БОЯ ЗА КОСА

  • 3 195
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Много ти е общо питането  Wink
На някои от изборените от теб марки има, добри, страхотни и ужасни бои. Наприме на Гарние Нутрис е много добра, Бель Колор е ужасна. Другите са нещо средно. На Лореал Екселанс е най-добрата, Преферанс не е лоша, става, Ферия е съвсем друг тип... Лонда много хваща, но е ужасно агресивна и изтощителна боя, никога повече от нея  Stop
Но аКо трябва да обобщя от изброените - L'Oreal  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 101
КЕUNE Peace
А иначе от тези, които си посочила - Loreal

# 17
  • Мнения: 2 849
Лонда ,Лореал,зависи от цвета .


Някакво проучване ли правиш с всички теми ? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5 140
Лонда си ползвам от край време и съм най-доволна. Лореал гаранция ,че е по-хубава, но ми е скъпичка.

Подкрепям. Peace

# 19
  • Мнения: 2 237
Всеки път съм доволна от различна марка.но предпочитам Палет и Лореал.

# 20
  • Мнения: 37
L'oreal Exellence
Vitality's
Bess

Трябва да уточня, че съм много силно прошарена, така че тези много добре ми покриват побелялата коса. Освен това ги предпочитам, защото харесвам естествени кестеняви нюанси - и 3-те бои ми стоят много естествено, като и леко уплътняват косъма, а косата остава с блясък.
Втората и третата бои са много икономични - може да се разделят на 3-4 пъти при цена около 10лв при средна дължина на косата (почти до раменете).

# 21
  • Мнения: 119
Лонда си ползвам от край време и съм най-доволна. Лореал гаранция ,че е по-хубава, но ми е скъпичка.

Подкрепям. Peace


И аз с две ръце  Peace

# 22
  • Мнения: 2 039
Най-хубавата боя,която съм ползвала,това е една серия на професионалните бои на Wella-Колестон.Просто няма аналог и макар,че цената и е висока,си сртува всеки лев  Peace

# 23
  • Мнения: 661
Лонда ,Лореал,зависи от цвета .


Някакво проучване ли правиш с всички теми ? Rolling Eyes
Не правя проучване, а се опитвам да избера за себе си някаква боя и понеже се колебая коя да взема, затова е темата  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 393
Vitality's - професионалната серия !
 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 414
Професионалната на Лореал. Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Винаги съм била най-доволна от боите на Л'ореал, както и повечето от гласувалите в анкетата. Явно има защо...

# 27
  • Мнения: 534
Преди използвах само Фара и бях много доволна,но
е доста силна боя

# 28
  • Мнения: 1 234
L'oreal HugСамо в сериите експериментирам-почти всеки път взимам различна,защото още не съм си намерила моята Rolling Eyes

# 29
  • там където думите не стигат ...
  • Мнения: 73
 И аз ползвам вече 2 год. L'oreal Exellence - не мисля да я сменям. Важното е, че и балсама към боята е страхотен!!!

Общи условия

Активация на акаунт