СНБМ - инициативи - 10 част

  • 10 106
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
Момичета, пиша графика за снимки, после Ренци ще допълни кадрите, но отсега искам да ви кажа че снимачения ден ще започне в 8.30, т.е. в 8.10 се събираме на 13-та поликлиника - детско отделение. Намира се в Лозенец, на Кръста, точно от другата страна на хотел Кемпински - Зографски. Адреса на детското отделение е ул. "Бигла" 1, карта - http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=fcf8c14a58f5bb36f174ee1052aab1 … x=0&start.y=0

В началото на деня, ще ми трябват двама асистенти и един фотограф. Двамата асистенти предполагам, че ще са Наси и Ради, защото само те от 4-мата асистенти могат да вдигат количката и децата, заедно с мен в поликлиниката и превозните средства. Мими / ако се чувства добре/ може да дойде после направо в парка в 10.30. Таня ще снима сутринта, а после кой последно?

Сега едно уточнение, за да знаете плановете ми и да не се чудите къде се губя, докато снимаме Елена и Крум с децата им - към 11.30 ще приключим с моите деца, чак до към 14.00, докато не се наспят, защото моите спят от 12 до към 2. Щом приключим с мишките ви оставям за малко, за да си взема колата, която ще оставя сутринта на паркинга при кемпински, и ще отида да им взема храната от кухнята и да ги закарам у нас да ядат и да спят. После се връщам на снимачния терен.

Говорих с Елена, тя каза, че както съм я планувала от 10.30 до 12.30 я устройва напълно, Ренци и говорила с Крум и той е ок от 11 до 15, така че смятам, че програмата е ок, само Ренци трябва да допълни кои кадри в кой момент ще се снимат точно, за нейно удоббство и да не изпуснем нещо, и също ако съм изпуснала нещо да се приготви или да се носи за някой кадър.

Ренци каза, че за тризнаци ще снима нейното дете плюс тези на Елена - на една възраст са, за четиризнаци - моите плюс тези на моята приятелка Мария, която живее близо до парка, и за близнаци - тези на Крум, така че Мими и Хриси - няма да има нужда идвате и също повече деца няма да ни трябват.

Пускам графика и след като го види Ренци, ще го прати на Елена и Крум.

# 16
  • Мнения: 2 388
Кали, съжалявам, но ми е абсолютно невъзможно да бъда в 8 на Кемпински ! Най-ранния час е 9-9:10.

# 17
  • Мнения: 3 336
Ок, Танче! Ще взема и моя апарат тогава и ще снима оператора няколко кадъра. Ела направо в парка тогава.

Ренци, пуснала съм сценариите, коригирани, както ме помоли и също графика, но не е довършен докрай. Липсват точните кадри от всеки клип като номерация, нанаси си ги за твое удобство и за актьорите и като си готова им ги прати. Мейла на Елена е в пощата ни, в папка общи - последния мейл.

Сега отивам и аз да изведа най-накрая децата, защото и моите имат празник също Wink

# 18
  • Мнения: 2 070
Нямам време да чета подробно, за скайп среща няма как, в момента сме без комп вкъщи.

Да ви кажа, че съм съгласна с Гери за Крум. Не че съм чела сценариите де, нямам време. Но и в брошурата това не ми хареса - по-добре Крумовата снимка да беше извътре някъде, а на фронталната страничка да си беше Кали или друга близнашка майка. Нека ги използваме, но като част от нещата, а не така буквалистично. Малко е досадно.

Доли, след малко ще ти звънна, че съм много претрупана...  ooooh!

Хриси, оправяй се душо, мечо грозде пийни...

Нагушкайте всичките сладурковци за най-хубавия празник!!!   Hug

# 19
  • Мнения: 214
  261uuЧестит празник на всички ни дечица!  261uu Да са ни живи и здрави   261uu! Two Hearts  bigdance2  261uu  261uu  261uu

# 20
  • Мнения: 1 828
Нямам време да чета подробно, за скайп среща няма как, в момента сме без комп вкъщи.

Да ви кажа, че съм съгласна с Гери за Крум. Не че съм чела сценариите де, нямам време. Но и в брошурата това не ми хареса - по-добре Крумовата снимка да беше извътре някъде, а на фронталната страничка да си беше Кали или друга близнашка майка. Нека ги използваме, но като част от нещата, а не така буквалистично. Малко е досадно.

Доли, след малко ще ти звънна, че съм много претрупана...  ooooh!

Хриси, оправяй се душо, мечо грозде пийни...

Нагушкайте всичките сладурковци за най-хубавия празник!!!   Hug
ДА кажа на всички - брошурата, която правим тук е информационна брошура за СНБМ, а не за близнаци. ЗА тях си имаме останали от детския празник. При мен са. Така, че снимките ще са си само на нашите бебета.

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Кали, ако е толкова ранен часа аз ще трябва да дойда с Георги. Абсурд е да вдигам баба ми в 7ч. за да и оставя едно кисело от недоспиване дете. Да не говорим, че се движа с градски транспорт и въобще нямам идея къде е 13та поликлиника, значи трябва да тръгна по-рано за да я намеря, а и сега видях, че трябва и да се прекачвам. Това означава, че за да сме навреме с детето трябва да станем най-късно в 5.30! Все пак ще говоря с баба ми и ще я помоля, въпреки, че е гадно така да ги товаря хората - все пак дядо ми е на 90години.

# 22
  • Мнения: 472
Де бе Раде не се притеснявай! Аз съм достатъчно ячка, ела когато имаш възможност. Все пак Кемпински не е в Сандански......
Да кажа днес се радвам, че отидох да подкрепим ДБМ. Запознах се с три организации, дадоха ми визитна картичка и ни подкрепят напълно. Довечера ще пиша подробно. От нашето сдружение бяхме аз, Радето и Мимето.

# 23
  • Мнения: 3 336
Де бе Раде не се притеснявай! Аз съм достатъчно ячка, ела когато имаш възможност. Все пак Кемпински не е в Сандански......
Да кажа днес се радвам, че отидох да подкрепим ДБМ. Запознах се с три организации, дадоха ми визитна картичка и ни подкрепят напълно. Довечера ще пиша подробно. От нашето сдружение бяхме аз, Радето и Мимето.

]

Наси, Раде, Мими, браво, че сте успели да отидете  bouquet

Ради, Наси щом ще дойде, бавачката ще бъде там и надявам се че някой минувач ще удари едно рамо, няма страшно. Наси, мерси, че ще дойдеш  bouquet

Последно с Ренци решихме да си снимам аз инфраструктурния клип, този с майчинството ще бъде заедно с децата на КРУМ, Елена, моите, на още една форумска мама и на Ренци детето.

Тризнаците също отпадат, но ако може ще използваме тяхна стара тризнашка количка ако имат. Писала съм на Мими в скайпа да провери.

Доли ще потърси логата на ФРГИ и нашето, казала съм й формата. Доли, дано не съм забравила да те помоля за това, ако те изненедвам извинявай, не помня казах ли ти Hug

# 24
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз днес разбрах, че трябва на 5 юни сутринта да ходя до ЖК за преглед, изследвания и 45-дневния болничен, та няма да мога да съм там рано. Надявам се до 10-10.30 ч да дойда, а къде ще бъдете ще звъня на тел на някой асистент. Надявам се някой да вземе излишен апарат и тогава да снимам наволя. Утре ще звънна на майката за тройна количка.

Наси, в теб остана рисунката на ръчичка, която беше за нас.

# 25
  • Мнения: 214
Момичета,
една моя близка мама иска да помага с каквото може на сдружението и да стане член....

# 26
# 27
  • Мнения: 1 828
Момичета, вчера чух по радиото, че в Румъния са направили Министрество на семейството (може и да не ви изненадвам с тази новина). Вчера казаха, че са гласували всяка жена да получава равностойността на 475 лв. докато детето навърши 2 г. Това било във връзка със стартегията на правителството им за поощряване на раждаемостта. 

# 28
  • Мнения: 1 828
Момичета текста за презентационната брошура ми трябва да е готов най-късно до утре вечер. Моля погледнете последния ми мейл в пощата и който ще редактира да го направи до утре.
Момчето, което прави дизайна на брошурата чака текста.

# 29
  • Мнения: 2 070
Момичета, имам рожден ден днес и да спазя форумската традиция да ви почерпя виртуално. За съжаление съм на работаи не знам как се пуска картинка в мнение, затова ви пускам линкчета.

По традиция на моя рожден ден черпя близките си с ягоди от градината на дядо и шампанско /от магазина  Mr. Green /... Жалко, че е виртуално, дано някой път успея да ви направя едно сочно ягодово угощение истинско...

http://images.google.bg/images?svnum=10&um=1&hl=bg&s … erry+&spell=1

http://www.bayanddelta.com/wedding/images/475-wedding-guests-champagne.jpg - едва ли ще стигнат за целия форум, но...
http://www.mdfd.co.nz/images/strawberry_sweetner.jpg

http://www.mariquita.com/images/photogallery/strawberry.jpg

http://www.culinaryartsblog.com/images/strawberry-tortilla-300by.jpg

http://whatscookingamerica.net/Cake/StrawberryShortcake.jpg

http://www.sunkiran.com/images/strawberry%20shake.JPG

Общи условия

Активация на акаунт