Mъж-скъперник

  • 14 010
  • 205
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 913
Да, особено с перличките сигурно.   Wink

# 151
  • София
  • Мнения: 4 868
Не бе, грозните перат чорапи, а хубавите просто заслужават подаръците си...

# 152
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ау, ама толкова ли са грозни, че чак и пералня не са заслужили?!

# 153
  • София
  • Мнения: 3 913
Като перат на ръка, заслугата е по-голяма.

# 154
  • Мнения: 6 713
Ние имаме общи пари, откакто се познаваме.  Peace
Мисля, че това е правилния подход.

# 155
  • Мнения: 216
Ние имаме общи пари, откакто се познаваме.  Peace
Мисля, че това е правилния подход.
И НИЕ ТАКА вси4ко е общо и всяка покупка( от зна4ение) се прави от двама ни също и дневният пазар( навик ни е да си правим рандеву-та след работа) така 4е при нас няма скрито покрито Peace

# 156
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Работата е там, защо той не се сеща ей така веднъж да ми направи подарък!
...което изобщо не го прави скъперник. Все пак.

Напротив! Скъперник е и още как! Ако момичето го изтърпи още някое време, той ще й покаже невиждани номера на скъперничество, 100% е сигурно   Mr. Green На скъперника трябва да му се бие шута навреме, той цял живот ще си остане скъперник, това не подлежи на промяна, а на влошаване с времето Peace
Ето тук е описано на дълго и широко що е то Муньо скъперник и как да справяме с него http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181318.0

# 157
Скъпа, зарежи го този и колкото по-бързо го забравиш, толкова по-добре за теб. Скъперничеството (а и други подобни "качества") се задълбочава(т) с времето, при някои достига до болестно състояние...

# 158
  • Мнения: 2 039
Мъж-скъперник  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не съм меркантилна,когато се омъжих за съпруга си,имах повече от него.Но мразя стиснатите хора,камо ли мъже  Crossing Arms

# 159
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Работата е там, защо той не се сеща ей така веднъж да ми направи подарък!
...което изобщо не го прави скъперник. Все пак.

Напротив! Скъперник е и още как!

Напротив, не е. Както вече писах - може да е нечувствителен към четене на женски мисли и намеци, може да е недосетлив - но точно това, че не прави неочаквани подаръци, не го прави скъперник - все пак й плаща безпрекословно сокчетата и кафенцата, нали? Ако беше скъперник, щеше да види девойката безплатно сокче през крив макарон...
Не бъркайте двата щата.

# 160
  • France
  • Мнения: 726
То пък оставаше и да не й плати кафето за 60ст!!! А в ресторанта кой плаща? Ако там си поделят сметката- е това е ужасно! Точният мъж не би позволил на гаджето си да плаща!
Материалният скъперник почти винаги е и емоционолен такъв. В повечето случаи, тези хора са егоисти към останалите, освен към себе си.

# 161
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860

Останах с впечатление, че такива неща плаща момчето, но не прави неочаквани подаръци. Тоест - скъперник той не е.

А впрочем, драги ми дами, пробвайте някога вие да платите сметката - и мъжете заслужават изненада и няма нужда винаги да ги карате да се чувстват като дойни крави.

# 162
  • Мнения: 2 759
А впрочем, драги ми дами, пробвайте някога вие да платите сметката - и мъжете заслужават изненада и няма нужда винаги да ги карате да се чувстват като дойни крави.
                    Всъщност авторката каза, че дори му дава парички в брой. Но дори в такива случаи скъперникът се чувства 'дойна крава'. Щото брои само какво дава, и никога - какво получава.

# 163
  • Мнения: 750
Скъперничеството е порок!
Такива мъже, обикновено, остават ерген. И има защо. Едно е да си пестелив, различно е да си скрънза.


С две ръце за! Изпитах таквоз чудо, мерси за повече. А ти си направи овреме сметката, щото след време може да се окаже, че и за детето си от " неговите" пари не дава и не му купува нищо.

# 164
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Всъщност авторката каза, че дори му дава парички в брой.
По-скоро четох, че тя на него прави подаръци без повод, а той на нея - не, и затова бил бил скъперник Rolling Eyes Иначе й плаща сметките в кафетата.

Но дори в такива случаи скъперникът се чувства 'дойна крава'. Щото брои само какво дава, и никога - какво получава.
Точно с такова впечатление останах за момичето и за още други пищущи тук. Броят всичко дадено от тях, но не смятат другия какво дава, защото то е по 'задължение' полагащо им се...

Общи условия

Активация на акаунт