Защо не се чуха сирени

  • 3 854
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 116
За Мусагеница със сигурност знам че винаги много силно са се чували, пускаха ги от 8 СОУ. Съпруга ми каза че днес нищо не се е чуло Sad

Чуха се и още как... я питай мъж ти къде е бил  Laughing

 Joy

На мъжа ми офиса е до НСC, явно там са се чували доста слабо и ако са били при затворен прозорец не са ги чули. Още една мама сподели в темата че в този район не са чули сирената или пък че много слабо са ги чули  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 7 837
Отдавна не са ми нужни сирени, за да засвидетелствам почит към някого...

# 77
  • Мнения: 15
Момичета, днес в 12 часа за пръв път откакто се помня не се чуха сирени. Става дума за Младост 4, София. Същото е било и положението в Мусагеница, София.

Някой да има информация по случая  newsm78

Честно казано, възмутена съм  Sick

Защото си глуха. Затова

# 78
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 717
мдам.
БП - София бе твърде мълчалив.  Confused
А аз тъй много ги тача тези звуци. Sunglasses Нищо, до година до амина  Simple Smile


Чуха се. Ние с Крис тъкмо излизахме от блока. Много добре даже си се чуха в Младост 4 и в района на Бизнес парка.

# 79
  • Мнения: 2 386
НСО какво е? Аз бях до НСС (следствието) и наистина се чуваха силно..

Кейс, и да са ти нужни - няма..
Аз се замислих, че това са последните сирени, които чувам вероятно..

# 80
  • Мнения: 5 790
НСО - Национална служба за охрана. Тя не е в Мусагеница, а на бул. Черни връх, срещу Кошарите, нали?  newsm78

# 81
  • Мнения: 3 116
НСО какво е? Аз бях до НСС (следствието) и наистина се чуваха силно..

Кейс, и да са ти нужни - няма..
Аз се замислих, че това са последните сирени, които чувам вероятно..


Поправих се Simple Smile НСС имах впредвид  Embarassed

# 82
  • Мнения: 3 116
Момичета, днес в 12 часа за пръв път откакто се помня не се чуха сирени. Става дума за Младост 4, София. Същото е било и положението в Мусагеница, София.

Някой да има информация по случая  newsm78

Честно казано, възмутена съм  Sick

Защото си глуха. Затова

В този форум се държи на добрия тон. Виждам че отскоро пишеш в него и мисля че е добра идеята да се съобразяваш с някои писани и неписани правила  Wink

Сори за ОФФ   bouquet

# 83
  • Мнения: 3 042
А учениците още ли правят караул?
Някога бях много горда, ако точно
в 12 трябва да съм на пост пред някоя
паметна плоча. Сега как е?

Вече не правят. Преди години си спомням като наближеше 2 юни и започнеха Ботевите празници във Враца, че винаги имаше караул около вечният огън. Но за съжаление отдавна не е имало караул.

И при нас си имаше сирени, то е ясно,че не може без сирени на 2 юни. Чуха си се много добре, макар, че прозорците ми бяха затворени.

# 84
  • Мнения: 211
Аз работя близо до пожарна, която всяка година пуска сирени. Днес обаче се чуха от много по-далече и бяха едва доловими. Може би пестят ток.. Rolling Eyes Mr. Green

# 85
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
И аз днес не ги чух  Sad. Била съм или в колата м/у Дружба и Младост, или в Младост 3. Направо пропуснах и ме е яд  #Cussing out. Не въпрос на добър слух, определно  Wink

# 86
  • Мнения: 4 207
Имаше, ЦУМ.
Дори бяха спрели светофара на червено в двете посоки на  кръстовището на Т. Александров и Ботев.

# 87
  • Мнения: 8 769
Във Варна на центъра съм. Чуха се много добре, с едната ми колежка застанахме прави на терасата, другата (тя е само на 21 милата) си стоя на столи и "работи'. От терасата забелязах, че всички от съседното кафене са станали, и доста пешеходци бяха спрели. Имаше само една гъска, която вървеше усилено към...както се разбра нашият офис...
Небезисвестният Кирил Аспарухов пък, който правеше някакво шу някъде пред х-л Черно море, не дочака да свършат сирените, а пусна музиката и заграчи по микрофона...
Лиске, караула умря заедно със социализЪма  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 152
Вярно е, че в София - Младост 1, днес почти не се чуваха сирените, което много ме озадачи. Минали години не е било така.

# 89
  • Мнения: 952
и в Русе се чуха,постарах се с малкия да стоя мирно за минута но не ми се отдаде твърде newsm78

Общи условия

Активация на акаунт