Жарко слънчице огрява, появата на Юлско бебе наближава!

  • 21 427
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 559
....... А в случая ако не изпиша бебето с тези дрехи, ще се хванем съвсем за гушите. .....

подкрепям рокси, не се ядосвай рени. и аз да ти кажа, твоята свеки да се благодари че не си проклета като мен и рокси, и на мен с Мати в деня на изписването свеки ми подари комплект за изписване, е излишно е да казвам че беше ..... ако не ме лъже паметта даже не беше изпран естествено, а аз ако бях чакала на нея голичък ли трябваше да си го заведа в къщи    #Crazy  абе глупости

# 76
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Ако знаете как се радвам, че родата не се натиска да ми купува нищо  Mr. Green
Иначе за изписването ще ползвам боди с къс или без ръкав, чорапи, жилетка, може би ръкавички, шапка, пелена. Ако е по-хладно вместо жилетка и чорапи, ще облека цяло гащеризонче, или ританки и жилетка върху бодито. Комплекта ми има повече неща, но мисля че ще ги ползвам и по-натам. Мисля да си го ползвам и за излизания, консултации. Ама си го харесвам и затова  Grinning

# 77
  • sf
  • Мнения: 10 225
 Joy  ееееееееех , голямо шоу с тия роди. при нас никой не се натиска да купува нищо, ама нищо- и с каката беше така.
а ако някой ми цъфне с претенции да използвам нещо от него, напук правя обратното , ама щото съм дърт овен  hahaha

Рени, хич не си трови нервите зарад некви там роди. никак не си струва

# 78
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Хей момичета, коя беше дала идея за среща като тази в Заимов, ама в Южния парк за следващата събота.Аз на такава бих дошла че ми е по-удобно там.

# 79
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Donsyy и ти ли си овен  Laughing ? По-големи инати от нас няма. И аз не обичам никой да ми се бърка и все напук правя.  #2gunfire

# 80
  • Мнения: 640
То и аз съм овен, ама все се надявах да съм по-кротка. Но стига мрънках, че само на мен си вреда така. Като иска с лошо и аз ще съм такава... За срещата в Южния парк - пишете ме и мен Simple Smile

# 81
  • Мнения: 195
Като говорим за овни - ей ме на!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Май цяло стадо станахме!  hahaha
Мойта свеки също е мнооого голям ентусиаст! Все едно тя ще ражда! За щастие съм си я научила, по-скоро обучила да ме пита за всичко отнасящо се до мен и МОЕТО бебе! Доста неща ми накупи жената, но с моето одобрение!  Peace Колкото до дрешките за изписването, реших да направя компромис и взехме комплектчето, което тя хареса! То е чисто беличко само с някакъв син надпис и малка синя картинка, та няма да ми е такъв трън в очите!

Вчера с мъжа посветихме целия ден на бебо. Ходихме до Прасешката къща и си взехме дюшече, спално комплектче и разни други джиджавки. После той се бори да сглоби креватчето, а аз изпрах всички възможни дрешки, пеленки, чаршафи и всякакви подобни, а утре ще ги гладя. Прах всичко на ръка във ваната и вечерта не си усещах кръста  ooooh!

# 82
  • sf
  • Мнения: 10 225
ееееееееех тея овни, бе!  Party

за срещата ме няма, щото съм на сватба!

# 83
  • Мнения: 329
Момичета, кажете къда да търся сгъваемо матраче ???В Пигис хаус бяха свършили , а и ми казаха че цената е била около 90.00лв, а една приятелка има такъв (не помни откъде обаче) и цената му е била 50.00лв.
Относно намесата на родителските тела- засега много не настояват и не се бъркат ,ама едва ли ще ни подмине и нас Laughing Днес само се спомена нещо от сорта на- ами защо не ползвате количката на сестра ти(демек зълва ми) и мъж ами веднага се развика-"ми тя племенничката ми е на 7 години-тази количка е много стара............." И дотам беше.

# 84
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Като говорим за овни - ей ме на!!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Май цяло стадо станахме!  hahaha
Мойта свеки също е мнооого голям ентусиаст! Все едно тя ще ражда! За щастие съм си я научила, по-скоро обучила да ме пита за всичко отнасящо се до мен и МОЕТО бебе! Доста неща ми накупи жената, но с моето одобрение!  Peace Колкото до дрешките за изписването, реших да направя компромис и взехме комплектчето, което тя хареса! То е чисто беличко само с някакъв син надпис и малка синя картинка, та няма да ми е такъв трън в очите!

