ИМАТЕ ЛИ СМЕЛОСТТА ДА СПОДЕЛИТЕ КОМПЛЕКСИТЕ СИ?

  • 5 000
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
Мдааа ...

Дебела съм, имам лунички и много бяла кожа, веждите ми са много светли и без молив ми иде да си тегля ножа Sick

Но не се впрягам особено  Laughing

# 16
  • Мнения: 0
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.

# 17
  • Мнения: 1 172
Шофирането е най-големият ми комплекс. Не знам колко опит трябва да натрупам, за да не ми се налага да спирам случайно минаващи мъже и да ги моля да ми паркират колата на заден Sad
Другите ми недостатъци не са чак толкова притеснителни и опасни, че да се комплексирам Crossing Arms

Сложи си парктроник. Сериозно. Между 50 и 150 лв има избор от модели, с по 4, 6, 8 датчика. Предполагам, че поставянето не струва повече от 20-30 лв. Аз така разреших същия проблем. Както често казвам, спокойствието няма цена.

Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.

И моята най-голяма грижа е тази. Но имам само 1 бременност. Планирам още 2 и после ще мисля за пластични операции и разни други интервенции за поне частично заличаване. Сега ми се струва безмислено, предвид че след някоя друга година ще цъфнат пак след следващото раждане Sad

# 18
  • Мнения: 234
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.


Това е нещо,което го имат всички,мила.Не се комплексирай от него.Всички раждали жени сме така.Споко.

# 19
  • Мнения: 217
Не ми отпуснаха пълна стипендия за Кълъмбия Юнивърсити в Ню Йорк.... Стипендията, която спечелих, покриваше само обучението, и трябваше да додам 50 000 долара годишно за "общи разходи".....  Close Close Close 
А ми отпуснаха стипендии за 2 университета, които дори не си струваха самолетния билет до САЩ  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 397
1.разширени вени,които особено изпъкнаха след второто раждане и лятото умирам от яд,че не мога да обуя пола или къси панталони                                                   
2.целулит,въпреки че не съм дебела,но не се маха с никакви мазила
3.леко гърбав нос,заради който в пубертета ми идваше да се самоубия,но след като известни личности/таня боева,драгана миркович/се оперираха и с това само загубиха от индентичността и чара си/според мен/започнах да се приемам. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 397
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.


Това е нещо,което го имат всички,мила.Не се комплексирай от него.Всички раждали жени сме така.Споко.
не е така-имам 2 деца и нито една стрия по корема,мазила не съм ползвала,освен обикновено мляко за тяло след къпане.просто зависи от еластичността на кожата.

# 22
  • Мнения: 6 472
Комплекси заради външния си вид нямам никакви. Далеч  съм от мисълта, че е перфектен, но не се комплексирам от тов. Като се замисля  и други комплекси нямам newsm78

# 23
  • Мнения: 1 568
криви крака
след раждането не много гърди ooooh!
втълпила съм си,че имам груба кожа на лицето
селски чуплива коса Thinking
и от известно време се чувствам дърта  Tired
имам и няколко интимни комплекса  Whistling

ама то за физически недостатъци ли става въпрос?

Че аз като чета,то съм направо развалина ,за боклука!!! #2gunfire

# 24
  • Мнения: 165
криви крака
след раждането не много гърди ooooh!
втълпила съм си,че имам груба кожа на лицето
селски чуплива коса Thinking
и от известно време се чувствам дърта  Tired
имам и няколко интимни комплекса  Whistling

ама то за физически недостатъци ли става въпрос?

Че аз като чета,то съм направо развалина ,за боклука!!! #2gunfire
Joy Joy Joyпосмях се от сърце!!!
че всички ги имаме от това не ми става по драго, ами кажете как да ги махнем че бият много яко по самочуствието!!!

# 25
  • Мнения: 4 380
Аре стига че се комплексирах още повече от тази тема!

Изказани на глас мисли стават по-реални. Съжалявам- моите комплекси са си мои и не споделям с никой. Naughty

# 26
  • Варна
  • Мнения: 826
1.Висока съм повече отколкото май трябва (175 см) и се чувствам като пръчка  Sick
2.Имам много бенки по цялото тяло (поне нямам по лицето) и ме е срам да се съблека вече
3.Като преям и си внушавам че съм дебела и от там се почва една........... ooooh!

# 27
  • Мнения: 617
зузи дай малко от твойте сантиментри, че аз пък се чувствам като пън 150см.

# 28
  • Мнения: 1 941
ДеБеЛА съм!

# 29
  • Мнения: 1 883
1. Че не съм достатъчно успяла
2. Че бюстът ми не е стегнат
3. Че съм израснала без баща
4 Устните са ми малки.
5.

Общи условия

Активация на акаунт