Мият ли вашите мъже чинии понякога?

  • 18 872
  • 510
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 283
Имам миялна,но не знам дали той знае.Знае,че имаме пералня и с това се изчерпва темата.Знае къде е хладилника,но се вбесявам като каже:Това откъде го изкара?
-Държа го в тоалетната!!!! Imp

# 76
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Рядко. Но пък чисти с прахосмукачка. Grinning

# 77
  • Мнения: 236
ами искат не искат ще мият чинии ,ще готвят и чистят,аааа  #Cussing outкато искат да имат семейства така е. То и аз имам вина все аз прибирам,мия чинии,лошо го свикнах,ма сега ще отвикне бързо ,аааа аз да не съм тука майка-орлица,няма такъв вариант вече ...СТАчКА ДО ДУПКА. #2gunfireДА му се не видят и мъжете, #Cussing out #Cussing out #Cussing out ако попадне на темата и я прочете-супер,тамън ще разбере,че нищо нередно не съм го накарала да направи,и няма да се пули така другия път Crossing Arms

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 12:20 от little Suzy

# 78
  • Мнения: 928
Мммм да,мие чинии, чисти с прахосмукачка и готви,но много рядко,защото аз съм си по цял ден в къщи и го правя.Ако се ядосам,че мия и чистя само аз /като ме захапе лудата кучка/ му казвам и той ме отменя- имам си злато smile3521

# 79
  • Мнения: 13 236
Случваше се преди да купим миялна, но толкова съвестно ги миеше, че отиваше към 1,30 ч. да ги търка. И през цялото време водата тече... Сега само аз зареждам и освобождавам миялната. Каквото го накарам ми помага, сам не се сеща. Пък и аз си го щадя.

# 80
  • Виена
  • Мнения: 725
Да  Heart Eyes!Откакто ни се счупи миялната коко чинии е измил милия  Blush

# 81
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Само той ги мие. От две години чиния не съм измила.

# 82
  • Мнения: 254
Той мие и той готви, другите задължения са мои.

# 83
  • Мнения: 251
Да  Heart Eyes! Помага във всичко, само готвенето не му се отдава   Peace

# 84
# 85
  • Мнения: 460
Да  Heart Eyes! Помага във всичко, само готвенето не му се отдава   Peace
и ние сме така!готвенето не му е приоритет! Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 299
Имаме съдомиялна машина, но кокато се е налагало да се мие на ръка, той е го прави без дори да го помоля... Peace
А за готвенето - предимно той  Hug

# 87
  • Мнения: 2 700
Да, мие, но не го прави с удоволствие. Като с всяка домакинска работа, мие този, който е по-свободен или не толкова уморен.

# 88
Смятам,че миенето на чинийте е изцяло женска работа.НЯМАТЕ право да карате мъжете си да ви вършат вашата работа.По този начин бягате от отговорност.Все едно аз да накарам жена ми да фърли една плоча бетон-ми няма как да стане!Иначе мога да прахосмуча (само в мойта си стая разбира се) да си прибирам дрехите и да прибирам прането (което обикновено правя само ако ми се каже и то мърморейки наум).
Та мисълта ми е такава-вършете си работата а ние нашата.Повярвайте,вашите съпрузи ще се чустват много по намясто дет се вика,и няма да си стискат зъбите когато застанат над мивката (а те ги стискат,но вие не ги виждате)  Wink

# 89
  • Мнения: 656
Ти всеки ден ли изливаш бетонни плочи?
Щото - в случай че не знаеш - съдове се мият по няколко пъти на ден.
Не одобрявам след работа мъжът да седне пред телевизира да чака вечерята, салата и ракийтката, докато жена му (също толкова уморена от работа) се гърчи да мие, готви, пере, глади, мете и всичко останало свързано с домакинството.
Ако единия почива, то и другия почива. Ако единия работи - то и другия работи в същото време.

Общи условия

Активация на акаунт