Колко 4есто пишкате?

  • 2 000
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 409
Напоследък все по-често,включително и нощем

# 16
  • Мнения: 152
Аз го усещам най-вече през нощта, будя се от 2-4 пъти за да ходя  до тоалетна. През деня пък, ако се случи да съм на разходка винаги търся къде да направя пиш-пауза JoyТо при мен е и от бъбреците, но още повече се засили от бременността.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И аз бях така, споко....до към седмия месец. После денонощно през 15 мин висях в тоалетната. За първи път през бременността ми се случи да ставам нощем да пишкам.
това все едно аз съм го писала  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 039
Не че толкова ти се пишка,а така ти се струва,защото плодът те притиска  Peace В началото и аз си мислех като теб,ама после захитрях и спрях да ходя до тоалетна при всеки зор  Joy

# 19
  • Монреал
  • Мнения: 631
В началото на бременността по-често, после се нормализира за около месец-два, но след 30-та седмица - през час и половина дори и нощем. Много зависи и от количеството течности, които пиеш.

# 20
  • Мнения: 207
Това с честото пишкане е в по-късните месеци, когато коремът тежи повече и притиска непрекъснато пикочния мехур.

Не съм много съгласна, защото според мен всичко е индивидуално.Аз например по пишкането почнах да подозирам, че съм бременна.Преди да забременея пишкаш по 2 пъти на ден, а когато забременях в самото начало ходех по 4-5 пъти на ден и при това не пиех много течности.От тогава до сега съм така.

# 21
  • Мнения: 114
През деня си ходя както и преди,но вечер.....ако има едно лесно там ще стоя цяла вечер Laughing.Например снощи броих колко пъти съм ставала-точно 7.А съм едва в началото на бременнста.А по  нататъка какво ли ще е? #Crazy

# 22
  • Мнения: 280
Нощем ходя по 4-5 пъти , а през деня не ги броя  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 092
Спокойно.
Поемай достатъчно течности и си карай спокойно бременността.
Намерила си за какво да се тревожиш. Thinking

# 24
  • Мнения: 4 546
и аз мисля, че е индивидуално. освен това, забелязвам, че е на периоди. понякога ставам по 4-5 пъти на вечер, друг път само по 1.
прекалено честото пишкане също може да се дължи и на гъбична инфекция! учудих се, когато док ми каза това, но наистина - като лекувам гъбите ходя по-рядко до 00

# 25
  • Мнения: 1 317
От самото начало до края това ми беше най-ужасното нещо  ooooh!
Нощем ходех през час - стигала съм и до 10 пъти, а денем малко по-малко.  Tired

# 26
  • Мнения: 617
леле мале ама тея неща не стават по схема, то и аз съм чувала, че бременните повръщат ама аз и веднъж не го направих  Party

# 27
  • Мнения: 1 251
И при мен до към седмия месец се търпеше. Но сега през ноща ми се случва да ставам по 3-4 пъти. През деня не ми пречи-стига да не съм навън и да няма наблизо тоалетна. Но при всеки е различно. Аз лично се наливам страшно много с вода-просто съм жадна непрекъснато. Дори и вечер като ставам пак пия вода. Но не е толкова страшно-все трябва поетите течности да се отделят-иначе лошо, ако се задържат в организма.

# 28
  • Мнения: 5 183
И аз бях така, споко....до към седмия месец. После денонощно през 15 мин висях в тоалетната. За първи път през бременността ми се случи да ставам нощем да пишкам.

И аз бях така.

# 29
  • Мнения: 222
Много зависи как е разположено бебето. При ниска бременност обикновено нулите се посещават непрекъснато. Моят случай е същия. Направо човек полудява! На ден ходя най малко 25 пъти до тоалетна.

Общи условия

Активация на акаунт