Мият ли вашите мъже чинии понякога?

  • 18 829
  • 510
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 619
Мие,прахосмукачка пуска,дрехи събира и простира МЪЖ МЕЧТА СИ ИМАМ
Браво, браво...и моя приятел чисти, мие, пере и какво ли още не....но съдбата го е научила по стечение на обстоятелствата.  Sad
Явно причината да се научи не е от най-добрите, но един ден ако Дай Боже се съберет ще видиш, колко ще ти е хубаво и ще ти помага. Wink. Завиждам ти (благородно), моя бъдещ мъж няма такива.... навици #Cussing out

# 466
  • София
  • Мнения: 228
Мие,прахосмукачка пуска,дрехи събира и простира МЪЖ МЕЧТА СИ ИМАМ

И аз съм такава късметлийка. Естествено, не толкова често, но го прави.  Wink

# 467
  • Мнения: 645
Докато бяхме гаджета се случваше понякога, макар и не много често. Ама май откакто сме женени не му се е случвало нито веднъж. Прахосмукачка пуска, но ако съм го помолила. Самоинициатива - никаква! ooooh!

# 468
  • Мнения: 1 269
мьжа ми да мие чинии? hahaha НИ-КО-ГА!!!

# 469
  • БГ
  • Мнения: 735
да,често Peace

# 470
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не само чинии мие, но и праха забърсва докато аз пускам прахосмукачка и върша други неща из къщата.
като се върне от работа- грабва детето за да даде на мама почивка  Heart Eyes
Не обича да готви - но аз нямам претенции за това. Mr. Green
Нали затова сме семейство- да се обичаме и помагаме във всичко.
Поради тази причина пък аз изглеждам де що дават Футбол по телевизията без да се оплаквам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вили

# 471
  • Мнения: 1 174
Вкъщи държа аз да се занимавам с всякаква домакинска работа, включително и миенето на чинии, дори съм ревнива към кухнята си и не позволявам друг да пипа там.Понякога обаче и аз съм изморена, и моля мъжа ми да свърши тази работа - прави го с охота, въпреки че не му е по сърце, ама хич! Wink  Heart Eyes
Разбираме се по отношение на чистенето (аз съм шефа), ама за готвенето...лошо става, когато се съберем двама кулинари с претенции на двата квадрата пред кухненския плот! Laughing

# 472
  • Мнения: 184
Не, никога  Confused

# 473
  • Мнения: 97
Само той мие чиниите!!! Разпределили сме си долу-горе домакинската работа и на него се "паднаха" чиниите.  Mr. Green

# 474
  • Мнения: 404
И при нас почти винаги ги мие той.  След като аз готвя, той мие чиниите. Аз пера, той сгъва дрехите или обратното, той пере, аз ги сгъвам.  Всеки да си знае задълженията. Peace

# 475
  • Мнения: 745
Мнооооооооооого рядко и това му отнема половин час Crazy

# 476
  • Мнения: 1 612
Май си позакъсняла с превъзпитанието, но не пречи да опиташ.

А на въпроса: да мие чинии, чисти, пуска пералня и простира. И не на последно място не яде всеки ден готвено.

# 477
  • София
  • Мнения: 495
Да:) редовно. Аз си мия чиниите само когато готвя.

# 478
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ами около веднъж годишно, но затова пък мие прозорци и си чисти, като ремонтира нещо. Sunglasses

# 479
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
По4ти винаги ги мие той,а ве4ер е изцяло негово задължение.

Общи условия

Активация на акаунт