Разградските мами и снахи-дъжд и пек не ги мори!

  • 10 219
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Официална прическа как се тълкува, щото аз, примерно, сигурно ще искам само изправяне и издухване?

# 271
  • Мнения: 271
Официална прическа как се тълкува, щото аз, примерно, сигурно ще искам само изправяне и издухване?
Ами като те види нагласена за сватба много официално ще го изтълкува  Laughing

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ееее, че аз да няма да ходя на фризьор нагласена  Laughing

# 273
  • Мнения: 441
Момичета извинете ме,че се намесвам.
Обстановката е толкова нажежена,че и най-малкото започва да ни дразни.Предлагам да започнем да си говорим на съвсем друга тема за да не се получат неща за който ще съжаляваме.

 Peace

Официална прическа как се тълкува, щото аз, примерно, сигурно ще искам само изправяне и издухване?
-това с издухването ми хареса!

# 274
  • Мнения: 441
Някой беше питал за аватара  newsm78(забравих кой беше  Embarassed).Ако не искаш да слагаш готовите,който ги има в профила,отбелязваш,че ще качиш собствена картинка.После копираш адреса на вече избрана картинка и го поставяш в празният ред.Там има написано вече http:изтрий го преди да поставиш адреса на картинката.Ако нещо не съм обяснила както трябва питай,няма проблем  Peace

# 275
  • Мнения: 51
Иципици, кали мали не се заяжда. Искаше да разсее обстановката ,не да се заяжда. Не го приемай лично, пък и аз съм филолог Joy , ама и аз понякога бъркам в бързината. Не претендирам , че съм супер грамотна, но се опитвам. Искам децата ми да са грамотни и се старая в тази насока. Peace. И аз не съм учила в България, но съм се постарала поне граматиката да науча.
Хайде , мир вече
Точно това ми е била и мисълта в по -горен пост.Не е важно колко пишеш ,а как.
Rolling EyesНе си мисли ,че съм безсърдечна ,надута патка,която се чуди само с кого да се заяжда.Но ти си студентка,нали не искаш преподавателите ти да те подиграват и да си четеш темите в рубриката "СТУДЕНТСКИ БИСЕРИ" .Пък и докато се дипломираш детето ти ще стане първокласник-как  ще му помагаш като ти самата не си наясно с граматиката на езика.
   
Далеч съм от идеята да се сърдя на някого и да приемам нещата ,които се пишат тук -лично. Но едно е да бъркаш в бързината,друго от незнание....
И вече спирам да пиша за това, кой и доколко е наясно с граматиката,защото накрая може да си изпрося боя...  bash box smile3517!!!!!

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 12:57 от icipici1

# 276
  • Мнения: 8
Официална прическа как се тълкува, щото аз, примерно, сигурно ще искам само изправяне и издухване?

Привет, привет.
На мен миналата година Семра  ми взе 10 лв. за изправяне и издухване със предварително измиване. Бях доволна стана готина прическа. Освен това в събота ще имам среща на випуска и мисля пак да отида и ще мога да ти дам по-актуална информация /ако искаш/

# 277
  • Мнения: 535
Ами аз като гледам, само ти си коментираш това. Нито аз нито ти ще научим Мила да пише правилно, така, че спорът е безсмислен. Успокой се вече и се примири.
Аз лично нямам фризьорка, при която да ходя за прическа. Не съм особено редовна в това, но сега ще питам, защото мисля да си изрусявам косата, а не знам при кого ще е най- добре. Кой ще се справи успешно с тази част? Все пак искам и след това да си имам коса Blush Mr. Green

# 278
  • Мнения: 256
Официална прическа при Здравка- 30лв/ ако не е вдигнала цената /. Аз не бих я сменила, пък и не ходя на две седмици на фризьор. Косата ми е дълга и не изисква често подстригване, така че не ме бърка колко пари ще ми вземе. Чакам с нетърпение да се измести в новия си салон, където ще стане нещо като Център за красота.
Ееее що така ще се мести сегашният и салон е точно до входа ни. И аз попринцип си ходя при нея ама последният път беше се разболяло детенцето й и за това изневерих Joy Joy Joy

# 279
  • Мнения: 535
na_stela, по повод питането ти... трябва да ти кажа, че не мога да ти помогна много, защото още кърмя и не съм отбила малкия. Не знам и кога ще стане... Тъй като гледам нищо чудно и за завършването ми догодина да суче...  Crazy hahaha

# 280
  • Мнения: 441
Айде ,измисляйте заглавие за новата тема,че като гледам тази скоро ще привърши.

# 281
  • Мнения: 1 277
Айде ,измисляйте заглавие за новата тема,че като гледам тази скоро ще привърши.


Единственото, което ми идва на акъла е сегашното заглавие с една двойка след него newsm78

# 282
  • Мнения: 51
Аз съм-ПАС!

# 283
  • Мнения: 256
na_stela, по повод питането ти... трябва да ти кажа, че не мога да ти помогна много, защото още кърмя и не съм отбила малкия. Не знам и кога ще стане... Тъй като гледам нищо чудно и за завършването ми догодина да суче...  Crazy hahaha
И аз май ще оставя нещата както са си докогато има кърма да си суче  #Crazy

# 284
  • Мнения: 256
Хайде измисли сега заглавие не се скътавай hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт