За фолиевата киселина

  • 3 071
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Пиех Неофолик.

# 16
  • София
  • Мнения: 295
И аз пия Неофолик. Препоръчаха ми нея, когато питах за фолиева киселина в аптеката.

# 17
  • Мнения: 617
Аз пия FOLACID от 0,4mg-пие се по 1 табл./дн.Много е удобно,защото няма как да забравиш! Peace
И аз такава пих!

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз пия FOLACID от 0,4mg-пие се по 1 табл./дн.Много е удобно,защото няма как да забравиш! Peace
newsm10 И аз такава пия.

# 19
  • Мнения: 207
Аз пиех Неофолик  Peace

# 20
  • Мнения: 306
Фолиевата киселина е хубаво да се приема 2-3месеца преди забременяване и после до края на 4м.
Това гарантира здрав плод!!!!
Аз пиех Фолацид от 0.4мг.
Успех!!!!

# 21
  • Мнения: 1 555
Пиех Неофолик до 4 месец

# 22
  • София
  • Мнения: 521
И аз пия Фолацид 0,4 по една таблетка дневно. Даже АГ- то ми каза да го пия до края на бременността.

# 23
# 24
  • Мнения: 1 243
Пиех Фолиевата киселина до края на 3-тия месец и 1-2 седмици преди да забремення Peace

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Пиех по 1 таблетка Folacid дневно.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даже АГ- то ми каза да го пия до края на бременността.

И на мен така.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 946
Започнах да пия NEOPHOLIC едва днес. Дано не е твърде късно, но се надявам да не е. Няма и месец от оплождането. Само не знам..всички казвате по 1 таблетка, а защо ми се стори че в аптеката ми казаха по 1 табл. 2 пъти дневно..? Сигурно не съм чула...?   Thinking

# 28
  • Мнения: 1 195

и аз,
но после в 4-тия месец го стрях и почнах Центрум матерна

# 29
  • Мнения: 173
Neofolic има "депо" функция. Ако забравиш не е проблем. Аз пих 8 месеца преди да забременея и после до четвъртия месец.

Опаковката на Фолицид-а ми не ми прилича на опаковка на лекарство. Някак на детски бонбонки прилича. Като хеанителна добавка.

Купи си каквато и да е фолиева киселина, но от утвърдена фармацевтична фирма.

Общи условия

Активация на акаунт