Вчера с мъжа посветихме целия ден на бебо. Ходихме до Прасешката къща и си взехме дюшече, спално комплектче и разни други джиджавки. После той се бори да сглоби креватчето, а аз изпрах всички възможни дрешки, пеленки, чаршафи и всякакви подобни, а утре ще ги гладя. Прах всичко на ръка във ваната и вечерта не си усещах кръста  ooooh!

Ей ама и ти си от моята кръвна група а?(овенче)Аз пък се чудех защо си такава симпатяга. Hug
И аз съм се заела тия дни да пера и гладя всичко.Ама защо на ръка няма ли пералня.Аз ако съм на теб щях да изкомандя свекито да пере.Горкичката незнам как си се сгъвала да переш.  ooooh!
Утре ще ходя до НОИ да си взема тоя идентификационен номер за болничните и да си избера педиатъра.Ако имаш желание да ми правиш компания много ще се радвам.Ако имаш и ти нещо да вършиш с удоволствие бих дошла с теб, ако искаш де. Само не искам да се натрапвам.  Embarassed

# 85
  • София
  • Мнения: 3 524
Никой не каза кой е на УЗ утре в Тина Киркова, явно там ще се засечем Simple Smile
А то май и групата за 6ти беше по-голяма newsm78

За родата- нашите роднини са много кротки и не мога д се оплаа. Не мога да кажа че съм недоволна ако ми подарят нещо, но те наскоро са имали бебоци иса супе рв час (говоря за двете ми снахи идвата броя девери), а пък родителите слава Богу засега поне освен от суеверия не страдат от други импулси Simple Smile
За козметиката на бебока какво сте решили- ние мислим да се спрем на Мустела и разбрах че има мостри в аптеката на ъгъла на Раковси и Славйков, ако някой го интересува  Peace

# 86
  • Мнения: 4 300
Kami, за сгъваемо креватче или матраче питаш??? Щото креватче за 50 лв трудничко ще намериш. В общи линии са от около 90 нагоре- гледала съм и в нета, и в Хиполенд (където по принцип са ниски цените), в Прасешката къща и в 1-2 по малки магазинчета.
А сгъваем матрак никога не съм виждала, ако не броим това, което върви в комплект с креватчето. То според мен не заслужава името матрак де:) Единствения матрак, който си променя формата, макар че не се сгъва, ами се навива на руло, е този на Магнифлекс- струва около 120 лв.
Елпет, да кажеш после къде и колко време преди УЗ трябва да се запишеш.

# 87
  • Мнения: 1 098
Здравейте, ние също от вчера перем всичко наред. Сега съхнат, после ща гладя 1ironing Така ще ми е по- спокойно, всичко да е готово Wink Много е готино сега у нас, защото всичко мирише на бебенце, дори си бяхме пуснали и детски песнички. Joy
Аз взех повечето козметика- на Мустела. Остана ми крем за лице и някакъв с висок фактор, за да го предпазвам от слънцето.
От Пигиса днес си купих и гащи за след раждането, за еднократна употреба.
А някой знае ли дамските превръзки за болницата, освен че трябва да бъдат памучни, май трябва да са и без крилца, нали? newsm78

# 88
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Елпет, да кажеш после къде и колко време преди УЗ трябва да се запишеш.
Не съм Ели, но аз като ходих там за УЗ първо минах през регистратурата - тази до главния вход. Казах че съм за УЗ през училището. Питаха ме дали съм пациент на болницата (не съм и ми нямат данните) и ми искаха лична карта. Писа, въвежда нещо и ми даде една малка хартийка-талон и ме прати към 121каб. През регистратурата минах за по-малко от 5мин като не съм чакала изобщо на опашка. Чакането е пред кабинета.

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 523
като споменахте родата - свекито не можа да ходи (на количка е Sad ), което от една страна е добре - не ни се бърка. Майка ми пък - първо снима къде какво е гледала и ми праща снимки дали харесваме нещата. НО сме се разбрали ако искат да купуват нещо - ще е с нас - ние да сме си го харесали. Сестра ми и брат ми все питат какво да купят - но и с тях се разбрахме - Алекс да се роди и да видим какво сме пропуснали и тогава.

А иначе свеки си правеше устата за някакъв килим в стаята на бебето и аз и казах  Naughty - НЕ - аз имам алергии (малко послъгах Wink ) и ме е страх - прах ще се събира. Същото беше и с моята баба (бъдеща прабаба) - те направо бяха купили - добре че леля ми се намеси там и се разбрахме да стои за сега у тях килима, пък ние като сме се оправили тога ще си го вземем - та и там се размина ...
Добре, че аз съм си везничка и се стремя нещата да са балансирани - до сега не са успели да ми се качат на глава. (мъжо пък е козирог и е голям скандалджия понякога).

За срещата в Южен парк - аз казах - за да могат и Гоца и Лекси да дойдат Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт