Мадамско парти по средата на картата!!!

  • 2 190
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 792
упер идея.аз гласувах за Стара Загора,с мъжете и преспиване за 14,15 юли(но датата не ме притеснява,можем и друг ден)

# 16
  • Мнения: 1 765
До кога ще е активна анкетата? Аз ще водя преговори с половинката....май ми се иска да сме двамата, особено пък ако и Рошкова се включи и доведе и нейното чудо на природата... Rolling Eyes поне ще има с кой да си говори на любимата си тема....

# 17
  • Мнения: 712
И аз гласувах. Иска ми се да е с мъжете(ама не знам на тях дали им се иска?!?), нямам място като фаворит, само от моя страна да не е 21 и 22 и 28 и 29 юли, щото имам рожденици (мама и милото) и няма да мога да дойда Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 209
Извинете ме всички, но направих малки корекции в анкетата и ще ви помоля да гласувате отново!!!

Добавила съм най-отзад още четири страхотни местенца, където можем да направим весело купонче...

# 19
  • Мнения: 2 751
Побутвам темата  Grinning

# 20
  • Мнения: 862
Кали и аз мислех да я побутна нещо, че май мина на задни страници Simple Smile
Обаче като гледам гласуването, май почти всички ще си взимат мъжете, а аз моя не мога да го накарам да дойде  Cry и няма да се чувствам удобно. Защо все на мен значииииии, вечно моя мъж не ще да идва с мен по такива мероприятия.

# 21
  • Мнения: 2 751
Кали и аз мислех да я побутна нещо, че май мина на задни страници Simple Smile
Обаче като гледам гласуването, май почти всички ще си взимат мъжете, а аз моя не мога да го накарам да дойде  Cry и няма да се чувствам удобно. Защо все на мен значииииии, вечно моя мъж не ще да идва с мен по такива мероприятия.
Ще се чувстваш много удобно, повярвай ми.
Като не ще да не идва.
Ние ще те забавляваме  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 862
Ок Кали , аз така си и мислех  Simple Smile

# 23
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
[... аз моя не мога да го накарам да дойде  Cry и няма да се чувствам удобно. Защо все на мен значииииии, вечно моя мъж не ще да идва с мен по такива мероприятия.

Моя пък хич и не иска да чуе. Май по тази причина няма да дойда. За съжаление. smile3516

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
стара загора, без мъже, когато пожелаете

# 25
  • Видин
  • Мнения: 961
Кали и аз мислех да я побутна нещо, че май мина на задни страници Simple Smile
Обаче като гледам гласуването, май почти всички ще си взимат мъжете, а аз моя не мога да го накарам да дойде  Cry и няма да се чувствам удобно. Защо все на мен значииииии, вечно моя мъж не ще да идва с мен по такива мероприятия.

Хри не се притеснявай, моят мъж ако е наряд също няма да дойде. Така че и аз може да съм само, но това не ме притеснява Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 792
бе кво ви пука бе кой как може с тях или без тях купона ще е налице.я се стягайте и идвайте да не ви зачаткам с шамари.ъе като нещат-губят. Hug

# 27
  • Мнения: 2 422
ЕЙЙЙЙЙЙЙ Мушморок пак си яхнала метлата АААААААААА
 smile3532 newsm75 newsm75 newsm75 smile3532

# 28
  • Мнения: 780
побут  Mr. Green
момичета дайте да почваме нещо да решаваме че и без тва сме много неорганизирани  Twisted Evil

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Гласувах отново Mr. Green За датата нямам претенции Flutter

Общи условия

Активация на акаунт