Купих си кремче на GALENIC

  • 2 235
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Ползвала съм крем за около очи,серия за тяло и един прекрасен мус за измиване на лице-много съм доволна  Peace А ако някой се надява да умори целулита с ампули или кремчета  Joy   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Ползвала съм това околоочно кремче на Галеник-
                                                                                 
Доволна съм, ползвах го като дневен и много добре хидратираше.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 076
Впечатлението ми за тях,както и за Авен е,че са скъпи,безвредни и безполезни.
Това е и моето мнение.

# 18
  • Мнения: 3 456
Ползвала съм слънцезащитния 50+, един лосион за сваляен на грим с превъзходен аромат, дневен и за около очи. Доволна съм.

# 19
  • Мнения: 4 053
да,точно този съм ползвала,
винаги го препоръчвам,защото съм много доволна  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз съм изключително доволна от крема за лице 25 фактор, и от тоалетното мляко 2 в 1! Според мен марката е добра, а от антицелулитните продукти да очаквате чудеса е нереално - целулит се маха с диета, спорт и масажи, няма чудодеен крем Peace

# 21
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз докато бременеех си мажех коремчето с Галеник и нямам стрии Sunglasses
Но друго не съм ползвала тяхно.
Аз също Wink.

# 22
  • Мнения: 528
да ви кажа мислих, питах и накрая си купих кремче на Галеник-Месажер Rolling Eyes Аптекарката много ми го похвали, изръсих се 50 лв, множко ми се видяха, ама ги прежалих в името на красотата, а тестер нямаше, че да го пробвам. Какво ще кажете за Галеник, мили мами? Има ли доволни? newsm78
Имам околоочния от същата серия и въобще не съм доволна, кожата ми се зачервяваше и щипеше ужасно. Подарих го на приятелка, на нея и действал много добре. Явно е индивидуално...въпрос на кожа.

# 23
  • Мнения: 636
Аз съм много доволна. Ползвам хидратантния гел с червени плодове и антицелулитния Peace

Общи условия

Активация на акаунт