Отговори
# 75
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
За друго говорех - месец на Карибите , спиш на плажа , красиви хора , коктейли ...море...даже океан ..Уффф! Сега кво ? Нищо ! Tired

А Нестий поне нямате ли? Laughing

# 76
  • Мнения: 4 447
За друго говорех - месец на Карибите , спиш на плажа , красиви хора , коктейли ...море...даже океан ..Уффф! Сега кво ? Нищо ! Tired

А Нестий поне нямате ли? Laughing

Хаххахахаах.... това ми напомня аз какво казвам, като чуя таз реклама: "Антонио, Фекалдо!"  newsm53 newsm62

# 77
  • Мнения: 765
За друго говорех - месец на Карибите , спиш на плажа , красиви хора , коктейли ...море...даже океан ..Уффф! Сега кво ? Нищо ! Tired

А Нестий поне нямате ли? Laughing
Имаме - заменям 3 стека  Нестий на терасата в къщи , без ограничение в престоя , за един месец на Карибите .

# 78
  • Мнения: 3 423
Е, на тоя па да му имам името!
Пиши го в прелъстителите!

# 79
  • Мнения: 4 733
Абе, мани ги тия хамаци. Там други работи ще имат приоритет. Ще се търсят ревниви двойки и мръсници. Барем да бяхте поделили кастинга на тия две групи  Whistling

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Хаххахахаах.... това ми напомня аз какво казвам, като чуя таз реклама: "Антонио, Фекалдо!"  newsm53 newsm62

Тц, всъщност е "Антонио, анално!"

# 81
  • Мнения: 4 371
Сега прочетох първия пост и се замаях Crazy
Изкусителките да внимават, защото като ги пипна, тежко им и горко.

# 82
  • Мнения: 765
Е, на тоя па да му имам името!
Пиши го в прелъстителите!
Joy Тя казва : "Фа калдо " , което значи - "Горещо ми е ..."

# 83
  • Мнения: 3 423
Алоу, кой ме набута сред изкусителките?!
Хич не ме бива. Искам да съм сред изкусителите!
Моля, поправете своевременно, за да не се налага
да мятам камшика по предназначение. Веднагически!

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Оле, ма то и списък имало  Shocked
Моля ви се, правя си самоотвод, аз бях подмолно накисната от Дона.

# 85
  • Мнения: 765
Оле, ма то и списък имало  Shocked
Моля ви се, правя си самоотвод, аз бях подмолно накисната от Дона.
Ааа...не! Влезе ли се веднъж в даден списък не може току-така да се излезе ! Naughty

# 86
  • Мнения: 3 423
Моля ви, пожалете ме, не мога да спра да се
хиля на Фекалдо и Анално,  прелъстителите!

# 87
  • Мнения: 4 733
Извинете дами, оперативка няма ли да има да обмислим стратегиите или всичко ще е под ножа Whistling И извинявам се, но на нас какъв ще ни е стимула да участваме Crossing Arms Обвързаните проверяват стабилността на връзката си, а прелюбодейките на безалкохолна мента ли ще го карат Thinking

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз в сеирджийския ред ще седна. Много ме бива да коментирам и да злобея, трябва да се защитава фурлата, спечелена с пот на чело и името хейтърско, все пак.

# 89
  • Мнения: 3 521
Малко, нещо ми се чинят иzкусителите, като ги понатиснем и ще сдадът багажа.
Много моля не се иzлагайте с тая слаба ракия. Вярно няма го Жорето, ама чак пък толкова скромни Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт