МАРТенските бебенца са най-красиви, имат горди майчета грижливи!

  • 9 553
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 122
Аз таковата- пак ше се хваля, ама Стефи вече е 5700- с 1130 спрямо миналия месец, чак се уплаши лекарката че много качвала. Викам й- ние на поискване се кърмим, да я подлагам ли на режим- аааа, не вика- сакън, продължавай така да видим, ако много надебелее тогава  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 84
А добър вечер и от нас!
Да ви се оплача. Днес стъпих на кантара, ей така, настъпах го просто като минавах  Embarassed, и с ужас видях че съм на тези килограми, на които излязох от родилното  Shocked   Shocked
А преди месец и малко бях с 5 кг по-малко! Зашо така.... незнам. То че хапвам каквото ми се яде - да, ама не ям повече от преди  Sad Чувствам се като слон. От утре реших да спирам сладкото и белия хляб, но докато кърмя диети няма да пазя.
4о4ка, не се притеснявай за този бойкот на бебчо докато суче. Явно повечето минават през това. Нас ни държа към седмица и малко, и то не го правеше на всяко хранене. Сега нямаме такъв проблем.
Струва ми се, че Ралица започна да яде по-малко. Ще видим на консултацията.
За приспиването - начина на заспиване се променя. Преди месец за да заспи вечер падаше такова разнасяне и люлеене на ръце, че се бях отчаяла. Сега като я изкъпем, оставям само една нощна лампичка пусната и заспива още докато суче. Само я прехвърлям в легалцето. Събужда се чак сутрин.
Денем си заспива все по-често сама. Както си рита и ирае, както си зяпа картинките на коликата навън и така. Явно всяко нещо с времето си.
И ние имахме хрема. Особено нощем. Почти мина с капки виброцил. Докторката ни ги изписа. Забелязах че се появява след ваксината тази хрема. И първия, и втория път. Може и съвпадение да е де.
Дени-к, а честито за завършването. Еххх... подгониха ме спомени... Wink
При нас от доста дни не вали и се скъсваме от разходки. Сутрин по хладното и вечер след 4-5, че през другото време е голяма жега. Вчера видях една позната с бебче на 20 дена и ми се стори толкова мъничко Simple Smile)) сякаш не беше до вчера и Ралица такова замразено пиле  Grinning
Мини, браво на Стефито Simple Smile Не се притеснявай, те вече ще почват да качват по-по малко.

# 32
  • Мнения: 93
Ей, малко човек да изчезне и вие сте изписали цялата тема, та и нова сте започнали! Peace
Манго,   bouquet за темичката!
Мини, ами само така родължавайте, ние утре сме на мерилки и ваксина и ще видим как се движим с материала.
За преспиването - понякога на ръце, понякога докато яде, понякога сама, както дойде...
За храненето - дърпа се толкова време, че накрая се отказах. Тя само да се дърпаше, ами накрая и всичко повръщаше. Преди два дни пак пробвах, но резултата беше същия. Затова се цедя и й давам от шише!
Отивам мече да спя, че ей го на, кое време стана... Tired
До утре! Hug

# 33
  • Мнения: 93
Tada  party006Честита тримесечинка на мама Desem и нейната прекрасна Eлица и на всички, които празнуват! Да не се оттървете от радостни и щастливи мигове със семейстовото! newsm51 

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 10:57 от VJG

# 34
  • Мнения: 299
Добро утро, мили ми приятелки Hug
Мини, браво на вас  bouquet. Ние сме качили едва 400гр. точно за един месец Sad и 3 см. Доки казва, че не е малко имайки в предвид че миналия месец е качил 900гр. Иначе е 6100, което си е съвсем в норма, ама на мен ми е притеснено Cry. Когато му предложа добавка не я иска newsm78. Уф, оплаках ви се...ама нещо ме е стиснало ...от вчера. ooooh!

# 35
  • Мнения: 2 122
Hug  Абе супер сте си- не се коси, просто Стефи наваксва че се е родила по-мъничка, по принцип по-малките бебета качват по повечко- ето ние сме едва 5700 въпреки че два месеца по кило и горница качваме.

# 36
  • Мнения: 492
Eй, какво ви става с тия килограми бре, това да не са машинки, нали са човечета, не могат непрекъснато еднакво да наддават  Wink
Аз какво да кажа като сме изписани 2770 гр. и на два месеца беше 4100 гр., което означава, че общо за двата месеца е качила, колкото вашите бебоци за един месец. При нас явно не важи това за наваксването на по-малките бебета. На следващата консултация ще видим, ако пък каже доки ще се дохранваме и това е. Няма да ми е много приятно, но няма да се гръмна сега, какво да се прави. Важното е да са живи и здрави.
vili_ap, я по-ведро  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 122
Мила, нас ни изписаха 2860 и на два месеца беше 4570- не е особенно голяма разликата с вас, щом детето изглежда щастливо и добре, щом наддава на килца и санти няма значение с колко е- начи всичко е ок!  Peace

# 38
  • Мнения: 492
... Мила и аз бях днес на изпит, последния, завърших най-сетне семестриално. Сега на 30.06. ще е държавния, голямо учене ще пада.
...

Браво, браво    bouquet   много се радвам за теб и много ще ти стискам палци за държавния.
Аз имам още доста   Tired , но живот и здраве и това ще мине и ще замине  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 492
Мила, нас ни изписаха 2860 и на два месеца беше 4570- не е особенно голяма разликата с вас, щом детето изглежда щастливо и добре, щом наддава на килца и санти няма значение с колко е- начи всичко е ок!  Peace

точно така  Hug

# 40
  • Мнения: 2 122
за малко да забравя да ви светна- нали Стефи е с трудно изакване, две вечери подред ям череши и сутринта като суче и след час някъде пълни памперса- така че мами с проблемни от към акане дечица- пробвайте  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 412
Ще пробваме mini_79 , че ни е голям проблем - напоследък става само с термометъра Tired.
 Днес май ще се разминем с разходките - като гледам май ще завали всеки момент  Confused
 Peace

# 42
  • Мнения: 164
И ние не сме от "бързо" качващите килограми бебета. Изписаха ни 2.750, втория месец бяхме 4.450, а сега с тази "кърмаческа стачка" до този момент (3 дни преди навършване на 3 месеца) сме качили само 500 гр. Но девойката не иска повече да яде, дори вчера ми пропусна едно хранене. Тази сутри на второто хранене така лакомо сучеше, чак се задави, но като си дръпна главата, опръсахме всичко Laughing
Питам ви за заспиването, защото Вики само вечер без проблем заспива сама. През деня й е много трудно (на мен също Crazy). Преди поне в количката заспиваше, но сега й там мрънка. Добре че е кенгуруто. Вече така си ходим на разходки - бебка в кенгуруто, мама бута празната количка Laughing

# 43
  • Мнения: 413
Я,да напиша и аз няколко реда,че не съм писала дълго време.При нас всичко е наред,детенцето гука,говори на бебешки,даже в момента е в шезлонга и сама го залюлява като ритне.Вързаните мечки се люшват и те и тя им говори до захлас Mr. GreenИначе,колики вече почти нямаме,но имаме много люспички по главата-аз ги чистя,нови излизат и така.Утре сме на консултация-ще ни бият ваксина newsm61 smile3514 smile3515Мразя да го боли детето ми!!!!

# 44
  • Мнения: 93
И Вики много, много не яде. Ето току що изяде само 70 мл. и не иска повече, направо заспа. Ама какво от това, нали се смее и се радва, пък другото...здраве да е! Аз съм щастлива, че е жизнена и непрекъснато рита, играе, гука... вече дори се смее с глас  newsm44, а ние с баща й сме на върха на щастието! Laughing
Ние днес отиваме служебно на Витоша, но то и почивка ще си е  Peace А и Вики много обича пътешествията, слава Богу, понася ги добре!
Хайде, до скоро! Hug

Общи условия

Активация на акаунт