Носите ли часовници?

  • 5 710
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 399
Да,нося!  newsm10
Имам GUESS със Сваровски ,един Fossil и спортен Nike - и трите си ги купих от USA и много си ги харесвам! Джиткам с два GSM, но часовниците са ми много любим аксесоар - красиви са като гривни! И ги нося на лявата си ръка!  smile3503

# 92
  • Мнения: 399
Както винаги обърках ляво и дясно !  smile3506
И аз нося часовник на дясната ръкаsmile3534

# 93
  • Oslo
  • Мнения: 659
Обожавам големи часовници! Когато се налага да ги сменям пада голямо търсене. Сега съм с такъв на Q&Q , квадратен и огромен, дано издържи дълго!Нося го  на дясната ръка.

# 94
  • Мнения: 22
Не нося,никога не сьм носила,дразни ме

# 95
  • Мнения: 5 140
Обичам, но не нося откакто имам гсм просто не ми трябва.

# 96
# 97
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Без часовник не мога, но вкъщи винаги го свалям. Моят си е съвсем обикновен.

# 98
  • Мнения: 80
Хваща ме мерака , купувам си часовник ,нося го най много месец , два и го захвърлям. Така и не си създадох навик да нося часовник. Някак си ме дразни !!! Naughty

# 99
  • Мнения: 238
И аз до преди няколко месеца не можех да търпя часовник и не бях носила,но си намерих хем удобен,хем да ми харесва и модела и сега.. .
Да,Нося часовник !

Имаше една приказка,че..щастливите хора не носели часовници  Crossing Arms

# 100
  • Мнения: 4 358
Откакто съм по майчинство не нося.

# 101
  • Мнения: 5 103
Да нося сега съм с черути - като всекидневен, вечер нося един на оксет целият в камъни.

# 102
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Да - но много рядко го гледам. Факт е, че все така мога да определям колко е часа с точност до 10-15 мин - значи хич не го поглеждам ooooh!

# 103
  • Мнения: 2 631
Преди години виках на брат ми "Алко" (съкратено от алкохолик  Twisted Evil) и една вечер в едно заведение си намери часовник с марка ALCO  rotfImao Joy Mr. Green

# 104
  • Мнения: 17 407
Нося, да- Candino(това е и любимата ми марка).

Общи условия

Активация на акаунт