ИМАТЕ ЛИ СМЕЛОСТТА ДА СПОДЕЛИТЕ КОМПЛЕКСИТЕ СИ?

  • 5 011
  • 98
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 275
АЗ СЪМ НОРМАЛЕН ЧОВЕК И ЗАТОВА ИМАМ КОМЛЕКСИ.АКО ИМАТЕ СМЕЛОССТА ДА СИ ПРИЗНАЕТЕ НЕДОСТАТЪЦИТЕ,МОЛЯ ВКЛЮЧЕТЕ СЕ! ПРЕДЛАГАМ ДА ИЗБРОЯВАМЕ САМО ПО ТРИ,ЧЕ ИНАЧЕ НЯМА ДА НИ СТИГНЕ МЯСТОТО newsm62  МОИТЕ ТРИ:
1.ГЪРДИ-МНОГО МАЛКИ БЕЕЕЕ....
2.НОС-МНОГО...АБЕ НЕ ГО ХАРЕСВАМ
3.ТОРБИЧКИ-НАЙ ГОЛЕМИЯ МИ КОМЛЕКС!!!
 
 ВИЕ СТЕ !! Mr. Green

# 1
  • Мнения: 431
Ти само от външност се вълнуваш явно...

# 2
  • Мнения: 589
1.Лоши зъби-ужасно се срамувам,а така обичам да се усмихвам! И се скъсвам да събирам парички за нова усмивка...
2. Крив нос(римски),ама за него НЯМА да събирам парички да го оправям-ще трябва да си го заобичам такъв
3.Понякога бързо качвам килца,ама това е поправимо
  Иначе се научих да се харесвам,особено след среща на випуска ни,когато всеобщото мнение за мен бе,че май само на мен времето не ми се отразява зле,дори класният ни(секс-идол на цялата ни гимназия) каза,че сега съм изглеждала 100 пъти по-хубава откогато бях ученичка Laughing

# 3
  • Мнения: 5 577
Да имам, разбира се.

Имам доста дефекти, умело прикривам и не си личат, но ги има.  Tired

Истината е, че съм с отпуснато дупе и коремче Sick  (започвам упражнения за стягане сега), но с подходящи дрехи не си личи.

Кожата на лицето ми е пореста и мазна, с много козметика и труд го покривам.  Sick

Оооо, тая тема ме разтрой.

# 4
  • Мнения: 589
Ти само от външност се вълнуваш явно...
Да допълня-с вътрешностите си съм в перфектни отношения Laughing

# 5
  • Мнения: 5 577
Ти само от външност се вълнуваш явно...
Да допълня-с вътрешностите си съм в перфектни отношения Laughing

Мии ту.

# 6
  • Мнения: 4 841
1. Твърде умна, за да се харесвам на мъжете
2. Твърде красива, за да се харесвам на жените
 Laughing

Шегувам се. Всеки има, но и да ги сподели - какво от това? ОК, да речем, че кажа - дебела съм  Tired И в следващия момент няколко човека, които те познават, скачат и започват да ти обясняват "Ооооо, ама каааак? Тоооолкова си добре така!"...
Та това със споделянето си е бош лаф работа.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
Научете се да се обичате, девойки Simple Smile Светът е много по-приятно място тогава. Перфектни хора няма.

# 8
  • Мнения: 636
Имам лек говорен дефект Laughing Laughing Laughing Това понякога ме притеснява. Но не мога да го нарека чак комплекс, защото много пъти съм се надсмивала сама на себе си. По-скоро като тийнейджърка съм имала комплекси.
Понякога като надебелея се комплексирам като видя как ми преливам месата от дрехите, но пък с една диета всичко си идва на място.
Като цяло обаче си се харесвам и обичкам

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Шофирането е най-големият ми комплекс. Не знам колко опит трябва да натрупам, за да не ми се налага да спирам случайно минаващи мъже и да ги моля да ми паркират колата на заден Sad
Другите ми недостатъци не са чак толкова притеснителни и опасни, че да се комплексирам Crossing Arms

# 10
  • France
  • Мнения: 726
1. Заекването ми беше комплекс. Много рядко преживявам неудобството от това, вече.
2. След тежка катастрофа ме е страх да карам.
3. Имам перфектна фигура, но си създадох комплекс, че дупето ми е малко отпуснато. Взех мерки и ходя на масажи. Има ефект.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 857
Моят най-голям комплекс беше бюстът. Е, преборих се с него. Кривите зъби - на второ място. И с тях се боря в момента, макар че става бавно и трудно. Иначе ниският ръст никога не ми е бил комплекс, въпреки че като по-малка много се опитваха да ми го внушат като такъв. Слава богу, безуспешно, защото ниският ръст няма как да се коригира  (изключвам разбира се високите токове). По повод на външността - това. Иначе останалите ни комплекси, които нямат общо с външния ни вид, въпреки че се отразяват на поведението ни, често остават скрити и от самите нас.

# 12
  • Мнения: 234
Най-големия ми комплекс е дупето/ако мога така умалително да си го нарека  Blush /.По майчина линия от дядо ми, ни се предава изхвръкнало дупе.  Close Това е толкова голям кусур за мен,че като си го знам не се сещам за други по-фрапиращи.Направо ми иде да ида да ми го изрежат,ама уви не става.Требват кинти-многоооо.Пък и да ги имам-не ми стиска.

# 13
  • Мнения: 14 498
Иначе останалите ни комплекси, които нямат общо с външния ни вид, въпреки че се отразяват на поведението ни, често остават скрити и от самите нас.

така е.  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 220
1. Че не съм достатъчно успяла
2. Че бюстът ми не е стегнат
3. Че съм израснала без баща

# 15
  • Мнения: 46 553
Мдааа ...

Дебела съм, имам лунички и много бяла кожа, веждите ми са много светли и без молив ми иде да си тегля ножа Sick

Но не се впрягам особено  Laughing

# 16
  • Мнения: 0
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.

# 17
  • Мнения: 1 172
Шофирането е най-големият ми комплекс. Не знам колко опит трябва да натрупам, за да не ми се налага да спирам случайно минаващи мъже и да ги моля да ми паркират колата на заден Sad
Другите ми недостатъци не са чак толкова притеснителни и опасни, че да се комплексирам Crossing Arms

Сложи си парктроник. Сериозно. Между 50 и 150 лв има избор от модели, с по 4, 6, 8 датчика. Предполагам, че поставянето не струва повече от 20-30 лв. Аз така разреших същия проблем. Както често казвам, спокойствието няма цена.

Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.

И моята най-голяма грижа е тази. Но имам само 1 бременност. Планирам още 2 и после ще мисля за пластични операции и разни други интервенции за поне частично заличаване. Сега ми се струва безмислено, предвид че след някоя друга година ще цъфнат пак след следващото раждане Sad

# 18
  • Мнения: 234
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.


Това е нещо,което го имат всички,мила.Не се комплексирай от него.Всички раждали жени сме така.Споко.

# 19
  • Мнения: 217
Не ми отпуснаха пълна стипендия за Кълъмбия Юнивърсити в Ню Йорк.... Стипендията, която спечелих, покриваше само обучението, и трябваше да додам 50 000 долара годишно за "общи разходи".....  Close Close Close 
А ми отпуснаха стипендии за 2 университета, които дори не си струваха самолетния билет до САЩ  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 399
1.разширени вени,които особено изпъкнаха след второто раждане и лятото умирам от яд,че не мога да обуя пола или къси панталони                                                   
2.целулит,въпреки че не съм дебела,но не се маха с никакви мазила
3.леко гърбав нос,заради който в пубертета ми идваше да се самоубия,но след като известни личности/таня боева,драгана миркович/се оперираха и с това само загубиха от индентичността и чара си/според мен/започнах да се приемам. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 399
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.


Това е нещо,което го имат всички,мила.Не се комплексирай от него.Всички раждали жени сме така.Споко.
не е така-имам 2 деца и нито една стрия по корема,мазила не съм ползвала,освен обикновено мляко за тяло след къпане.просто зависи от еластичността на кожата.

# 22
  • Мнения: 6 472
Комплекси заради външния си вид нямам никакви. Далеч  съм от мисълта, че е перфектен, но не се комплексирам от тов. Като се замисля  и други комплекси нямам newsm78

# 23
  • Мнения: 1 568
криви крака
след раждането не много гърди ooooh!
втълпила съм си,че имам груба кожа на лицето
селски чуплива коса Thinking
и от известно време се чувствам дърта  Tired
имам и няколко интимни комплекса  Whistling

ама то за физически недостатъци ли става въпрос?

Че аз като чета,то съм направо развалина ,за боклука!!! #2gunfire

# 24
  • Мнения: 165
криви крака
след раждането не много гърди ooooh!
втълпила съм си,че имам груба кожа на лицето
селски чуплива коса Thinking
и от известно време се чувствам дърта  Tired
имам и няколко интимни комплекса  Whistling

ама то за физически недостатъци ли става въпрос?

Че аз като чета,то съм направо развалина ,за боклука!!! #2gunfire
Joy Joy Joyпосмях се от сърце!!!
че всички ги имаме от това не ми става по драго, ами кажете как да ги махнем че бият много яко по самочуствието!!!

# 25
  • Мнения: 4 380
Аре стига че се комплексирах още повече от тази тема!

Изказани на глас мисли стават по-реални. Съжалявам- моите комплекси са си мои и не споделям с никой. Naughty

# 26
  • Варна
  • Мнения: 826
1.Висока съм повече отколкото май трябва (175 см) и се чувствам като пръчка  Sick
2.Имам много бенки по цялото тяло (поне нямам по лицето) и ме е срам да се съблека вече
3.Като преям и си внушавам че съм дебела и от там се почва една........... ooooh!

# 27
  • Мнения: 617
зузи дай малко от твойте сантиментри, че аз пък се чувствам като пън 150см.

# 28
  • Мнения: 1 941
ДеБеЛА съм!

# 29
  • Мнения: 1 883
1. Че не съм достатъчно успяла
2. Че бюстът ми не е стегнат
3. Че съм израснала без баща
4 Устните са ми малки.
5.

# 30
  • Мнения: 1 233
1. нос - сега събирам пари за корекция.
2. отпуснато коремче и дупе - почвам с упражненията.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 857
1. Че не съм достатъчно успяла
2. Че бюстът ми не е стегнат
3. Че съм израснала без баща
4 Устните са ми малки.
5.

Като казахте, че ви е комплекс, че сте израснали без баща, и при мен е същото. Само че при мен не е толкова комплекс, все пак не се чувствам виновна, задето така се е случило, но може да се нарече някакъв страх и несигурност. Страх, че никога няма да имам истинско семейство и че ще остана сама. Страх, че ще бъда изоставена, така както го е направил той. Дори омраза към противоположния пол изпитвам поради тази причина. Понякога се улавям, че не познавам добре мъжете, точно защото не съм общувала с мъж в семейството, него просто не го е имало. И отблъскам мъжете, държа се студено и лошо с тях, именно от страх да не бъда наранена. Понякога пък си мисля - той собственият ми баща ме изостави, собствената ми кръв, та чуждият ли човек няма да го направи... Ох, направо на депресия ме изби.

# 32
  • Мнения: 212
И аз имам комплекси....

# 33
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Въх, аз се чувствам като генна селекция. Най-много поради факта, че не се втренчвам в модерното, което се налага от стереотипните екранни образи. Имам си доста кусури и не излизам добре на снимка, но съм напълно уверена, че в движение, наживо съм много обаятелна. Комуто не харесвам, хм, да не забравя, че пък аз рядко си споделям мнението за другите  Wink

# 34
  • Мнения: 216
Комплекси заради външния си вид нямам никакви. Далеч  съм от мисълта, че е перфектен, но не се комплексирам от тов. Като се замисля  и други комплекси нямам newsm78
Аз съшо но винаги се намира по нещо над което да поработвам, щастлива съм със себе си и сигурно само косата си не харесвам( боядисах се и сега 4акам да израсне Cry Cry Cry Cry 4е си харесвам естествената най-много )

# 35
  • Мнения: 4 651
Въх, аз се чувствам като генна селекция. Най-много поради факта, че не се втренчвам в модерното, което се налага от стереотипните екранни образи. Имам си доста кусури и не излизам добре на снимка, но съм напълно уверена, че в движение, наживо съм много обаятелна. Комуто не харесвам, хм, да не забравя, че пък аз рядко си споделям мнението за другите  Wink

Не умея да се изказвам толкова точно, затова ще прекопирам Франзела Калина.
И то ето на излезе ми един комплекс.
Всъщност съм и доста рошава.
Спирам, че много станаха.

# 36
  • Мнения: 3 423
Понякога ме притеснява излишната ми скромност.

# 37
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Имам комплес, че съм глупава, все нещо недоразбрала и че съм нетърпелива ... а след раждането не харесвам и тялото си ...  но от мен зависи да се стегна... и тези комплекси винаги са ми пречили

# 38
  • Мнения: 2 336
Аз съм си идеална...
Ама кат се вида в огледалото или на снимка ми иде да ревна.   Cry  А всички други на снимките са същите.  newsm78
Имам си много комплекси, с някои се боря, други съм ги приела и така...
Да сме живи и здрави!

