Знаете ли какво/КОГО видях

  • 41 091
  • 838
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Видях съседът от ляво, който току що излезе да си прибере вестника.

# 16
  • Мнения: 1 895
.. с една репортерка от БТВ, но не и знам името

Генка Шикерова Wink

# 17
  • Мнения: 3 423
Аз не виждам по-далече от носа си.

# 18
  • Мнения: 528
Снощи видях Митьо Крика, имаше килограм гел на косата си Sick

# 19
  • София
  • Мнения: 8 348
Видях Евгени Минчев от половин метър разстояние. И говорих с него. И му гледах лимбестата експрическа дълго, за да прозра като как става това чудо. Единственото, което успях, е да си го представя сутрин с виснал над носа прерчем, недоизпран от тоновете лак.
После с месеци нищо не сложих по косата си.

# 20
  • Мнения: 393
Със Зара се разминахме вчера - беше с шарена пола до земята и тъкмо се зачудих как не е с минижуп и тя я набра от едната страна ...Laughing
Засякох и Иван от Сблъсък - явно вчера всички са били на разходка ! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 769
Нищо и никого не виждам. Пък и да видя-нищо няма да се промени. Rolling Eyes
Радвам се,че може и да успея да видя сцената на Мейдън (тях самите-кой знае...някъде далче в тълпата ще бъда).

# 22
  • Мнения: 4 176
И аз видях билетите за мейдън Simple Smile Дано успея и концерта да видя ( малкия е на операция същия ден)

# 23
  • Мнения: 27 524
Ще има да почакате да видя някого тук  Rolling Eyes
Като се прибера, усилено ще се включвам.  Party
Темата ми харесва  Peace

# 24
  • Мнения: 109
Онзи ден видях сестрата на Палома от Биг Брадър 3.Много хубаво момиче.

# 25
  • Мнения: 10 758
Довечера ще видя 40-тина съфорумки Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 352
Като живеех в Бургас много често виждах Кръстьо Лафазанов. Водеше детето си (около 2-3 годишно беше) в морската и все тичаше след него. Само като го видех започвах да се смея, любимец ми е Hug.

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Преди месец ходих на кино с Венета Райкова  Mr. Green Филмът мисля беше "Кървав диамант", беше с две момета и двама пича, без Тишо  Mr. Green
Наскоро видях Никола Анастасов да си купува цветя от бабите дето ги продават на графа  Flutter
Само да питам по-стари срещи броят ли се, много съм обортна в това отношене Mr. Green
п.п. Аааа и има разпродажба на Кенвело в Скай Сити, ако някой го вълнува  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 537
Като видя нещо,непременно ще кажа. Wink

# 29
  • Мнения: 5 370
На концерта на Джорджи се беше изсипал половината Бигбрадър-1 и 2. По-конкретно на 5-6 метра зад нас бяха Иван и Елена от 2-рия брадър. А после по някаква случайност карахме паралелно , Елена кара син Фолксваген Поло, даже и номера запомних с тая моя фоготрафическа памет.
На концерт на ДМ беше и Белослава, и то с билет от 70 лева. Направи ми впечатление на много земно и скромно момиче.
Мисля, че после в тълпата мернах и едно момче, което съвсем наскоро изгониха от Мюзик Айдъл....ама как се казваше???Един слааааб, висок...русоляв? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт