Детектор на лъжата

  • 2 680
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
вЕрвай ми!
 newsm03

# 16
  • Мнения: 677
Не зависи в какво състояние сте и дали се притеснявате или не..Не е 100 %, 98 е, обаче се засича един въпрос зададени по 3 различни начина, та мърдане няма, ше ви хванат ей  Grinning
Ей ви още за полиграфа..

# 17
  • Мнения: 227
 EmbarassedИ без детектор съм хваната....в лъжата LaughingВсичко ми е изписано на лицето и..очите! Tired

# 18
  • Мнения: 2 891
Минавала съм на такава машина. Не е страшно.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Още на първия въпрос за името, ще излъжа... да видим дали ще го объркам

# 20
  • Мнения: 4 473
Бих пробвала, заради купона Grinning
А ти, Лиске?

# 21
  • Мнения: 3 423
Бих пробвала, заради купона Grinning
А ти, Лиске?
И аз само заради купона, за кво друго.

# 22
  • Мнения: 27 524
Темата е доста сериозна и несериозното и лековато поднасяне не става  Wink (дори умишлено)

# 23
  • Мнения: 3 423
Темата е доста сериозна и несериозното и лековато поднасяне не става  Wink (дори умишлено)
Давай! Отворена съм и за сериозни мнения.

# 24
  • Мнения: 684
Аз ниииикога не лъжа (честен кръст!)  Crazy Обаче залагам, че мъж ми може да я излъже тая машинка!!! Много е печен да му се не види...  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 274
Рядко лъжа, ама много рядко. Пред форума специално нямам какво да крия. Mr. Green Искам Тити, Фейтлес и още една форумка, чийто ник ми избяга от съзнанието newsm78 да ме подложат на детектор на лъжата. Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 9 903
Рядко лъжа, ама много рядко. Пред форума специално нямам какво да крия. Mr. Green Искам Тити, Фейтлес и още една форумка, чийто ник ми избяга от съзнанието newsm78 да ме подложат на детектор на лъжата. Crossing Arms

май-май ако се запозная с теб наживо, ще ти се извиня. Дотогава обаче ще имам едно наум  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 5 370
Рядко лъжа, ама много рядко. Пред форума специално нямам какво да крия. Mr. Green Искам Тити, Фейтлес и още една форумка, чийто ник ми избяга от съзнанието newsm78 да ме подложат на детектор на лъжата. Crossing Arms

май-май ако се запозная с теб наживо, ще ти се извиня. Дотогава обаче ще имам едно наум  Sunglasses
И аз съм като Тити, стара коза, с твърде младо яренце....лесно не Вервам, пък камо ли на някакъв си ник. Mr. Green

# 28
  • на село
  • Мнения: 3 926
Обаче залагам, че мъж ми може да я излъже тая машинка!!! Много е печен да му се не види...  Rolling Eyes

Не вярвай, че ще успее, не е толкова просто.
Миналата година съпругът ми ги подлагаха в службата, няма да коментирам, но наистина не е играчка.

Относно въпросите на Лиска - Не, няма да се подложа.
Твърде емоционален човек съм, за да се подлагам излишно още едно психическо натоварване  Mr. Green.

# 29
  • Мнения: 920
Имаше 1 филм - както винаги не помна името, но с Джейн Сиймор. Тя го спаси, оневини, и даже се залюби с него и  тогава откри, че той е убиецът.

Общи условия

Активация на акаунт