# 39
  • DE
  • Мнения: 967
Относно външния ми вид - нямам комплекси. Не, че нямам недостатъци - просто не ми пука и не им обръщам внимание! Че съм имала криви крака - и да се пукна от яд, т'ва си е. Не мога да ги променя.
Като прочетох по-горе -май и на мен ми е голям проблем, че не съм израснала с баща. Чудила съм се даже какво е нормалното отношение между баща и дъщеря!  Embarassed

# 40
  • Мнения: 2 255
Имам комплес, че съм глупава, все нещо недоразбрала ...
Ама ти,сериозно ли???

# 41
  • Мнения: 5 539
Преди имах комплекси на тема ръст, защото повечето хора някакси не можеха да приемат, че съм висока 1,83 и при запознанство винаги го натякваха. Беше много досадно всеки път да чувам: Ау, колко си висока! Тренираш ли баскетбол?
Все едно аз да се запозная с някого и първите ми думи да са: Леле, колко си ниска! Или: Ау, колко си пълна! Пазиш ли диета?
Постепенно започнах да гледам на ръста си като нещо нормално и дори като на предимство, особено след като разбрах, че например Ел Макферсън също е висока 1,83, а и Клаудия Шифър и Синди Крауфорд са над 1,80.
Но доста време ми отне да вляза в хармония със себе си и със своето тяло, да осъзная предимствата, които ми дава фигурата ми и да започна да ходя с вдигната глава. Разбрах, че през цялото време съм се борила не със своите комплекси, а с комплексите на околните, които трудно приемат различните от тях. Peace
Ех, тийнейджърски неволи! Laughing

# 42
  • Мнения: 2 270
Относно външния си вид нямам комплекси, естествено не съм перфектна.
По- скоро съм асоциална - това много ми пречи, имам големи трудности в общуването!

# 43
  • Мнения: 742
аз моите комплекси не си ги давам  Crossing Arms
Предпочитам да съм сложна, комплексна личност, хем и загадъчна  Sunglasses

за външност- от вр на вр м избиват, макар като цяло да съм непукист.
По червилото ще ме познает- имам ли грим, значи нещо съм се комплексирала  Laughing

Другия ми комплекс е мързела и непостоянството.

# 44
  • Мнения: 251
1. Малък бюст!
2. Едното ми ухо е по-голямо от другото /а така обичам да си вържа косата   #Cussing out/
3. Ако качвам кг., го правя само на дупе  #Cussing out

Ами събрах смелост  Embarassed

# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Като се замисля относно външност си се харесвам и единствения ми комплекс са врастналите косъмчета по краката Sick мдам,оправят се със солариум. Иначе в емоционално отношение - незнам как да се държа при раздели и посрещания, дори на любими хора, просто ми е странно всички се прегръщат, целуват, абе гледам да се вписвам във всеобщото щастие, но просто се чувствам не на място, едно такова неудобно ми е  Tired  ooooh! А и Белинда и аз имам проблем с паркирането и си ми е комплекс  Sick  ooooh! още не съм молила да ми паркират колата, но 2 пъти си сменям страничното огледало  ooooh!

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нямам комплекси Wink Недостатъци имам много- като всеки човек, но не ме притесняват... В крайна сметка никой не може да избяга от грозотата- времето тече неумолимо за всички. По-голям проблем ми е чепатият характер Tired

# 47
  • Мнения: 90
Имам криви уши, като Чеборашка съм, много ми се носят обици, обаче супер грозно ми седят. Може да се оправят с пластична операция, но ме е страх.

# 48
  • в Низината
  • Мнения: 705
Аз пък много си се харесвам такава, каквато съм!другите също!

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
По скоро недостатъци, с който се самоиронизирам.

# 50
  • У дома
  • Мнения: 96
Това, че в момента съм доста кила /в момента съм 63 / над това, което винаги съм била /53/, но ще направя всичо възможно за да поправя това положение.

# 51
  • София
  • Мнения: 978
По скоро недостатъци, с който се самоиронизирам.

И аз съм така. Но се комплексирам от злопаметността си

# 52
  • Мнения: 183
и аз съм от тия дето си приемат недостатъците и живеят с тях ,по-лесно ми е даже като им се надсмивам,иронизирам,е кофти ми е че след две бременности не ми остана бюст Sick,бих искала да кача 3-4 килца ама не става и.....не съм се реализирала в професионално отношение така както искам ,ама иначе съм си СУУУПЕЕЕЕР hahaha,ааа забравих малко шантава, даже май не малко....ама.... Whistling

# 53
  • Мнения: 263
1. Едното ми ухо е по-щръкнало от другото. Може да ви се стори смешно, но мен едно време ме подиграваха за това.
2. не харесвам носа си: малко по-голям от нужното ми се вижда.
3. Трябва ми малко повече самоувереност. Малко ми е ниско самочувствието, но напоследък се преборвам с това.

# 54

A моля моля не всички раждали имат стрии - аз нямам
родих преди месец и съм си същата ПОЧТИ

# 55
  • Мнения: 742

A моля моля не всички раждали имат стрии - аз нямам
родих преди месец и съм си същата ПОЧТИ

... не вярвам  Crossing Arms   Laughing
рег-ни се и пусни снимки преди/след   Mr. Green

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619

A моля моля не всички раждали имат стрии - аз нямам
родих преди месец и съм си същата ПОЧТИ

... не вярвам  Crossing Arms   Laughing

Аз нямам и следа от стрии от ражданията (имам си стари- отпреди 15-20 год. по краката).

# 57
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз нямам стрии, но имам някои комплекси.

Нямам професионални амбиции. И липсата на амбиция ми се явява комплекс, а не, че не съм направила чудеса в кариерата си. Все пак, още имам време нещичко да направя. Като че ли детето ме мотивира повече.

Относно външния си вид - не съм перфектна, но не съм и суетна, не ми пука особено.

# 58
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Дебела съм.

# 59
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да имам, няма как да не ги признавам, те така или инче се забелязват....
Например: - имам изваден нерв на първо зъбче и поради тази причина е леко по - тъмно от другите......Жестоко ме дразни, но.....

# 60
1. не съм фотогени4на .
2. имам стрии ,навсякаде .
3. ..........хм ,не се се6там за трето .....

# 61
  • Мнения: 280
Съпруга ми казва че имам само едничък недистатък и аз мисля че е кардинален - тотално разхвърляна съм Embarassed
Като се замисля и припряна особенно с бавно действащите и мислещи.
За външен вид не искам толкова много чак - всичко е в моите ръце и лъжици Joy

# 62
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Ами може и да съм имала комплекси преди.
Но мъжа ми ме научи да се харесвам и обичам и такава.
Сега живея в хармония и мир с тялото си.

Не си губя времето да мисля за миналото и то не ме комплексира.

И всичко това ме прави щастлива  Grinning

Имам недостатъци - като стрии след 2-те деца, отпуснат и посмален бюст, тук-таме целулит...
Ама много важно! Нали пак си влизам в стария размер дрехи  Laughing . А пък мъжа ми ми се радва, защото той е направил тялото ми такова.

# 63
  • Мнения: 843
  Не  , разбира се.  Нямам тази смелост.

   Комплексите ми са  в написаното тук от  почти 2 години. Прокрадват се  като  нишки засъхнала боя във витраж.

  А  да ги споделя  комплексите на прима виста.. що?  Който може - чете. Който чете - знае. Grinning нъл тъй.Simple Smile) Който не може - пита.

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 998
Шофирането е най-големият ми комплекс. Не знам колко опит трябва да натрупам, за да не ми се налага да спирам случайно минаващи мъже и да ги моля да ми паркират колата на заден Sad

Аз пък съм предлагала на мъже, които видимо се мъчат,  да им паркирам колите, за да мина по-бързо.  Grinning

# 65
  • Мнения: 1 817
килограми в повече  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 3 674
Научете се да се обичате, девойки Simple Smile Светът е много по-приятно място тогава. Перфектни хора няма.
Peace


Ами може и да съм имала комплекси преди.
Но мъжа ми ме научи да се харесвам и обичам и такава.
Сега живея в хармония и мир с тялото си.

Не си губя времето да мисля за миналото и то не ме комплексира.

И всичко това ме прави щастлива  Grinning

Имам недостатъци - като стрии след 2-те деца, отпуснат и посмален бюст, тук-таме целулит...
Ама много важно! Нали пак си влизам в стария размер дрехи  Laughing . А пък мъжа ми ми се радва, защото той е направил тялото ми такова.

 Peace
Колкото и комплекси да имаме, няма да позволим да  си  съсипем живота  заради тях,  я... Wink
Че кой е перфектен...И какво значи перфектен...?  Sunglasses

Научете се да харесвате и недостатъците си... Hug  Мъжете ни, децата ни и родителите ни  нали ни обичат...от там нататък... кой....какво....кога.... и къде.... няма  никакво значение  Peace

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 05:14 от roza66

# 67
  • Мнения: 24 467
Имам смелост и си ги признавам пред себе си /говоря както за слабостите, така и за комплексите си, тъй като това са две отделни неща, не винаги свързани едно с друго/. Само че по тези въпроси разговарям с близки за мен хора, които ме познават. основно се вълнувам от слабостите в поведението си, не толкова от фигура, лице и т.н.
Пък по отношение на външността ми за форума няма нищо интересно, че да я споделям. Затова и сминки не слагам.

# 68
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 266
На 18г. бях почти перфектна, а имах куп комплекси. Сега имам сума ти несъвършенства, но успях да се преборя с комплексите. Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 3 857
Лесно е на думи да кажеш на някого, превъзмогни комплексите си, те са излишни. Всеки знае, че комплексите не водят до нищо добро и в повечето случаи са неоснователно и ненужно бреме. Но когато те трайно се настанят в психикиката ни, подобно на упорит вирус, нещата излизат извън контрол. Хем знаеш, че ти пречат, хем нямаш достатъчно сили, за да ги отстраниш от съзнанието си. Поне при мен е така. Най-ужасният комплекс, който някога съм изпитвала, и който вгорчи доста години от живота ми, беше този с бюста. Не успях да го реша само на ниво психика. Всеки ми казваше, проблемът е в главата ти. Но аз бях затънала в дупка, от която нищо не беше в състояние да ме измъкне, нито разговори с психолози, с близки, нищо. Единственото, което можеше да ме спаси и ме спаси от лапите на този ужасен комплекс, бяха силиконовите импланти в комбинация с хирургическа маса и скалпел. В момента, в който излязох от упойката и дойдох в съзнание, вече знаех, че този комплекс е умрял завинаги там, под ножа, и е отстъпил място на новото ми самочувствие. Така че комплексите не е достатъчно да се лекуват само с позитивни мисли, понякога е нужен и физически акт, който реално да доведе до промяна. Другото е по-трудно и често води до нетрайни резултати.

# 70
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пък мисля, че наистина проблемът е само в главата. Трябва да осъзнанем, че и 100 пластични опрерации да си направим, пак ще сме комплексирани на тема външен вид ако му придаваме ненужно значение. Има жени с големи несъвършенства, но в същото време са много по-привлекателни от жени с правилни черти и хубави тела, просто защото се чувстват добре в кожата си, имат самочувствие и стил.
Като тинейджърка аз също бях започнала да се комплексирам на тема малък бюст. Сега съм доволна, че е такъв. Харесвам се и на плажа се пека по монокини.
А жени които отдават голямо значение на външния си вид, страдат при появата на всяка бръчица, всеки бял косъм и постепенното отпускане и остаряване на тялото. Което е ненужно според мен.

# 71
  • Мнения: 24
имам смелост но защо да си развалям настроението.Тъкмо малко се кротнах на тая тема.Като цяло се харесвам на моето фемили това е важно.Не мога да не кажа мисля че трябва да сваля още някое килце.Това ми е проблема EmbarassedНе са много пък и мъжа ми казва че съм си добре но пусто не мога аз така да се гледам newsm45

# 72
  • Мнения: 3 674
имам смелост но защо да си развалям настроението.Тъкмо малко се кротнах на тая тема.Като цяло се харесвам на моето фемили това е важно.Не мога да не кажа мисля че трябва да сваля още някое килце.Това ми е проблема EmbarassedНе са много пък и мъжа ми казва че съм си добре но пусто не мога аз така да се гледам newsm45

Е и какво като си с някое килце отгоре... Grinning Да ти има м комплекса. Blush Ми това се оправя за нула време...Направи една лунна диета и си готова..ще свалиш доста  Heart Eyes Аз нагъвам торти и пасти и спагети,мекици и баници...луда съм за тестени изделия ..пуста краста...Но лунната диета ме връща в нормите. А за това че си с някое килце отгоре...нищо лошо  Grinning

Я ела в Норвегия да ги видиш тук мацките.Доста са пълнички,а хич не се притесняват за това  как изглеждат ,обличат се секси... в това отношение  мноооооого ме кефят между другото... Blush

....понеже не са комплексарки. Heart Eyes Не им пука и са много щастливи с това което са.  Hug

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 01:05 от roza66

# 73
  • Мнения: 1 299
Като ученичка имах страшно много комплекси:
1. че съм дебела Embarassed
2. че не съм достатъчно красива Rolling Eyes
3. че не съм отличничката на класа Shocked
4. че не мога да науча английския Close
5. беше ме срам да заговоря момче, че видиш ли ще ме помисли за смотана ooooh!
6. и т.н Tired
7 и т.н. Tired

Сега не ми пука за нищо Mr. Green. Пак не мисля, че съм красавица например, но се чуствам добре и така. През последната една година понапълнях, но това не ме комплексира...напротив. Сега обаче реших, че трябва да се повталя и вече 5 кг ги няма  Peace

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Като по-малка имах комплекс,че съм по-висока от връстниците си.Сега нямам такива комплекси и си се харесвам.

# 75
  • Мнения: 1 937
Обикновена съм. Беше ми трудно да го призная пред себе си.
Другите винаги можеш да ги излъжеш.

# 76
  • Мнения: 766
1.Голям бюст - ей това ми е най-големия комплекс
2. Килца в повече /ама като родя ще се свалят яко  Mr. Green/
3. Често първо говоря и после мисля и много рядко си премълчавам  newsm78

# 77
  • Мнения: 619
Ако говорим за външност .. няма една част ,ама нито 1,която да е наред  Cry (примерно бюста -не е само количеството ами и качеството важно)
Ама най-големия ми комплeкс е ,чер нито външно нито вътрешно мисля ,че отговарям на ... желанията на моя  Cry
А това носи серия от... комплекси Confused

# 78
  • Мнения: 921
И аз като повечето хора страдах от безброй комплекси години наред. И не само страдах, ами направо ги втълпявах на хората около мен и най-вече на съпруга ми. "Виж колко съм дебела", "Виж колко зле ми е косата", "Гледай сега колко са ми криви зъбите" и т.н да не изброявам, че няма да ни стигне виртуалното пространство Laughing
До такава степен ги бях насадила у мъжа ми, че и той постепенно взе да ме вижда през моя поглед. И тогава се осъзнах и си казах "Стига!". В крайна сметка човек е такъв, какъвто сам се възприема. Започнах с промяната отвътре, което постенно доведе до промяната отвън. Не че сега съм перфектна и нямам недостатъци Stop, просто не им позволявам да ме обсебят и да ми скапят живота. Вярно, че ми трябваха години, но резултата си струваше. Сега се харесвам такава, каквато съм и имам самочувствието на пълноценен човек. И това се предава и на околните и на мъжа ми най-вече. Днес, когато излезем заедно на разходка и случайно някой познат ми направи комплимент, виждам малко пламъче на задоволство в очите на мъжа ми, че до него стои харесвана жена.
Така че момичета - всичко е във вашите ръце. Обичайте се сами и другите също ще ви обичат!!!  bouquet  bouquet  bouquet

П.С. Много дълго стана, май newsm78. Сори, ако съм досадила. Peace

# 79
  • Мнения: 461
Не смятам, че се изисква кой знае каква смелост, да си споделиш комплексите си във форума. Липсва ми смелост да се преборя с тях. Или може би хъс? Или не съм достатъчно комплексирана Thinking

# 80
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Като дете имах милиони комплекси за външността си, за това че нашите не са членове на партията  Twisted Evil, че нямаме кола   ooooh! и всевъзможни други глупости...

Момчетата, и в последствие, мъжете в живота ми ме излекуваха от тях.  Ужасно много съм им благодарна. Толкова много обич, уважение, и подкрепа ми дадоха... Много си ги обичкам...
 Two Hearts

# 81
  • Мнения: 75
ох, ама тази тема ме развесели Simple Smile

извинетте, не се подигравам на никого. просто си спомних колко комплексирана бях като дете. после в гимназията се окозо, че двете най-готини момчета от горния курс ме харесват и като станах една надувка... и това си е кофти, защото момичетата ме мразеха. а аз не съм първата красавица... е, и последната не съм Simple Smile

просто се научих да се харесвам. иначе и моят бюст е малък, но докато бях бременна доста порасна и много ми пречеше, сега почти съм влязла в страрите "рамки" и съм доволна. появиха ми се и стрии и още добъвих към колекцията целулит, но пък само от пет месеца съм мама - ще отслабна.

някой тук беше казал нещо за вътрешните комплекси - мисля, че те са по-страшното нещо, с което да се борим.

# 82
  • Мнения: 73
ох, ама тази тема ме развесели Simple Smile

извинетте, не се подигравам на никого. просто си спомних колко комплексирана бях като дете. после в гимназията се окозо, че двете най-готини момчета от горния курс ме харесват и като станах една надувка... и това си е кофти, защото момичетата ме мразеха. а аз не съм първата красавица... е, и последната не съм Simple Smile

просто се научих да се харесвам. иначе и моят бюст е малък, но докато бях бременна доста порасна и много ми пречеше, сега почти съм влязла в страрите "рамки" и съм доволна. появиха ми се и стрии и още добъвих към колекцията целулит, но пък само от пет месеца съм мама - ще отслабна.

някой тук беше казал нещо за вътрешните комплекси - мисля, че те са по-страшното нещо, с което да се борим.
Peace Peace

# 83
  • Мнения: 2 111
Имам си аз няколко комплекса спрямо външния вид, ама все насадени от мъжовете , с които работя. По цял ден милите зяпат голи снимки на порно звезди в Интернет и им се възхищават. Та, влязох и аз в някакъв период на генерализация и все си мислех "ей на - щом за 20 офисни говеда това е идеалът за женска красота, значи този идеал важи и за останалите мъже". И като се почна:

1. малък ми бил бюстът (дрън-дрън, вярно е по-малък от на Памела Андерсън, ама за жена с естествен си е среден към голям)
2. не съм руса/изрусена (ми кво от тва, за сметка на това косата ми не е третирана химически никога, здрава и естествено чуплива е и има един много приятно рижаво-кестеняв отенък)
3. пълна съм (моля?! при ръст 173 см, 56 кг са си май напълно в нормата)
4. нямам излъчване на мръсница (пффф, който ме е бил в едно легло с мен, просто не знае за каква мръсница иде реч Embarassed)

Та, с малко разсъждения от моя страна и помощ от мъже, които НЕ маструбират по цел ден пред пс-то, се взех в ръце и спрях да се потискам.  Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 3 857
Като гледам, май мъжете са виновни за комплексите ни.

# 85
  • Мнения: 955
ами на моменти съм много неуверена в себе си.иначе като цяло се обичам и не давам да ми се мачка самочувствието ,толкова ми костваше да го повдигна след тежка травма.
но пък си имам страхове от различни неща,но и това е преодолимо с повече воля.
иначе се обичам.

# 86
  • Мнения: 952
Шофирането е най-големият ми комплекс. Не знам колко опит трябва да натрупам, за да не ми се налага да спирам случайно минаващи мъже и да ги моля да ми паркират колата на заден Sad
Другите ми недостатъци не са чак толкова притеснителни и опасни, че да се комплексирам Crossing Arms

оххх и аз съм с този проблем ooooh! решението е парктроник Peace Wink

# 87
  • Мнения: 3 886
Имам да и  знам чя не секи е съвършен.ИМам голямо дупе, гадна коса и ма лки цици #Crazy #Crazy Mr. Green

# 88
  • Мнения: 491
Имам само интериорни комплекси - голямо дупе, стрии и писклив глас.
Но незнам дали точната дума е комплекси, защото не нарушават вътрешния ми мир, не ме правят нещастна, не мисля маниакално само за това.
Просто това са нещата, които не харесвам в себе си.
А, и че трудно казвам НЕ

# 89
  • Мнения: 211
И аз не мисля, че мога да ги нарека точно комплекси, по-скоро неща, които не харесвам в себе си:
- Зъби
- Ръце (много държа на добрия вид на ръцете, а моите не са ми идеал с тия дебели пръстчета  Crossing Arms)
- Коса - права като струна! Мразя я #2gunfire
- Дупее.. Thinking понякога си го харесвам, зависи от настроението Wink
- А! И малки цици Sad

# 90
  • Мнения: 884
Имам голям бюст-аз съм спортна натура и ми пречи. В момента е огромен, и когато родя смятам да се справя веднъж за винаги с този комплекс. Вероятно на хоризонта ще излезе друг...

# 91
  • Мнения: 368
Имам пухкав корем и зъбите ми не са хубави.Две са ама са предостатъчно

# 92
  • Мнения: 3 500
Научете се да се обичате, девойки Simple Smile Светът е много по-приятно място тогава. Перфектни хора няма.
Wink Така е.

# 93
  • Мнения: 374
имам, но пред определени хора...  Mr. Green
трябва малко мистерия, за да се поддържа интереса

# 94
грххх, сега да не се обидите, ама сте егати кухите лейки..... Я се стегнете!

# 95
  • Мнения: 83
за мен няма грозни жени всяка жена има нещо уникално в себе си.  bouquet

# 96
  • Мнения: 388
Моят най - голям комплекс е, че имам много стрии по корема от двете ми раждания. Винаги ходя с по-дълги блузки случайно да не се видят.
И на мен,кожата ми ужасно се разтегна след първото раждане  Embarassed

# 97
  • Мнения: 3 576
Може да се каже, че вече почти нямам комплекси относно външността си.
Като малка имах много, но явно с годините съм направила, така че да се харесвам на себе си, а аз съм доста критична.
Е, нормално от време на време се имам за дебела /както в момента/, но това се оправя с лека диета.....  Laughing

Относно характера - де да знам  Rolling Eyes

Други комплекси ..... мда, понякога се депресирам, че не съм милионерка Wink

# 98
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако въпросът беше "Имате ли смелостта да споделите недостатъците си?" ферман щях да напиша Mr. Green Комплекси обаче нямам. Съзнавам, че изглеждам зле, че не съм особено умна и интресен и т.н., обаче това не ми е комплекс. Такава съм. Ако се променя - хубаво, ако не - голямата работа. И такива хора трябва да има, за да могат Убавите и Ентелигентните да изпъкват. И честно казано /поне до сега/ недостатъците и кусурите ми не са ми пречили /дори са ми помагали/. Живея си щастливо и когато се погледна в огледалото си казвам, че човек не може да има всичко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт