма свестни деца, но... Оне и те са много... Групите са малки - от 12 до 15 деца... Материалната им база е маааалко по-добра от на общинските детски градини... Пък храната им е доста по-прилична... Щото в общинските... Не съм проверявал ЛИЧНО... Ама легенди се носят за "прибирането" на храна под формата на всяк`ви продукти и готови ястия... Бе мафия...
Най-добре, моя препоръка... Гледай си дятито самосиндикално... Някъде далеч в гората, кИдето... Няма компУтЕр, интИрнет и картун нетВърк... Да ти диша чист въздИх дятиту и да Иде чисто планинско козе мляко... С останалите ти примерно пет дИца...
Ей т`ва мий мИчта, ама нъцки... Наесен и ний ша даваме щерката в държавна детска градина...
Туй йе пУложението по въпроса с износа на магданоСа в странство...




П.С. Неска нешту мъй фаналъ лигнята...

# 244
  • Мнения: 6 243
Ne 4e obshtinskite detski gradini sa za hvalene  Naughty
Za edno si prav - v domashni uslovia e nai - dobre, ama malko hora mogat da si go pozvoliat.

Sorry za kirilicata, imam preblemi nekvi.

# 245
  • Мнения: 426
Не че имам желяние да им пълня джобовете, но сега нали знаете как е с градините, ако няма места. Да мислим друг вариант.

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес времето е прекрасно...!
По обяд, всички на Бирхалето...! След 12:00 - 12:30... И без извинения...
Айде, ходом...! Марш...!!! Mr. Green

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Който иска да си гледа детето в гората и да храни с домашно козе сирене- да заповяда при нас  Hug  И крави има, и кози има и каквото се сетите  Crazy  И гората си я има и въздуха е супер! И всичко това е в Стара Загора  Mr. Green

Да почерпя- днес Миша става на 3 месеца  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 10:48 от mmegi

# 248
  • Мнения: 6 243
Който иска да си гледа детето в гората и да храни с домашно козе сирене- да заповяда при нас  Hug  И крави има, и кози има и каквото се сетите  Crazy  И гората си я има и въздуха е супер! И всичко това е в Стара Загора  Mr. Green

Да почерпя- днес Миша става на 3 месеца  Heart Eyes

  HugКъде е това място, пиле шарено. Умирам за домашно козе сирене, крави не ща. Може и на лични, че да има повече за мене от сиренцето.

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Къде, къде...? Къдей т`ва място у Старата Загора...? Къде няма олово и серни диоксиди... Казвай...!
И аз искам...

Бре Хапката, не мри за едно сирИнье... Ко си толку загоряла, шта упрайм... С една буца домашно козе сирИнье...

# 250
  • Мнения: 11 333
Експрес и Хера, моля да ме извините за грубите ми изказвания в другата тема, но и аз като Хапката познавам почитаемия доктор и затова съм с леко предубеждение към всяка изнесена от него информация.
Не исках да развалям хубавата тема. Embarassed

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 375
Експрес и Хера, моля да ме извините за грубите ми изказвания в другата тема, но и аз като Хапката познавам почитаемия доктор и затова съм с леко предубеждение към всяка изнесена от него информация.
Не исках да развалям хубавата тема. Embarassed
Аз понеже пак нямах нет Twisted Evil та съм изтъравала но бях просветена накратко от Хапката днес ей така между другото докато пиех кафенце Mr. Green и няма защо да се извиняваш Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 6 243
Сватя, няма за какво да се извиняваш. Това, че някой се опитва да си прави реклама, не е твой проблем.

Аз прочетох внимателно темата и не намерих и грам полезно инфо в написаното от потребителя, представящ се като "д-р еди си кой си". Но понеже лицето пише с претенцията, че е лекар, на него му благодарят. Е, в крайна сметка всеки си прави сметката кого и за какво да слуша. Аз обикновено се оказвам права, но няма да го изтъквам точно в тази тема.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
За интересуващите се- мястото е дивия Север  Mr. Green  Тръгвате нагоре от Билла и се озовавате в една по- различна Стара загора, където можеш да чуеш птичи песни и дори щурчета  Sunglasses  Хората си гледат козички, кравки и друга твар. Дори имаше един период, в който ме будеше петел  Crazy

# 254
  • Мнения: 6 243
И в моя квартал има катерици и птички (и миризливки), ама няма козе сирене Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт