Защо не се чуха сирени

  • 3 824
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 886
Чуха сееее и то силничко бях на пазара тогава и найстина изенадващо и трогващо всички спряха ама всички.Само 1 циганка продавачка млада каза : КОГАТ ИСКАМ  И МИ   Е КЕф ЩЪ СПРА  КОГАТ НЕ ИСКАМ  НЕМА ДА СПРА #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ето от такива след 2-3 години нищо няма да имаме.

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 14:20 от DIVA_ORHIDEQ

# 61
  • Мнения: 139
Чуха сееее и то силничко бях на пазара тогава и найстина изенадващо и трогващо всички спряха ама всички.Само 1 циганка продавачка млада КОГАТ ИСКАМ  И МИ   Е КЕГ ЩЪ СПРА  КОГАТ НЕ ИСКАМ  НЕМА ДА СПРА #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ето от такива след 2-3 години нищо няма да имаме.

какво казала циганката, че нищо не разбрах? newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 143
ние бяхме в Южния парк и сирените се чуха доста силно.

# 63
  • Мнения: 1 095
В Добрич имаше ! Peace

# 64
  • Мнения: 393
Аз съм на Славянска и се чуваха добре .
Целият офис стана , а една колежка се залепи за прозореца да гледала кой спира и кой не ?!?
На мен ми стана смешно , какво значение има кой спрял и кой не - то си е до лично усещане !

# 65
  • Мнения: 3 886
Чуха сееее и то силничко бях на пазара тогава и найстина изенадващо и трогващо всички спряха ама всички.Само 1 циганка продавачка млада КОГАТ ИСКАМ  И МИ   Е КЕГ ЩЪ СПРА  КОГАТ НЕ ИСКАМ  НЕМА ДА СПРА #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out Ето от такива след 2-3 години нищо няма да имаме.

какво казала циганката, че нищо не разбрах? newsm78
поправих се Mr. Green Embarassed

# 66
  • Мнения: 5 790
За Мусагеница със сигурност знам че винаги много силно са се чували, пускаха ги от 8 СОУ. Съпруга ми каза че днес нищо не се е чуло Sad

Чуха се и още как... я питай мъж ти къде е бил  Laughing

# 67
  • Мнения: 2 386
Същото е било и положението в Мусагеница, София.


Няма такова нещо! Naughty Живея срещу училището в Мусагеница и си се чуваха идеално сирените. По -лошото за мен е, че повечето хора изобщо не се спряха...  Rolling Eyes

# 68
  • Варна
  • Мнения: 815
В центъра на Варна също се чуха много добре. Ние с колежката тъкмо отивахме на обяд и спряхме точно пред офиса. Единствените, които стояхме прави бяхме аз, тя и дъщеричката й. Никой друг не спря, даже като се замисля, даже може да не се се усетили много какво става. Жалко наистина.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 702
В Бургас се чуха добре.
Бяхме на плажа. Някои станаха, други останаха долу, но като цяло движението спря.

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
В Западен парк също се чуха  Hug

# 71
  • Мнения: 528
В Изток/ София/  също се чуха

# 72
  • София
  • Мнения: 10 825
В Яворов също никакви не се чуха Confused

# 73
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз съм на Кирков, чух ги, станах, помълчах...
 Flowers Rose

п.п. Между другото и аз видях само едно момиче и майка й да стоят, всичко друго си джиткаше.

# 74
  • Мнения: 1 311
И в "Лагера" се чуваха доста силно. За съжаление много малко хора им обърнаха внимание.

Общи условия

Активация на акаунт