Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
ето, и мен повече ме вълнува подборът на изкусителите  Mr. Green  нещо по този въпрос?

# 16
  • Мнения: 4 447
ето, и мен повече ме вълнува подборът на изкусителите  Mr. Green  нещо по този въпрос?

Ми, незнам,ама на рекламата - ай-ай-айаааа - фаянсаджии мале, гипсаджии, истински монтьори  newsm62
Ние да вземем да проведем кастингите, а?
Първият ще е за двойки. Естествено, писалите в ДиС са декласирани.
Вторият ще е за изкусителки и изкусители.

Ми айде де, ама как? newsm78

# 17
  • Мнения: 3 447
Титлите гледай - "костелив орех" говори за здрави семейни ценности и неподатливост на изкушения; отива при двойките. "арт мама" и "hippie inside" излъчват известна фриволност и разюзданост - бам, при изкусителките. За "алтер его" се колебая, но съм склонна да я причисля към висш пилотаж изкусителки  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 447
Титлите гледай - "костелив орех" говори за здрави семейни ценности и неподатливост на изкушения; отива при двойките. "арт мама" и "hippie inside" излъчват известна фриволност и разюзданост - бам, при изкусителките. За "алтер его" се колебая, но съм склонна да я причисля към висш пилотаж изкусителки  Simple Smile


Аууу! Аз съм изкусителка! Йеееееееееееееееееееееееееее  newsm44

Къде да ги СПИСВАМЕ?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А "Редовен потребител"?  Twisted Evil
Редовна употреба му е необходима, прати го на остров и той/тя ще си набави дозата  Grinning

# 20
  • Мнения: 4 371
Дона руулз Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 447
А "Редовен потребител"?  Twisted Evil
Тва не се брои, защото не си го избираш сам и не отразява съкровената ти същност  Naughty

# 22
  • Мнения: 4 806
изкусителите са си просто Online ...
егото почива  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Мисля,че предаването ще е доста интересно,да видим кой колко може да издържи на изкушенията. Laughing
Да бих участвала в такова предаване,но ако не бях семейна.Ако просто имах някакво гадже бих отишла,но дали бих устояла?!? Mr. Green

# 24
  • Мнения: 10 758
Запис Wink

# 25
  • Мнения: 5 539
За кастинга ли се записваш? Wink В коя група да те пишем - към семейните или към изкусителите?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, тоз татуиран мъжки гръб гледа от всеки трети подпис  Crazy
Отличничке, ти направо стягай куфара.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз бих искала да участвам, но като знам, че няма да се изкуша и ми става безинтересно Crazy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Буболина, може да дават повече от сто бона , бе, пробвай се.  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Не дават, там е проблема Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт