МелоМа(да)ми 5

  • 9 744
  • 309
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 001
http://youtube.com/watch?v=7i9zlACbaog - Opeth
Открихме ги в неделя с Ицо, прослушали сме по една две песни от всички албуми и това, което чухме, ни хареса.
Сега Конче ще каже, че сме открили топлата вода Joy

# 76
  • Мнения: 2 891
 Shocked Какво правите, момичета??? Два дни не съм минавала и вие напълнихте темата с парчета  Grinning

Хайде малко морски ритми 

# 77
  • Мнения: 1 080
На System това много харесвам - галсовете, ритъма, много ми е 'вътре'.

 Hug Heart Eyes

сега се връщам назад http://youtube.com/watch?v=kt7L4X4li_k
поздрав за всички и спокоен ден

# 78
  • Мнения: 1 080


eххх Nuno Nunoooo  Crazy

# 79
  • Мнения: 985
 Поздрав за всички мъжки момичета   bouquet

# 80
  • Мнения: 1 174
Здравейте, мили мами! Simple Smile

Открих ви най-после и никак не се учудвам, че сте толкова напред  темичките!Много нови мелома(да)ми!  Grinning
Неможах да изслушам всичко, което съм пропуснала, но онова, което чух ми вдигна настроението...
Сега и аз ви отправям поздрав иии ви каня на следобедни танци! Party

# 81
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Ооооо, щом сме на БГ-вълна, ето още нещо хубаво!
ive, къде се губи толкоз време чаровната ти усмивка от аватараWink

# 82
  • Мнения: 3 271
Buba Mara, мнооооого я обичам тази песен. Но е и толкова тъжна  Cry

# 83
  • Мнения: 1 416
Днес съм щастлива... У дома съм - как мечтаех напоследък за дъждовен следобед вкъщи. Маргарита спи, аз слушам музика и ям сандвич с майонеза и шунка. Одобрихаме за кредитна карта, с която да напазарувам в "Германос". Ще си купя телефон, но изненадата е, че ще има и за фотоапарат... Абе, щастлива съм днес! И си слушам в момента Oasis - Don't Look Back In Anger .

# 84
  • Мнения: 1 174
Tук съм, Buba Mara, тук съм, но късно влизам във форума, когато е минал цял ден в домашни и други задълженийца  Simple Smile (благодаря за комплиментчето Simple Smile)

Поздравявам ви още веднъж с тази сладка песен иии още малко танци  Wink - изчакайте, моля, средата на клипчето  Laughing

# 85
  • Мнения: 1 080
Днес съм щастлива... У дома съм - как мечтаех напоследък за дъждовен следобед вкъщи. Маргарита спи, аз слушам музика и ям сандвич с майонеза и шунка. Одобрихаме за кредитна карта, с която да напазарувам в "Германос". Ще си купя телефон, но изненадата е, че ще има и за фотоапарат... Абе, щастлива съм днес! И си слушам в момента Oasis - Don't Look Back In Anger .


http://youtube.com/watch?v=YbGSDkvh8B0

Браво!!! Много се радвам за теб!  Party

# 86
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Tук съм, Buba Mara, тук съм, но късно влизам във форума, когато е минал цял ден в домашни и други задълженийца  Simple Smile (благодаря за комплиментчето Simple Smile)

Поздравявам ви още веднъж с тази сладка песен иии още малко танци  Wink - изчакайте, моля, средата на клипчето  Laughing


Това ми хареса изключително  Laughing това от мен

# 87
# 88
  • Мнения: 6 315
Поздрав  Flutter

И един блус, само за дъждовното време, за романтика и приказки. Слуша се само  Simple Smile.

# 89
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Еееей, днес никакви ни няма!
Ето нещо уникално от/за мен
  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт