ПАЗАРДЖИК - V- юбилейна

  • 15 645
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
Много ме радвате-прекрасно е че е минало така добре всичко!  Hug

# 16
  • Мнения: 186
Днес героите са уморени и заслужават почивка.Как издържахте момичета, браво!   bouquet
 Mr. Green  Коя е следващата задача?  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 072
Добро утро. Снощи нямах сила да пиша. Явно и други са се чувствали така.  Mr. Green

Едно голямо Браво на момичетата, които стояха на щанда цял ден.   bouquet
Не е било лесно в тази жега. Базарът беше успешен, благодарение на тях.

Предлагам да произведем в чин "Почетна Бг-мама" съпругът на bobimin. Големият й син също достойно се вля в редиците ни. Борислава, да ти е жив и здрав. Има за какво да се гордееш. За Емчо всичко е ясно. Той е герой по дифолт.

Във вторник има пресконференция. Ако искате да ползваме медиите тогава, трябва да измислим, как ще оползотворим парите. Яна имаше предложение за балатум в бебешкия дом. Да видим и какво е станало с дограмата в Лесичево. Само че, първо ще се свържем с Люсил от Бургас.  Sunglasses Да видим какво са осигурили те.

Днес ще отскочим с Кати до приюта, да видим новите две дечица. Това ще стане след 17 часа, че и двете сме на работа.  Grinning

**************************

Забравих.

Nelina, тази кутия е уникална. Снощи в къщи едва успях да се загледам подробно в нея.  Shocked Не, че и сега не я гледам. Катерина не се разделя с нея и сме я взели в офиса. Кое е детето, което я е направило?

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 08:48 от Летящата крава

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Поздравления моми4ета  bouquet

сега ще гледам снимките Crazy

# 19
  • Мнения: 1 938
Забравих.

Nelina, тази кутия е уникална. Снощи в къщи едва успях да се загледам подробно в нея.  Shocked Не, че и сега не я гледам. Катерина не се разделя с нея и сме я взели в офиса. Кое е детето, което я е направило?

Кутията е правена от момиченце от 3 б клас от НУ"Васил Левски". В понеделник ще питам класната му как се казва детето и ще ви кажа.  Peace

# 20
  • Мнения: X
Браво, момичета! Браво!!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Много се радвам, че инициативата ви е била успешна! Hug
За напред ви пожелавам още повече успехи!! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 072
Излизах по работа. Случайно срещнах Мария и Илия от приюта с ............................ майка им. Отписала ги е.   Sad  Ще ми бъде тъжно за тях. Ще живеят някъде около болницата, така че може да ги виждаме от време на време.

# 22
  • Мнения: 2 214
Ай де и  аз няколко думи за пазара.
Имаше различни хора и с добри думи към нас и с не много, радва ме че тези с не много добри думи бяха единици а и песимизма им оправдан, горчив опит за десет години от многото уж ким благотворителни акции.
Но аз съм сигурна че ако покажем на хората че ние сме тези които са искрени и те ще ни повярват за тази цел трябва:
1 Такива акции да се периодични.
2 Винаги да съобщаваме на обществото къде им отидоха парите. Мисля че с помоща на медиите това може да стане.

Радвам се че пазара мина добре и се надявам за напред да става още по добре, за тази цел нека да си извадим поуките от + и - на настоящия пазар.
1 Закъсняхме, а това обърка и плановете на общината (Яна си го отнесе) обърках плановете и на мъже ми защото му взех колата (аз го отнесох). Като препоръка за нас всички мога да кажа че каквото и да правим трябва да си осигурим и втори вариант.

2 По мое наблюдение се продаваха по добре дребните неща с по низка цена по тази причина мисля за следващия пазар да направим повече дребни нещица, като диадемите, фибите и друго съответно сезона.

3 Имаше много деца които доведоха родителите си да купят нещичко и много ми беше тъжно за момчетата , защото почти нямахме с какво да ги зарадваме, нека следващия път да го имаме това във предвид.

4 Към края на деня ни останаха цветя и Яна започна да ги раздава на хората те пък в отговор на този жест купуваха нещо, мисля че това е добра идея, добре е следващия пазар да направим нещо което можем да раздаваме като символ на сдружението и съм сигурна че хората ще откликват още по добре.

5 За следващата акция трябва  задължително да направим венила за да се забелязва щанда.
Вероятно има и още неща които трябва да отбележим за следващите акции ама сега нямам време за дълбок анализ а и мисля че и другите мами могат да напишат някой дума в това отношение.
Благодаря на всеки буден гражданин който си взе нещичко от щанда и по този начин помогна на дечицата.

P.S Надявам се да не прибързаме с разпределението на парите и да приемем това решение всички заедно.
За целта трябва да си направим среща. Съгласни ли сте?

# 23
# 24
  • Мнения: 3 050
Браво на winter
 добре си помислила за всичко-аз съм готова винаги да ви помагам с каквото мога Hug

# 25
  • Мнения: 2 577
Да, Уинтер е отпочинала и е написала всичко - няма какво да се добави.
За отчетността. Няма вариант самосиндикално да се вземат решения относно парите. Естествено аз ще проуча къде да ги дадем - ще ви кажа и ще обсъдим вариантите. За сега: балатум за бебешкия, прозорец за лесичово, обувки за 4 деца на майката от Пазарджик, бельо за децата от Брацигово. Като финансова измеримост трябва да се видят цените и да изчислим какво и колко.
Във вторник ни поканиха на пресконференция, за да се отчетем.
Аз не знам дали тогава ще сме готови с точност за нещата за това ако не сме въобще не мисля да отидем. Когато сме готови ще напиша писмо до всички училища взели участие, общината, медиите колко сме изкарали, къде сме го изхарчили. Така ще има прозрачност.Не е въпроса да се гледаме по телевизията, а да има какво да кажем наистина, за да не изглеждаме голословни. За един ден не знам дали ще знаем със сигурност кое колко сткрува и да вземем решение, за да го заявим и пред медиите.
Ако има някакви други предложения за разпределение на парите - казвайте.

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 14:24 от mama_iana

# 26
# 27
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
пазарджик, алоо, кви са тия купони????Ясно, за базара не съм се съмнявала-ЧЕСТИТО начало и браво за успеха!Ама пак да питам-що ядете картофки със сирене и пиете некакви сокове със сламка?къде ви е бирата, къде ви е виното, а мартинито?къде е оркестъра?А newsm78

# 28
  • Мнения: 1 938
    Ами бирата е изпита. Joy Joy Joy : beer
    Лили добре е направила резюмето. Peace
    А относно това, че някои хора ни подкрепят, някои - не, ами хората са различни - не можем да очакваме всички да ни разбират и харесват. Но аз лично съм изумена от мои познати, които подминаха базара, без да си купят нещо, макар и за 0,20 ст. Cry Защо бе, хора? Къде не сте ги дали тези стотинки? Cry

# 29
  • Мнения: X
Winter, прочитайки ето това от постинга ти:
2 По мое наблюдение се продаваха по добре дребните неща с по низка цена по тази причина мисля за следващия пазар да направим повече дребни нещица, като диадемите, фибите и друго съответно сезона.
се замислих следното:(без да обиждам никого) Дали не сте им сложили прекалено високи цени и за това да са налитали на дребните неща newsm78

Общи условия

Активация на акаунт