Упражнения за корем.

  • 4 957
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
Приятелки са ми казвали,че не винаги коремните преси помагат. Още повече,че ако се правят от целите коремни,дупето ти става на баница. Затова, аз правя половинки - леко се надигам не на 90 градуса, ами примерно на 40-45 градуса.

Ot kyde go i3misli tova,i3ob6to ne sym 3abelia3ala dupeto mi da e na banica Sick daje e po i3pyknalo ot predi Flutter,ne ot presite ra3bira se,a po princip Grinning,ne3nam dali ima ra3lika i tova,4e gi pravia na lejanka i to s pribrani ryce,hvanati na lejankata,mn. e lesno taka Mr. Green

# 16
Вивиан-трябваше да спомена,4е съм 49кг.не мисля да ставам скелет с тези диети Laughing а да махна само коремчето

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
didish, в такъв случай предполагам само спорт Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 34
Дайте съвети и на мен,коремните мускули са ми стегнати,но си имам два пръста сланинки върху тях.Как да ги махна?Скоро четох,че само коремни не помага ooooh!,а никак не мога да спазвам диети. BlushАко някой е успял да ги премахне нека пише Hug

ОБРЪЧ Simple Smile

# 19
  • Мнения: 13 191
Видях днес въженце с брояч. Щом помага-купувам го още утре.

# 20
  • Мнения: 9 094
Аз бих ви препоръчала Пилатес упражненията, лесни са, много ефективни, при мен имат невероятен ефект. Набляга се точно на проблемните зони по корема и талията.
Има ги качени в нета  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 113
Ох,поболяла съм се на тази тема и аз от 2 месца,защото допреди година,две нямах този проблем.Но жалкото е че ефекта настъпва малко бавничко и с много посоянство по отношение на упражненията и диетата.Последното не го разбирайте като неядене, а изключване на сладкиши  ooooh!,тестени и хлебни изделия,меса/изключение правят само пилешкото и то само бялото месо и рибата/,бира и т.н.  и никакво ядене след 19.00.Абе,с една дума не е лесно за чокохолици като мен,които  и в 3 през ноща стават да ядат сладко,а трябва да махат само корем.Ама поне може от време на време да се похапва натурален или диетичен шоколад  Grinning.

# 22
  • Мнения: 3 569
На пътеката е най-сигурно Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Обръч - колко време, колко пъти седмично?
Дървен или пластмасов, или без значение?

# 24
  • Мнения: 1 254
Всякакъв спорт има ефект, ако се прави постоянно-най-добре е всеки ден.
За корема-кардио упражнения +коремни преси. Аз в момента залагам на коремните преси-но не само класическите, а трябва за всички коремни мускули. Аз правя така:
за горна преса-3 х 20бр.
за долна преса 3 х 20бр.
за страничните преси: 2 х 20 бр на всяка страна
Не е много, но толкова време мога да отделя.
Определено коремът ми доста се прибра след раждането, но има нужда от още и продължавам Simple Smile

за обръча-няма значение материала, важното е по много и постоянно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 9 094
за горна преса-3 х 20бр.
за долна преса 3 х 20бр.
за страничните преси: 2 х 20 бр на всяка страна

Би ли обяснила как точно наблягаш на долните и горните, в различни положения ли ги правиш? А страничните?
Благодаря Blush

# 26
  • Мнения: 1 254
Stef-Само с традиционните коремни преси резултатът не е добър. Обикновено най-проблемна е долната преса. Затова е хубаво да се укрепват всички коремни групи мускули. Най-добре да видиш нагледно. правя комплекса от упражнения на деми мур и резултатът е страхотен-само за месец след раждане коремът ми видимо се прибра и стегна. Естествено нужно е много повече

ето виж тук упражненията: http://dieti.rozali.com/vkyshti/p167.html

# 27
  • Мнения: 9 094
Благодаря Hug
Тези правя и аз, те са ми част от Пилатес-а. Blush

# 28
  • Мнения: 1 254
stef, значи не ти трябват други Simple Smile ти по колко колко серии и по колко бройки правиш?  Hug

# 29
  • Мнения: 140
Я И АЗ ДА СЕ ЗАПИША

Общи условия

Активация на акаунт