Мият ли вашите мъже чинии понякога?

  • 18 820
  • 510
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 11
Леле, момко, ти чак позеленя от злоба, че няма как да накараш всички жени да правят това, което ти искаш... Споко, ще вземеш инфаркт да си докараш! Wink Опитай се да приемеш някак факта, че не си толкоз чак важен, а?

Нито съм се мъчил да убедя всички жени в моята правота,нито съм позеленял от злоба или там каквото си мислиш,нито пък съм се мъчил да покажа колко съм важен.....само си изказах мнението,което за теб остана като "тъмна индия" и неможа да схванеш идеята ми каква е.Но това е абсолютно без значение за мен,имаш право да си мислиш какво ли не.Остана смешна,не каза нищо съществено и то се видя.

Айде със здраве.....и си прибери сакчетата да не те сподели някой ден подобна участ,ако вече не е станало де  Mr. Green

# 496
  • Мнения: 884
Гостенин споко бе,след една година ще видиш анонимните теми ала "нещата не вървят","мъжа ми изневерява",
"имаме си любовница" и тем подобни. Laughing
PeaceНе ровете в профила ми-жена съм. А това мнение го бях изказала , не помня вече, дали тук , или в някоя подобна тема. Бях натикана на кучето в г..а, ама пука ми-имам щастливо семейство, "гостите" да му мислят...

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 15:24 от TIHA VODA

# 497
  • Мнения: 1 615
То пък една идея... Simple Smile Толкоз дълбока, че чак не я схванахме. Жалък си, момче, жалък си с тия напъни. Не те познавам и трудно ще ме засегнеш с простотиите си, ами спри да се напъваш, че вече се излагаш. Що си мислиш, че като нагрубиш някого, печелиш спора? А до твоето ниво няма да падна, можеш да бъдеш сигурен. Само диалекта си пооправи, а и правописа, че от време на време едва ти разбирам. Както стана ясно, чинии не миеш - би могъл да се образоваш малко в свободното си време. Аре, пийс, брадър!

# 498
  • Мнения: 1 073
не, имаме миялна!

# 499
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не мие по принцип,само ако аз го накарам.Това се случва много рядко.

# 500
  • Мнения: 619
То пък една идея... Simple Smile Толкоз дълбока, че чак не я схванахме. Жалък си, момче, жалък си с тия напъни. Не те познавам и трудно ще ме засегнеш с простотиите си, ами спри да се напъваш, че вече се излагаш. Що си мислиш, че като нагрубиш някого, печелиш спора? А до твоето ниво няма да падна, можеш да бъдеш сигурен. Само диалекта си пооправи, а и правописа, че от време на време едва ти разбирам. Както стана ясно, чинии не миеш - би могъл да се образоваш малко в свободното си време. Аре, пийс, брадър!

newsm78
Незнам къде видя диалект само...
И по темата.Ако само едни чинии не мие няма да го убия я!
Ако ми помага за други неща,чиниите едва ли ще са проблем.

# 501
  • Мнения: 210
Гостенин споко бе,след една година ще видиш анонимните теми ала "нещата не вървят","мъжа ми изневерява",
"имаме си любовница" и тем подобни. Laughing
PeaceНе ровете в профила ми-жена съм. А това мнение го бях изказала , не помня вече, дали тук , или в някоя подобна тема. Бях натикана на кучето в г..а, ама пука ми-имам щастливо семейство, "гостите" да му мислят...

Ти пък,разчитай на подкрепата ми Hug

# 502
  • Мнения: 11
@ Purmamarca

Виж бе момиче,не те познавам,нямам и това желание.Доколкото си спомням,ти беше тая дето ми се нахвърли и ме нарече "загубен".Даже после се помъчи и да ме изкараш и някакъв дето не съм (хомотупалка) и да ми държиш сметка защо съм писал в женска тема.Ако не се беше стигнало до там,можеше и да си още със стария си аватар и стария си профил....а само да питам,защо си промени така ненадейно профила?Изказах си мнението,което теб по никакъв начин не те засяга,не че не можеш да го коментираш,но малко по-здържано,нали?

