Недоносени деца - 1

  • 21 450
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
А-хаа. Каква била работата. Май аз най-много висна до проклетата машина. Тервел току заспи и аз - кльоп пред монитора. Като, че ли си нямам достатъчно работа, ама на  Embarassed. Ами то като не съм излизала от една седмица с този дъжд и подивях вкъщи. На всичкото отгоре съм решила да заслабвам и де ли се ровичкам за разни диети  Rolling Eyes и гимнастики. Но почнах - тръшкам се всеки ден тука с едни коремни преси и тумбакя взе да се прибира полека. Ям от вчера зелева супичка и вече се вкиснах от нея  Sick, но съм упорито магаре и мисля да се справя. Засега съм -0 за една седмица ограничен хранителен режим и мускулна треска Sad Crossing Arms  Joy

# 16
  • Мнения: 388
iskra.v.s, синко си изправи главичката към 3 месец, струва ми се. Преди това не беше съвсем стабилна, клатушкаше се. А по корем бързо-бързо заораваше по нос, че чак и до 4 месец.

# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
Здравейте и от нас! Hug
Надя, защо се тревожиш - сега Ангелина расте на сантиметри, следващия път пък ще е наддала повече грамчета. Нали си хапва добре детенцето. Какво да кажа аз за моя младеж, с който все насила се храним, ама ей го на - израстна. Иначе за гризки и солети е винаги готов Laughing
Я да ви питам аз мами на близнаци, обичайно ли е това да се раждат по-рано, като са 2 или повече дечица?
напълно нормално е преждевременното раждане при многоплодна бременност,особенно след средата на 6 месец трябва да се наблюдава ежеседмично бременноста и то при специалист,защото има доста лекари които те претупват!
много е добре добре че има мами да се сещат и да разбират най вече  bouquet някой ще ми каже ли кога започнаха вашите деца да си държат хубаво изправена главичката и като ги държиш и като са по корем
в средата на 3 месец

# 18
  • varna
  • Мнения: 1 012
 Честита тема! поздравления  и благодарности на потруделите се  :love
и сега ще е заковем ли темата или пак ще сме до 15 страница

# 19
  • Мнения: 178
момичета честит празник на всички бебчовци и на вас разбира се да си ги отгледаме здрави и послушни дечица  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 388
Искре, как ме подсети  newsm78.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА! ДА СА НИ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ДА ИМАТ БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!
  bigdance2
На нас ни е първия.

# 21
  • Мнения: 178
как да не се сетя нали са ни най важните в момента нашите слънчица ако не се сетим за тях за кой друг   bouquet и на нас ни е първият ще го черпя една хумана в 9 и 30 часа като не може друго  Laughing

# 22
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
На всичкото отгоре съм решила да заслабвам и де ли се ровичкам за разни диети  Rolling Eyes и гимнастики.
И аз вися кажи речи нон стоп пред компа, стига Ачето да ми позволява... Ама сега сама си прецаках компа - развалих си порт-а за мишката и сега карам с клавиатурата само... като през 70-80 години на миналия век... А за диетите, мила ми mim40, недей така се мъчи душата - тез диети в интернет са някакви такива уж универсални. По-добре си направи едни елементарни хормонални изследвания за да видят дали килцата не се дължат на някакъв дисбаланс и тогава лекарят ще ти каже какво да ядеш и какво не. Даже може да го минеш през ЗК. Ето аз например си имам хормонален дисбаланс и требе да съм на строга белтъчна диета, ама си остава само с ТРЯБВА-то... Пък и има една приказка "Жена под сто кила - лека жена, над сто кила - истинска жена" - без разбира се да обиждам който и да било Simple Smile

# 23
  • Мнения: 388
Малее, недей така със 100те кила, не съм чак толкова  #Crazy  Joy Ако бях изкарала бременността до края може би щях да думна 80. Абе моето май си е от чисто плюскане и обездвижване. Когато забременях бях 54 Sad , но не спирах да се движа. Като родих бях 71. Оставих в болницата 10. И с връщането вкъщи за нула време качих пак 9 кила с кърменето. Ама то беше ли яденееее...на корем от най-калоричното - сладичко, тестеничко.... Но от друга страна си права - няма да е лошо наистина да си направя едни хормонални изследвания, бях си мислила за това.

# 24
  • Мнения: 7 803
аз си върнах кила с калция. това се оказа истинско чудо, че е без лишения  Hug

# 25
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Аз ходя на диетолог и от март насам съм  -8 кг.  Grinning

# 26
  • Мнения: 486
Честити празник на всички дечица
За заглавната страничка -СТАРХОТНА Е  Hug    bouquet браво!!!
Момата ми се казва - Биляна.
За килограмите - аз вече тежа по-малко от преди да забременея, но не бях и качила много.
Вече сме 2070г.  Grinning , но ще трябва да почакам още малко .Редовно ни преглежда офтамолог -казаха че има някакви измененния, но за сега не се налага намеса, чакаме следващият преглед да видим дали са спрели.На мен нещо взе да ми намалява млякото, надявам се като си дойде принцесата и да се стимилира  Thinking. Още не съм я чувала да плаче.Кога ще започне?Страхотни се много се радвам че ви има.  bouquet

# 27
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Аз пък през бременноста бях по-малко кила отколкото преди нея. Не, че не ядях за двама, ама така се получи... После два дена след като родих и си погледнах краката - ИЗНЕНАДА! Не бяха моите! Т. е. моите си бяха ама толкова слаби не бях ги виждала... В болницата пък три дни бях на вода /докато започнат да ме включват в белтъчната диета/ - резултат свит стомах и свалени кила. После дертовете около Ани - докато си дойде у дома. След това ставането през три часа да я храня - тя си искаше - и на третия ден след като си беше Ани в нас ходех като зомбирана и чаках всеки момент да се тръшна в дълбок сън... От недоспиването свалих кила и ми се възпалиха очите. А сега пак съм си ги качила... Явно съм си орисана да бъда дебела жена. А до перди да забременея тренирах бойни изкуства... А бе майната му - важното е да се чустваш добре - дебел, слаб - както ти е най-комфортно

ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ НА ДЕЧИЦАТА НИ И НА НАС - ВЪВ ВСЕКИ ОТ НАС ИМА ПО ЕДНО ДЕТЕ И ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА СИ ЗАПАЗИМ И ПО НЕЩО ДЕТСКО!

# 28
  • Мнения: 1 233
Честит първи юни на дечицата!  bouquet
Мами, и ние сме за тук - Екатерина, 36-та г.с., 3100 гр, 50 см. Hug
Виждам, че обсъждате килцата - в момента тежа по-малко от преди да забременея. Диетите и упражненията не помогнаха особено, но "Фемимодел"-а свърши чудесна работа. Peace

# 29
  • Мнения: 108
Честит празник на малките съкровища! Желая им весело и безгрижно детство!

змейковица, честит личен празник и на теб! Бъди здрава и много щастлива!

Добре дошла Пипилота!

За килограмите малко ме е срам да си призная Embarassed - преди да забременея бях под 50 и сега пак така, а съм високичка / то се вижда на едната снимка в албумчето/.
Между другото Наде, май трябва да се добавят новите мами / има и от предишната тема/.

Общи условия

Активация на акаунт