American Pie #11

  • 11 852
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 381
Не забравяй, че живееш в страната на неограничените възможности все пак  Wink
Няма начин да няма начин!

  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 563
Не забравяй, че живееш в страната на неограничените възможности все пак  Wink
Няма начин да няма начин!

  bouquet

  bouquet Да, неограничените възможности, без шпеков салам!  Joy

# 17
  • Мнения: 7 837
Не смейте, защото шпека прави човека!!!!

# 18
  • Мнения: 2 381
Виждам, че си ме разбрала отлично   Laughing
Шпек и всякакви бг колбаси има и в в Чикаго. Мога да ти пратя, ако настояваш, но после да не ме благославяш, че не можеш да се оттървеш от киселини.

Момичета, вчера подготвях таксите на една много възрастна дама и да ви кажа честно косата ми се изправи от сумите за старчески дом и помощ от медицински служители, както и съотношението им с SS and Mеdicare.  Мислите ли по въпроса за песионното си осигуряване от сега?

# 19
  • Мнения: 650
а за осиновяването аз каквото съм чула, лично не съм се интересувала-така че моята инфо не знам колко е вярна и осъвременена.
Аз чаках за моите деца да се установим, да помъдреем, не знам кво си.. сега маи си мисля че по рано ако е било май щеше да е по лесно newsm78 Wink Но с възрастта се увеличават и рисковете и за бебето и за майката-на собствен гръб си го изпитах-та бих казала-не чакайте-давайте Hug все ще има нещо неуредено, нещо да се доуреди, нещо да се допланира...  Rolling Eyes
Гладни сме умряли за шпеков салам ли newsm78 Мдааа аз поне редувам между 5-7 вида за какво става въпрос newsm78 не съм я чела но предполагам за какво иде реч Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 837
Лана, специално за теб, отново невероятната реклама  на шпек Леки  Mr. Green

http://www.vbox7.com/play:eeca2071

# 21
  • Мнения: 7 091
Лана, специално за теб, отново невероятната реклама  на шпек Леки  Mr. Green

http://www.vbox7.com/play:eeca2071

Тъкмо се върнах да търся линка назад и я гледах  Joy Ех, Леки, Леки...... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 650
мога ли да го отворя на работа Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 563
мога ли да го отворя на работа Mr. Green

Можеш!

Едно софийско семейство, явно от тия дето живеят щастливо с 500 лв на месец (не в панелен блок, ако се съди по размера на кухнята им) чете хартиено писмо (?!?!) от сина в САЩ. Пращат салам Леки по пощата. Сцената се пренася в САЩ, Флорида, където черен пощальон на колело (?!?) звъни на вратата на сина и предава салама. Синът скача до небето...

# 24
  • Мнения: 2 563
Виждам, че си ме разбрала отлично   Laughing
Шпек и всякакви бг колбаси има и в в Чикаго. Мога да ти пратя, ако настояваш, но после да не ме благославяш, че не можеш да се оттървеш от киселини.

Момичета, вчера подготвях таксите на една много възрастна дама и да ви кажа честно косата ми се изправи от сумите за старчески дом и помощ от медицински служители, както и съотношението им с SS and Mеdicare.  Мислите ли по въпроса за песионното си осигуряване от сега?

Аз съм родоотстъпник, шпек не ям!  Joy

За пенсията - инвестираме, ама как точно, не мога да кажа, щото не разбирам. Мъжът ми това работи, той се оправя. Предвижда се след 25 години да имаме прилични постъпления.

# 25
  • Мнения: 2 257
Вие 'зехте да ги отнасяте тия теми като Тандури пожарникар да ги отнасяте!

Много се радвам за хубавите неща, които прочетох из предишната тема, поздравления за Hear Again и успешната операция и на benson10 за A.J. - да ви е жив и здрав и много да ви радва, чудесно е това, което сте направили.

Кейсито, много те е развълнувал този шпек, гледам. Mr. Green

Ако отбелязвате 1 Юни - весел празник на децата ви! ( абе, тука има ли ден на детето всъщност? newsm78 )

# 26
  • Мнения: 1 116
Весел празник и от мен на всички дечица, ние отиваме да празнуваме с ей този клоун Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 1 436
Аз съм родоотстъпник, шпек не ям!  Joy

То оттам се започва. Първо не ядеш шпек, после идваш в САЩ да опаковаш сандвичи и докато се усетиш, си аутсайдер   Mr. Green

За пенсията, не инвестираме, но трета година се каним да започнем. Имаше една поговорка за пътя към ада...  ooooh!

# 28
  • Мнения: 7 091
Вие 'зехте да ги отнасяте тия теми като Тандури пожарникар да ги отнасяте!

Ей излезе ми име значи  Joy hahaha
АМа направо падам с тези вашите писаници днеска  Mr. Green #Crazy Joy

# 29
  • Мнения: 7 837
Кейсито, много те е развълнувал този шпек, гледам. Mr. Green

Искам да стисна ръката на колегата, измислил този гениален покъртително-просълзителен сценарий  Laughing

Тук вали цял ден. Провали ни се събирането в парка.
Гледам тортата на Танита и сега ще се натъпча с каноли  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт