Подариха ни хамстер

  • 4 123
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 426
Казахме ли ти, че ще ти хареса. Такива си си хамстерите  Laughing
Ами нека спи, щом иска. Ще се наспи и ще се разщъка.
Вземи му едно колело за хамстери - за фитнес, евтино е.
За яденето - ами да, всеки си има вкусове.
Още не е свикнал с вас, затова ака като го вадите.
Пазете го да не се шмугне да ви избяга, че може и час да ти утрепа докато го хванеш.

# 16
  • Мнения: 4 734
Купих колело снощи. Въртя педалите от 23 до 7 сутринта. Ама то какво въртене беше Имах чувството, че някой бие чесън в хаванче с 300 удара в секунда ooooh! Тая вечер ще му го взема, че шума е уникален просто  Tired Капкомер не съм му сложила,че не смея да не вземе да стане някя беля  newsm78

# 17
  • Мнения: 6 993
.. Дано не умре бързо!...

 Shocked Много се смях, извинявай!  Joy


Смей се ти, третият ми хамстер умря една седмица след като го взех Confused Може би беше болничък, макар че нямаше вид на такъв, когато го купувах. Sad
Кас, ако не му сложиш капкомер, давай му по-мокра храница, морковчета например.

# 18
  • Мнения: 183
  като цъкнах лампата го намерих опнат на стъклото втренчен в мен  Shocked Моля ви, помагайте Tired

Наблюдава те!
Бъди внимателна!



Една грешна стъпка и може да го настъпиш.А това със сигурност ще е фатално.

# 19
  • Мнения: 4 734
Давам му моркови, днес ще отида да потърся и листа от глухарче  Simple Smile Peace
Майтапиш ме нещо Thinking Когато е навън е под строг надзор и не го изпускам от поглед Naughty

# 20
  • Мнения: 6 993
Дам, моят свинчо като яде моркови и марули, почти не пие вода, а като има повече сено и суха трева -  много пие.

# 21
  • Мнения: 4 734
 От два дни нещо с тоя хамстер не е наред или аз се вманиачавам. Постоянно спи, а по принцип е много активен. Диша едно такова учестено в съня си... Мислех, че му е горещо и му махнах капаците, но пак същата раБота. Наяжда се и се завира в ъгъла, вадим го и пак ляга в скута на някой. Да не умира бре хора  Tired

# 22
  • Мнения: 6 993
Доколкото си спомням, те по принцип дишат учестено newsm78
Те са активни нощем, денем не толкова...Опитай да видиш през нощта дали е активен newsm78

# 23
  • Мнения: 1 426
Кой го знае...  newsm78 Да не е хванал мускулна треска на колелото?  Laughing А и нощем ли спи?
Слушай, ето ти един български сайт за хамстери
Поразгледай го, не е лош. Там на страничката за покупка има признаци на болести.

# 24
  • Мнения: 4 734
Нарочно му оставих колелото снощи...ми изобщо не се качи, беше си заврян в единия ъгъл и днес пак така. Порови малко из храната и легна Tired

# 25
  • Мнения: 1 426
Не знам можеш ли да влезеш през онзи линк, дето ти дадох. Аз нещо не можах, вкарва ме някъде другаде. Ето ти директно страницата:
http://de.geocities.com/hamsterche/pokupka.htm

# 26
  • Мнения: 4 734
Благодаря. Ще чета. Дали трябва да го водя на ветеринар?

# 27
  • Мнения: 1 426
Чакай малко... Ще звънна един телефон и ще ти кажа. Имам една приятелка, подстригва кучета в един ветеринарен кабинет. Да пита доктора как се преглежда хамстер.

# 28
  • Мнения: 1 426
Да, доктора казва, че преглеждат по ветеринарните кабинети. Вие имате ли наблизо?

# 29
  • Мнения: 4 734
На работа съм и свършвам късно ooooh! Утре сутрин ще го заведа ако и днес е в същото състояние. Много ти благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт