Неравностойна връзка

  • 2 537
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Аз нямам пацоранец, той няма цици.
Е, равностойни ли сме?!
Противоположностите се привличат,а крайностите си лягат! Laughing
пацоранец-ясно какво имаш в предвид ,но от къде идва думата,да не е паТоранец, хи-хи-хи!

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
всяка връзка е наравностойна.

Уви, отдавна съм разбрала, защо хората със синя кръв си се годяват помежду си Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 8 348
Я беф умна, он бе ръп
ама я беф и заблудена уфсъ.

Ся имам връзка със себе си и пак е неравностойна. Понякога не съм си на ниво.

# 18
  • Мнения: 4 138
всичките бяха неравностойни по една или друга причина. за никоя не съжалявам, защото стигнах до извода, че трябва да имаш връзка с равен на теб човек, поне по 9 точки от 10.

# 19
  • Мнения: 6 167
не мисля, че има изцяло равностойни връзки.
нито по акъл, нито по образование, нито по възраст.
това му е хубавото на живота, всъщност.

аз не съм ходила с принц Алберт, тоест, не съм имала неравностойна връзка.  Laughing

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много сме неравностойни- дон кихот и сан4о панса, но пък на  него му е меко, а на мене не ми тежи!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 176
Да имала съм.
Всички мъже в живота ми са били по-глупави от мен Laughing
Дали не е заради пола? Laughing
Ама няма как да е иначе. Те горките толкова си могат. няма ги убиваме я. Добре, че поне са по-яки физически.

# 22
  • Мнения: 376
Щом има любов и разбирателство какво значение има равностойността? Няма да се предлагаме на пазара, че да се остойностяваме на кой колко му е стойността?

# 23
  • Мнения: 24 467
"Неравностойна" не- при това положение единият следва да е нещо по ++++, а другият по -----, но не мога да се сетя по кой точно показател трябва да бъде сравнението. Grinning
По- скоро разлика в основните концепции за живота и други разминавания са налице, но не чак "неравностойност".

# 24
  • Мнения: 376
Неравностойност може би се има предвид, че единия може да чете и пише, а другия е неграмотен... newsm78

# 25
  • Мнения: 24 467
Ами ако единият е глух, а другият- ням не само ще е неравностойна, ами и доста сложна за комуникации...

Като гледам анкетата повече отговарят, че на били на по- високо ниво от "насрещната страна". Сигурно са от по- бързо четящите и пишещите. По- малко са пък тези, дето са били "под нивото" на половинката, сигурно защото като не могат да четат и пишат не могат и да ползват Интернет.

# 26
  • София
  • Мнения: 8 348
Или е защото сме предимно жени, а мъжете по правило се оказват под нивото ни.

# 27
  • Мнения: 24 467
И таз идея бива.

# 28
  • Мнения: 24 467
Аз нямам пацоранец, той няма цици.
Е, равностойни ли сме?!
[/quote

Е, тогаз при нас е по- равностойно, я па немам и цици.

# 29
  • Мнения: 2 161
Аз под неравностойна разбирам да забия принц Уилям,примерно.

Общи условия

Активация на акаунт