Национално турне на "Щурците" - о, йе!

  • 1 706
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
ходила съм на техен концерт като дете, беше страхотно. не мисля, че сега ше отида. К. Маричков напоследък ми е много анти. не напоследък, ами в годините след 89-та.

# 16
  • Мнения: 503
kukuruzka, благодаря!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Просто задължително сме там. Ако ще и камъни да валят. 
Peace

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Там сме, как! Интересно в Пловдив къде ще бъде концерта. Някой знае ли?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Надявам се да ги вместим в програмата. Ама да не се силя - да минат мейдън, вая кон диос (колко изродски изглежда, написано на бг Shocked), пътуването ни из Гърция и на 22 ще мислим за Щурците. Кефят ме - колко пъти спират да свирят заедно.... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 302
Там сме! Party Party Party

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама наистина е идиотско вая кон диос Laughing
А Щурците ще ги гледаме в Пловдив.

# 22
  • Мнения: 2 700
А на кой стадион в София ще пеят?
И ние и дъщеря ми сме им фенове и снощи тя много се зарадва като й казах, че ще може да ги чуе на живо (ще й е за втори път - правила го е в корема ми Laughing).

# 23
  • Мнения: 3 886
И ние сме им фенове добре че барабаниста ни е комшия .Пич печен от всякъде Peace

# 24
  • Мнения: 843
   Там  сме,Вече писах тук,  ама да питам, билета колко е. Бих дала   каквато е да е сума..., но е важно..., че зплатите ни се превеждат след 25- ти.,  а те са тук  на 20-ти.

# 25
Преди известно време на концерт в Русе на Щурците една приятелка искаше да се снима с Кирил М.  Отидохме след концерта, попита го момичето, и той каза: "Добре, срещу 10 лева!"

Преди 17 години при един концерт на Щурците в Техническия университет Кирил си искаше момичета за една нощ. От тогава не мога да го понасям.
Валди и Пепи са супер, особено Валди бил мие камшия, винаги е весел и много любезен

# 26
  • Мнения: 306
Валди?Бил-кого?Мие-какво?Камшия? smile3529

# 27
Извинявайте - комшия, съсед

# 28
  • Мнения: 413
   Там  сме,Вече писах тук,  ама да питам, билета колко е. Бих дала   каквато е да е сума..., но е важно..., че зплатите ни се превеждат след 25- ти.,  а те са тук  на 20-ти.


Концертите ще бъдат безплатни, обеща фронтменът на култовата група Кирил Маричков.
(цитат от линка с новината)  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 700
Жалко, турнето се отлагало засега.цък Sad
Дано въобще да се състои Praynig

Общи условия

Активация на акаунт