ЯНУАРЧЕТО расте, мама чува мъничкото сърчице!

  • 13 498
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 197
Дам, Мъниче, диаметъра на сака е 13 мм. И отговаря на около 6 седмица  Grinning

А близнаците май бяха по женска, не по мъжка линия. И трябва да се видят вече. Те са си големи, колкото единичните сакчета, защото още има място. То, от толкова седене у дома, човек чете всичко  Embarassed

# 16
  • Мнения: 35
Мерси за разяснението   bouquet Остава сега да расте точката и всичко да е ок, че съм решила чак към края на месеца да ходя на преглед, само не знам как ще устискам толкова

# 17
  • Мнения: 197
Че защо чак към края на месеца? Аз ходя всяка седмица. Е, и док иска така, но и аз да съм си по - спокойна. А пък да чакам и  Two Hearts , да видиш как ще се залетя към края на седмицата на вагинален УЗ.   travel

# 18
  • Мнения: 307
Честите нова темичка на всички.
Дано скоро всички се запишем в нея – с туптящи сърчица.

# 19
  • Мнения: 307
Изчислявах на калкулатора пола на бебето. Simple Smile
Дава ми 89% вероятност за момиче...
Сте видим дали ще познае. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 35
Ами аз 2 пъти ходих до сега- единият път твърде рано, и д-ра ми каза към края на юни пак. После онзи ден бях при друг- този ще е за ЖК- и той така- след 2-3 седмици да кажел дали се развива бременността. Не знам, така го планувам засега, ама кой знае какво ще ми роди главата след седмица

# 21
  • Мнения: 660
И аз да се запиша в новата тема! Simple Smile

  bouquet

# 22
  • Мнения: 332
И аз да се запиша  Hug
На 13.06 съм при доки, да чуя така жадуваното сърчице  Praynig
Стискайте палци всичко да е ОК  fingerscrossed

# 23
  • Мнения: 212
Ехо, имам добри новини. Ходих на вагинален и  Laughing още докато го пъхна и вика абе как да не се вижда бе, виж какъв голям зародиш имаш.  #Crazy и как хубаво се виждаше само.  Толкова ме зарадва, че чак подскочих и исках да я разцелувам. Толкова ми домиля жената. Даже каза че плодния сак е много голям и ме пита дали  нямаме близнаци в рода - а то пълно. Така че може двечки. Каза че трябва да лежа, да не вдигам тежко, изписа ми утрогестан и ме пита дали не искам болнични. Това е от мен, весел празник  на всички Hug

# 24
  • Мнения: 197
Да, да, да, знаех си, казах ти  Grinning
Искам да  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire тия гадни лекари, от които и ти и аз си изпатихме!
Честито, мила!  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3 688
minion4e  радвам се че всичко при теб е наред:)

# 26
Ехо, имам добри новини. Ходих на вагинален и  Laughing още докато го пъхна и вика абе как да не се вижда бе, виж какъв голям зародиш имаш.  #Crazy и как хубаво се виждаше само.  Толкова ме зарадва, че чак подскочих и исках да я разцелувам. Толкова ми домиля жената. Даже каза че плодния сак е много голям и ме пита дали  нямаме близнаци в рода - а то пълно. Така че може двечки. Каза че трябва да лежа, да не вдигам тежко, изписа ми утрогестан и ме пита дали не искам болнични. Това е от мен, весел празник  на всички Hug

Страхотно, браво, много се радвам. Да си почиваш повечко и само положителни мисли Hug

# 27
  • Мнения: 212
Мерси на всички за подкрепата, lady_ivy и аз искам #2gunfire #2gunfire

# 28
  • Мнения: 660
миньонче, браво мила!!! Честито!!! Знаех си аз!!! Този така наречен дофтор, направо го заритай, недей да ходиш при него повече!!! Дано няма повече подобно случки!

И дано са двечки. Моите бяха две, ама за съжаление едното се оказа кухо. Та сега една точка си отглеждам само, ама  важното е тя да е силна и да расте!!!

  bouquet

# 29
  • Мнения: 43
Здравейте момичета да се запиша и аз в новата ни темичка.
Радвам се за теб Миньонче, почивай си и мисли позитивно!
Честит празник и от мен на всички дечица!!!

Общи условия

Активация на акаунт