А диалекта не ми го коментирай,защото съм от край в който се говори много по чист,книжовен БЪЛГАРСКИ ЕЗИК,все едно слушаш новините по БТВ  Wink Същата работа и за правописа,като гледам и ти допускаш грешки,моите са по невнимание и защото бързам(сега да знаете пускам проверката за правопис,ако има грешки,проблема не е в моя телевозор).

Аре със здраве и повечко чинийки да миеш занапред  Laughing

# 503
  • Мнения: 950
Не , не мие и по-добре като че ли ,нямам време за ревизии............

# 504
Е,Гостенин,дано не помагаш като него-след работа с биричката пред компа и от там в леглото.Като на гости...Не искам да споря.Много неща премълчах.Не съдя никои и не искам да ме съдят!И двамата направихме много грешки-лошото че е заради други ...Любовница-и какво от това.Да не би да му готви ,чисти,пере или да му мие чиниите....Пак той ще го прави!По въпроса за куфарите-не мож ме уплаши,имам къде да отида.Децата не може с пръст да ги пипне...Не се знае след година и твоят живот как ще е подреден .Така че по спокойно моля.Тогава ще си говорим. Stop

# 505
  • Мнения: 11
@ PADI1

Нямам намерение да те съдя за каквото и да е,нямам право.Само ти представих една гледна точка различна от твоята.До подобни грешки не мисля да стигам,няма да падам толкова ниско (нито на твоето,нито на нивото на мъжът ти).

Няма да коментирам повече твоя пост в името на добрия тон.Остани си със здраве и всичко хубаво.

# 506
  • Мнения: 1 615
Гостенино, забавляваш ме безкрайно Simple Smile Първо мислех, че си средностатистически провокатор, но те обикновено са хора с чувство за хумор. Ако допусках, че ще се връщаш за разбор на всяка казана дума, не бих си правила труд да напиша и дума... Шегата е шега, докато не се наложи да се обяснява. Комплекси не лекувам, сори!
Кокото до автара ми, да бе го погледнал, да бе надникнал и в други теми. Този точно кометар не мога да пренебрегна - аз съм човек с интереси, в кръга на които ти не влизаш, както и с мнение по теми, далеч надхвълящи миенето на чинии. Можеш ли да го кажеш за себе си?

# 507
  • Мнения: 1 615
Госте, както казах, станах ти фен. Ако вече не си попаднал и сам на нея, приканвам те да споделиш възгледите си и по тази тема, :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228391.0;all
Wink

# 508
  • Мнения: 11
... Шегата е шега, докато не се наложи да се обяснява. Комплекси не лекувам, сори!

хех.....ей момиче,по спокойно бе  Laughing ще вземеш да си докараш някой инфаркт  Wink
Незнам кой е комплексара сега,защото след всеки мой пост,ти си тая която ми отговаря,може би се чустваш.....някакси.....пренебрегната  Laughing Но знаеш ли как ми дреме на ЧленЪт за това твое психично състояние.
И прощавай невежеството ми,но би ли ми обяснила какво е то "средностатически провокатор с чувство за хумор" и има ли почва той у нас?
шьнь пджь аь яе 6ежкэьп я шефе ад кшие якшисхшь м)

и ако обичаш престаи да ме занимаваш с твойте глупости,не кълва на офертата  Mr. Green

# 509
  • Мнения: 884
Госте, както казах, станах ти фен. Ако вече не си попаднал и сам на нея, приканвам те да споделиш възгледите си и по тази тема, :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228391.0;all
Wink
Е , и какво ?! Много мъже готвят-най-добрите готвачи в света са мъже. Моят пък е най-благодарния консуматор! Ама не виждам връзката между готвят ли мъжете/мият ли чинии мъжете.В единия случай мъжете готвят с удоволствие, в другия случай жените мият чинии , позеленели от злоба, сякаш нещо са се прекарали за поредна вечер...

Общи условия

Активация на акаунт