Разградските мами и снахи-дъжд и пек не ги мори!

  • 10 203
  • 311
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 227
Мирка А по повод правописа  наистина трябва да се притесняваме,ако искаме децата ни един ден да не се срамуват от това ,че родителите им са илитерати/неграмотни/.
 
Няма смисъл пак да ме намесваш.Нали твоите деца ще са интелигентни.

# 286
  • Мнения: 441
Мирка А по повод правописа  наистина трябва да се притесняваме,ако искаме децата ни един ден да не се срамуват от това ,че родителите им са илитерати/неграмотни/.
 
Няма смисъл пак да ме намесваш.Нали твоите деца ще са интелигентни.
ooooh!стига вече  #Cussing out

# 287
  • София
  • Мнения: 100
 Ето заглавие за нова тема - Разградските мами и снахи май езика ги сърби
хаха hahaha майтап,без да се обиждате

# 288
  • София
  • Мнения: 100
Титанче, аз питах за аватара.Ами така правя, но не ми се виждат снимките.Сигурно са големи, а незнам как да ги смаля.

# 289
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Официална прическа как се тълкува, щото аз, примерно, сигурно ще искам само изправяне и издухване?

Привет, привет.
На мен миналата година Семра  ми взе 10 лв. за изправяне и издухване със предварително измиване. Бях доволна стана готина прическа. Освен това в събота ще имам среща на випуска и мисля пак да отида и ще мога да ти дам по-актуална информация /ако искаш/

Добре, ще чакам отзиви!  Grinning

# 290
  • Мнения: 441
Титанче, аз питах за аватара.Ами така правя, но не ми се виждат снимките.Сигурно са големи, а незнам как да ги смаля.
в нета има програми,а ако искаш направи си албум при нас(на последна страница на темата е).Кажи кои снимки да ти намаля и ще ти ги пратя после.

# 291
  • Мнения: 51
Ех ,ама яко зациклихме накрая-никой нищо не пише!  newsm78  Поне заглавие на новата тема предложете...  Cry !Нали все нещо трябва да се обсъжда в този форум?????

# 292
  • Мнения: 441
Ей ,къде се скатахте всички.По разходки ли  newsm78

# 293
  • Мнения: 1 277
Ето заглавие за нова тема - Разградските мами и снахи май езика ги сърби
хаха hahaha майтап,без да се обиждате

Защо майтап, Ружи? На мен ми харесва заглавието.

# 294
  • Мнения: 441
Ех ,ама яко зациклихме накрая-никой нищо не пише!  newsm78  Поне заглавие на новата тема предложете...  Cry !Нали все нещо трябва да се обсъжда в този форум?????
Барба ми предложи това и на мен много ми хареса-С биберони,памперси и залъгалки,тичаме към водните пързалки

# 295
  • Мнения: 3 219
Ех, къде са тези водни пързалки .....
И аз май за езика съм склонна да гласувам.

# 296
  • Мнения: 1 277
Разградчанки кафенце пият и от слънцето се крият newsm78
Или е тъпичко (няма да се обидя ако кажете, че е тъпичко).

# 297
  • Мнения: 441
Разградчанки кафенце пият и от слънцето се крият newsm78
Или е тъпичко (няма да се обидя ако кажете, че е тъпичко).
според мен не е тъпичко,много си е добре даже.
nadejda_r_bankova,пак се разминахме днес.Отивам в парка някъде по пейките,ако искаш ела да се запознаем  bowuu

# 298
Как сте в днешния горещ и ветровит ден милички?

# 299
  • Мнения: 3 219
Veni_ra, заповядай при нас, имаме малко зли езици , ама е за добро.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт