Кой ритка в НОЕМВРИЙСКОТО коремче - момиченце или момченце?

  • 10 398
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 62
красимира аз не само че съм мъничка но и по детски още изглеждам, а и не се гримирам за да заприличам на по-голяма.но понякога ми става много криво като ме оглеждат и кои знае какво си мислят.колко съм малка да имам бебок.а аз съм толкова щастлива.в началото и таткото много се вълнуваше,но сега е много сдържан.  Sad

# 241
  • Мнения: 804
И нашия бебок е планиран. Спрях противозачатъчните, изчаках малко, а през това време си оправих зъбите и си правих профилактични прегледи. Успяхме от втория път.  Party

# 242
  • Мнения: 3 419
При мене не беше чак планирано,въпреки,че не се пазехме-но определено не очаквах точно февруари да стане GrinningНо веднага усетих,че съм бременна,може би защото веднъж съм била вече,като казвах на близките ми ме опровергаваха,че до цикъла имам още 2 седмици,да ама аз си знаех! Peace

# 243
  • Плевен
  • Мнения: 238
ОООООООООО Маруся ти не си ме виждала мен,висока съм 155 и изглеждам като ученичка мъничка,мъничка,чудя се хората какво ли си мислят,а и в лицето съм напълняла и имам едни бузки още по малка изглеждам,само дето корема ми стърчи доста и ме издава.
А нашия тати само да му кажа че усещам бебо да мърда се лепва за мен като марка,много е смешен.
Сладурка какво значи че вече си била?

# 244
  • Мнения: 17
Ето ме и мен Simple SmileИмаме си едно здраво и хубаво момченце.Днес сутринта ходих да си взема резултатите от БХС и се бях притеснила до полуда,понеже рискът беше 1 към 222.В този майчив дом много стряскащо ми действа всичко.Това бил риск на границата и аз откачих-взех да си мисля какво ли не.За моя радост в 16.ч.имах час за фетална морфология и доц.Томова отхвърли всичките ми притеснения и ми каза,че нейното изследване е много по-важно и действително от тази тиория.Освен това ми каза,че ако съм била го направила в следващата седмица съотношението щяло да друго.Каза,че детето няма никакви хромозомни аномалии!ТАВЯ Е НАЙІВАЖНОТо ЗА МЕН.

# 245
  • Мнения: 27
Нашето бебе вече никой не го чакаше.
През м. май 2001 година златото ми предложи брак и още на същия ден решихме да започнем с опитите. Даже така пресметнахме деня за сватбата - септември, за да не съм прекалено бременна ако стане веднага. Но съдбата си изигра лоша шега с нас. След една година ми поставиха диагнозата - стерилитет, естествено с неизяснени причини, за да ми е гадно. Последваха цветна снимка, лапараскопия, операция на разширени вени на тестисите на златото, инсеминация, десетки прегледи при разни светила, отчаяние, първа бременност (точно за този месец светилото беше казало да си празнуваме Новата година, защото няма шансове, и ние отпътувахме с автобуса за Германия, погълнах неограничени количества ракия, купони, обиколих пеша Берлин, някак между другото положителен тест, радост, пътувах обратно с автобуса, и ................ спонтанен аборт в седма седмица), рев, тръшкане. Една година след това решихме да осиновим дете. Започнах да се интересувам и да подготвям документите, но не бързах. Имах срок около половин година да подам документите, защото първите извадени имаха валидност 6 месеца т.е. до април.
После стана чудото. Наричам го ЧУДО, защото никой вече не се надяваше. Не си спомням датата на последната ми менструация, не знам кога сме правили секс ...... нищо. Още не смея да повярвам на щастието, което ме сполетя и с нетърпение чакам да мине всеки ден. Бързам да прегърна малкото си съкровище, защото ме е страх от дългия път.
опаааа, май много се разписах. Извинете ме ако съм ви отегчила, ама се разчувствах.

# 246
  • Плевен
  • Мнения: 238
Изобщо не си ни отегчила,много е трогателно и много се радвам за теб че след толкова перипети и проблеми ще си гушкаш малкото съкровище

# 247
  • Мнения: 2 126
Лелеееее ама те сините щъркели свършиха бе,за нас не останаха от тях smile3555 rotfImbo Май наистина ноември ще син Grinning Честит здрав и силен младеж,galentinass Hug

Нашето бебе беше много неочаквано и честно да си кажа изпитах смесени чувства като разбрах че съм бременна пак Rolling Eyes Мислих известно време и татито взе да ме навива да го задържим,за което аз сега се чувствам адски виновна как можах да бъда такава.Имам си куп извинения,но........... Tired

Мариана75,много хубаво разказче с възможно най прекрасният завършекмкойто ще се заформи окончателно през ноември Hug
Краси,мерси много за споделеното,имах нужда да го чуя Heart Eyes

# 248
  • София
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен, Hug

Аз точно се връщам от извънреден преглед при Док, че вчера и днес имах болки в корема и исках да разбера дали всичко е наред. За щастие всичко  с  бебчо е ок и много се радвам  Laughing Всъщност се оказа, че имам контрактивна линия (явно контракции) и Док ми каза да пия Магнерот.
Mariana_75 утре и аз ще ходя на БХС, ти в колко часа мислиш да ходиш? Аз мисля към 8h да съм там, че после съм на работа...може да се засечем там ако и ти ходиш тогава Grinning

bilba1, честито за здравото и хубаво момченце  Grinning

# 249
  • Мнения: 3 419
bilba1,честитоооо и на тебеее  bouquetТо изобщо някой досега похвалил ли се е с госпожица?
Аз ли да съм...ама наистина да са живи и здрави,каквото-това!
krasimira00,бях бременна преди 7 год,точно когато се запознахме с моя съруг,но когато му съобщих новината той реагира мало остро и то нормално де,помисли си как излизаме от 1 месец и аз му съобщавам тая новина,помисли си,че искам да го вържа май...пък точно аз хич не мислех за брак(бях на 19)..иии го махнах,той разбра за това едва миналия ден BlushПросто му казах,че теста е грешен-не исках насила неща..нищо,че месец по-късно вече живеехме заедно и 6мес. по нататък бяхме семейни Party

# 250
  • София
  • Мнения: 2 437
Утре съм на БХС в Майчин дом. Ако има и други можем да отидем заедно.

Ако искаш може да се уговорим. Само не знам до колко приемат за изследвания? Защото аз съм на обяд на ФМ и ми се искаше след това да дам кръв за БХС. Сутринта няма на кого да оставя дребното.
Много се зарадвах, като прочетох разказа ти  Simple Smile Сигурно те познавам задочно с другият ти ник  Wink

# 251
  • Мнения: 3 419
Момичета като го няма мъжо и ми е много скучнооо..излъсках банята,измих чиниите и се изморих Tiredвие задъхвате ли се много? Аз при най-малкото услилие,даже и нищо да не правя някой път,а сърцето ми си препускааа..сега да видим какво ще ми измисли главата за после,ще гледм д-р Хаус и после не знам

# 252
  • Мнения: 1 546
И нашето бебе беше абсолютно планирано...аз също имах най-различни гинекологични пробелми - ПКЯ, висок пролактин, нестабилни хормони, реално до февруари месец незнаех изобщо имам ли овулация или не...Но...някак си...сега може да се смеете...знаех,вярвах, че лятото ще бъда бременна!Искахме го толкова силно, толкова горещо и ...след около 9 месеца опити нашето бебе вече е в корема ми Heart Eyes Heart Eyes
Честито на мъжките мами.Отбора расте!За нас,последните ноемврийки, каквото остане  Wink ние ще се хвалим най-рано след 2 седмици.

# 253
  • Мнения: 2 126
Дита,одеве пропуснах за ти отговоря извинявам се.Моето секцио е правено в София,аз не съм от Плевен,май някаква грешка има Wink

# 254
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейте момичета  bouquet
аз съм от априлските мами 2007, но бебка се роди през март и ни поизненада Simple Smile
Та по каква работа съм тук Simple Smile искам да добавя към вашия списък и моята кума Меги, чието семейство очакват второ детенце през ноември, и по-точно на 11.Първото им детенце е момиченце, сега се надяват на момченце, дано има син щъркел и за тях  Praynig следващата седмица са на ФМ при доц. Балев Варна и ще се види какво е малкото бонбонче  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт