Свалихме памперса, а сега?

  • 1 795
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Аз нямам намерение да му слагам отново памперса, защото ще се обърка, а към него не искам да се връщам за нищо на света. Явно трябва да съм по-упорита и наистина баща му да му покаже как става.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мда и аз така го изпишвам-прав. Хващам пишока и го държа хоризонтално (даже леко нагоре), изпъчвам малкия и леко го накланям напред. И се получава. Накрая изтръскваш и айде обратно в гащите.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Как става номера, Фантичка? Прав ще си опикае панталоните Thinking Аз ли да му държа пишката newsm78 Blush

Lady Charm, аз преди операцията на Влади си поставях показалеца върху кожата малко над чурката. И издърпвах самата кожа нагоре. По този начин и чурката се надига и пак можеш да го изпишаш, без ти да му я държиш. Ставаше плюс изпъчване и накланяне напред. Сега вече не го правя, защото има два белега от операция на херния и под тях е едно такова твърдо. И ме е страх да не натисна нещо, което не трябва.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Мда и аз така го изпишвам-прав. Хващам пишока и го държа хоризонтално (даже леко нагоре), изпъчвам малкия и леко го накланям напред. И се получава. Накрая изтръскваш и айде обратно в гащите.

Точно така започнахме и ние никога не съм го държала като момиче, а вече се оправя и сам   Peace

# 19
  • Мнения: X
Моят син се научи да пишка прав по подражание на баща си.Беше виждал баща си в тоалетната няколко пъти и реши, че той също трябва да е "като тати".Но пък по подражание на кака си, си бършеше пишката... CrazyТова беше като махнахме памперса-сега вече всичко е наред.
Както са ти казали преди мен Фантичка и Елито-ще го накланяш малко напред и в началото, щеш не щеш, ти ще му изтръскваш мъжкото достойнство. Wink
Не подкрепям идеята навън да слагате памперс.Причините е посочила Bobi_bgb.
Аз също много се притеснявах от това, че не може да стиска и се побърквах от притеснение ако ми се наложеше да изчуркам него или кака му някъде на вън.Но пък и бях твърдо решена да протестирам, че никой не прави забележки за кучетата ,а за децата-да. Случвало ми се е да се обосновавам по този начин. Отсрещната страна нямаше какво да ми каже, защото наистина кучетата пикаят (и не само) навсякъде и никой не си отваря устата да протестира.
Носи един- два чифта дрешки за преобличане ако се наложи.
 След известно време всичко ще си дойде на мястото. Peace
Търпение му е майката! Grinning

# 20
  • Мнения: 2 022
Навън пишка прав - е, с малко помощ от мама, разбира се  Wink . Просто си слагам пръста под пишката му и леко го навеждам напред. Досега не е успявал да се намокри.
А ако някой посмее да ме попита защо изпишквам детето си навън, ще го накарам да ми обясни защо кучетата могат да правят и други неща, а децата - не!
  Naughty

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

А ако някой посмее да ме попита защо изпишквам детето си навън, ще го накарам да ми обясни защо кучетата могат да правят и други неща, а децата - не!
  Naughty


  Ами нека тези,които са против да ми обяснят къде да пишка детето ми.Казва пиш-в радиус от километри никаква обществена тоалетна,в заведенията много често ме гледат на кръв.поливаме градинките и толкова  Mr. Green.По -добре детето ми да се изпикае в тревата,от това кучетата да опикаят и осерат детските площадки. Crossing Arms

# 22
  • Разград
  • Мнения: 3 110
И синът ми от близо три седмици е без памперс.Много е доволен,чувства се голям.
Винаги съм го изпишквала прав,като заставам плътно зад него и с коленете си леко го изпъчвам напред,държа му бибишонката,за да не се опикае,понякога подсушавам със салфетка.Винаги като излизаме вземам резервни гащички.Понякога забравя да ми каже(днес имаме една авария навън).
А пък за това кой какво щял да каже изобщо не ми пука.Избираме си храстче или дърво и действаме.

# 23
  • Мнения: 223
Когато синът ми стана на 1.5 свалихме памперса,беше през лятото и беше по-удобно,когато го гушках в началото ,за да се изпишка кляках с него,защото наистина много тежеше.Изпишквала съм го през 15 мин.просто за да му създам навика,че трябва да ми казва дали има пиш.Така с много усилия за около месец сам започна да ми казва ,че му се пишка.После сама го карах да пишка прав,като му държах пишето:Simple Smile иначе си напикаваше гащичките,като леко го накланях напред newsm78сега вече е голям и сам върши тези неща.Желая ти успех и имай търпение,само не му се карай ако се напишка в гащите,защото ще почне да се крие и да не си казва  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 220
Ох, моят син не иска и да чуе да ппишка навън.  ooooh! Не знам как да се справя. Много се дърпа, беее...

# 25
  • Мнения: 705
Свалихте памперса, а сега честито!  Grinning

Говори му, че ще се научи да стиска. И може няколко пъти да преиграеш как се стискаш, стискаш, докато не намериш тоалетна.

# 26
  • Мнения: 2 757
Вие пък искате да научите децата си на всичко за един ден. Аз имам спомени как мен ме държаха да пишкам и акам. Щом си спомням значи съм била на поне 3-4 годинки и това си ми беше най-нормалното на света. Пък сега си ползвам тоалетна без проблем. Помага ако си спомним, че и ние сме били деца.

# 27
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Вие пък искате да научите децата си на всичко за един ден. Аз имам спомени как мен ме държаха да пишкам и акам. Щом си спомням значи съм била на поне 3-4 годинки и това си ми беше най-нормалното на света. Пък сега си ползвам тоалетна без проблем. Помага ако си спомним, че и ние сме били деца.
Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 10 825
Вие пък искате да научите децата си на всичко за един ден...

Може би аз не съм се изразила ясно или ти не си дочела newsm78
Изобщо не става въпрос да се научи за 1 ден. Попитах как се справяте с държането за изпишкване защото просто много ми тежи, а не по някаква друга причина

# 29
  • Мнения: 1 919
И ние от известно време сме без памперс.
Известно време й слагах памперс за навън и не смятам, че се  обърквала. 
Махнах й го, защото и с него стискаше и се прибираше със сух.
По книгите за деца за момченцата пише да му се покаже как да си държи сам пишлето - не би трябвало да е толкова сложно за малко дете. Като се научи да пишка като голям в къщи си го пускаш спокойно без памперс и навън.

Общи условия

Активация на акаунт