Кой ритка в НОЕМВРИЙСКОТО коремче - момиченце или момченце?

  • 10 417
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 919
 ЕХООООО слагаите ми синия щъркел  .....големи сме 24 см и тежим 485г бая сме едрички....аз нали не го усещам да ритка и кат ви слушах вас се притесних и ХОП на ДОКИ за бърза справка   първо си смучеше пръста...ама кат разбра, че ще го дебнем диването и се опна кат.....  хехех ма аз викам "АБЕ ДОКИ може ли да стане на момиченце..нали няма грешка?"  а той..."Ми гледай  къв пакет вади...!баща му добре си е свършил работата"  Той таткото искаше мома ама ТАКА ГОРДО ИЗЛЕЗЕ ОТ КАБИНЕТ А     БРЕХХХХХ...   
Скоро ще започна д аго усещам каза да не се притеснявам 
 

# 226
  • Мнения: 518
ЕХООООО слагаите ми синия щъркел  .....големи сме 24 см и тежим 485г бая сме едрички....аз нали не го усещам да ритка и кат ви слушах вас се притесних и ХОП на ДОКИ за бърза справка   първо си смучеше пръста...ама кат разбра, че ще го дебнем диването и се опна кат.....  хехех ма аз викам "АБЕ ДОКИ може ли да стане на момиченце..нали няма грешка?"  а той..."Ми гледай  къв пакет вади...!баща му добре си е свършил работата"  Той таткото искаше мома ама ТАКА ГОРДО ИЗЛЕЗЕ ОТ КАБИНЕТ А     БРЕХХХХХ...   
Скоро ще започна д аго усещам каза да не се притеснявам 
 
Честит ти мъничък юнак, Гале, а октомври/ноември живот и здраве да се гушкате вече  bouquet

# 227
  • Мнения: 27
ей, какво направихте с тия сини щъркели? За нас май наистина не останаха newsm78. Да са ви живи и здрави юнаците и да растат в тумбаците.
Утре съм на БХС в Майчин дом. Ако има и други можем да отидем заедно.

# 228
  • Мнения: 3 425
galentinass,честито ти момченце и на тебе  bouquet Ей оставете и на нас момченцааа Mr. GreenИ как така тежи почти половин кило #Crazy в коя седмица си,че тука не ми излиза?

# 229
  • Мнения: 1 919
galentinass,честито ти момченце и на тебе  bouquet Ей оставете и на нас момченцааа Mr. GreenИ как така тежи почти половин кило #Crazy в коя седмица си,че тука не ми излиза?
ми незнам ма аз вървя 1 седмица и нещо напред ..бил ми кратък цикъла и ся съм 19 седмица..значи иде към 20 по показания...а и момченцата били по едри......и на мен ми изглежа голямо....а за синит е щъркелчета  споко  видях едно стадо се беше запътило към НОЕМВРИЙЙКИТЕЕЕЕЕЕ

# 230
  • Мнения: 3 425
.а за синит е щъркелчета  споко  видях едно стадо се беше запътило към НОЕМВРИЙЙКИТЕЕЕЕЕЕ
ама ме разсмя Partyай дано Praynig

# 231
  • Мнения: 2
galentinass, честито ти мъжле! Ама явно бая са ти объркали термина, щото с тия размери отговаря на 23-та седмица.

# 232
  • Плевен
  • Мнения: 238
Голям мъж бе,честито и от мен Galentinass да ти е жив и здрав.Обрахте всички сини щъркели,за нас останаха розовите,но здраве да е аз и на дама ще се радвам.
Sladurka как така да се разтяга до 3-я месец те бебоците в 4 нарастват много и почти всика седмица качват по 40 грама горе долу(не съм 100% сигурна но там някъде),ще се разтяга още и най-вече сега.
Аз все се каня да питам планирани ли бяха бебчовците ви  или приятна изненада?

# 233
  • Мнения: 1 919
ми незнам и аз сега видях, че по размери отговаря на 23-24ГС или нещо са объркали термина ми е 31 октомври.....или 1 ноември...ма последните няколко пъти все 22 или 23 октомври показва.....ДОКи каза, че всичко е ориентировъчно +- 1 седмица....важното е че е ОК всичко...исках д асподеля с вас  Hug Hug Hug нали сте ми дружки каза д ане се притеснявам че е по едро после можело да поизостане било нормално...а и татко му е едър и той се е родил над 4 500 това също оказвало влияние newsm78 newsm78 newsm78

# 234
  • Мнения: 62
ей най накрая съм пред компютъра за да ви пиша.аз съм добре,само съм много изморена.
за съжаление не можах да дойда на срещата на 3,но изникна нещо в последния момент.
 таткото ходихме при доктор Мазнейкова на преглед  и ще си имам мъж със сигурност.бебо се развива добре.даже много ме изненадаха че по някакъв начин,не знам какъв  #Crazy разбра че храня бебчо добре.  Laughing а мъжа ми се ми се кара че не ям достатъчно. но може и да е прав,защото се чувствам много отпаднала,уж ям а нямам сили. но да се върна на прегледа.бебчо заспа като ни видя първо си сложи едната ръчичка на ушето, а с другата си запуши устата.  baby_neutral да ви кажа скъпичък беше прегледа ама си заслужаваше.разгледахме всички органи на малкия и се успокоихме че е наред.но и на екрана по друг начин се вижда,все едно е реално родено.изглеждаше едно ......... newsm78 няма думи да го опиша.
прегръщам ви всичките и ви желая хубава вечер.
а аз смятам да изчета какво сте изписали тези дни.

# 235
  • Мнения: 2
Обирайте ги тия сини щъркелчета докато има, че аз искам за мен розово да остане  Laughing Той досега доктора пишка не видя, ама и аз се спотайвам и много-много не питам, че да се надявам по-дълго време на момиченце....Не знам мома ли е, обаче  само се върти и да скача тая маймуна. Отде се взе тая сила и енергия не знам....Откакто я прочух, не спира да раздава ритничета, едни такива лекички, ама и то е мъничко милото...

krasimira00, бебешора при нас беше планиран, ама взе че стана когато най-малко сме очаквали. Така че, за мен си Божа работа...
Момичета, не знам за вас, но аз имам чувството, че винаги съм била бременна и просто не му виждам края. Много тежко взе да става вече, бе, какво ще ги правим?

# 236
  • Мнения: 62
хареса ми въпросчето на красимира и да ви споделя.аз съм най малкат сред вас,но много исках бебче.но си го планирахме да работим към края на годината.ама нали и двамата сме скорпиони/вече ви споменах че скорпионите са много сексуални/и така си направихме скорпиоче.но не беше много изненада,защото не се пазехме.но беше изненада защото не го очаквахме толкова скоро.

# 237
  • Мнения: 1 919
 Hug моето си беше планирано......макар, че на 29 декември ми правиха аборт.....кухо яице...не трябваше да забременявам 6 месеца...хаха дойде ми на 24 януари ....хехе и познаите .... Blush   дори не вярвах, че ще стане толкова скоро ...ма ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА Hug Whistling Whistling

# 238
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Моя бъдещ бебок си е пожелан и правен и очакван, нямаше как да стане случайно:).Стана бързо, д не кажа от първия месец планирани и съзнателни опити.Радвам се,че стана бързо, не зная как щях да понеса чакането.

# 239
  • Плевен
  • Мнения: 238
Първата ми неуспешна бременност не беше планирана,но за нещастие завърши с мисед през август2006,сега бебо е напълно планиран правихме си го от януари 2007 макар че не бяха минали 6-те месеца и март вече имахме резултат.
Маруся милото и то е скорпион и е вярно това за скорпионите Party аз също съм от отбора на мъничките като забременях бях на 20(сега на 21),но след като загубих първото бебче осъзнах колко много искам да съм мама

Общи условия

Активация на акаунт