СЕПТЕМВРИ - сладък месец наш, бебче чакаме в захлас!

  • 14 548
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 896
peteto_86,
Тоя твоя доктор само за красота май си го избрала  Wink, нищо не ти обяснява. Ще питаш, да не ти пука, длъжен е да ти обяснява всичко подробно, не сме всеки ден бременни и ни е важно какво става, нали така?
За бучката не се тревожи, наистина е добре да отидеш на мамолог просто за успокоение, но сега в гърдите се извършват много промени, почва да се образува коластра и може да имаш някъде някое запушено каналче или кистичка. Докторът ще ти каже ако трябва да се прави нещо, най-малкото ще си спестиш някой по-сериозен проблем като почнеш да кърмиш.
Ако искаш пиши какво ти е казал, че ми е интересно какво ще се окаже. Ако трябва нататък да се помага с допълнителна информация, можем да търсим заедно - аз ще се поинтересувам още сега де.
И да го строиш хубавеца  Sunglasses

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 21:39 от basilisk

# 16
  • Мнения: 194
basilik,благодаря !Ами не..той е много добър всичко мога да го попитам много е внимателен,но..за него явно не е сериозно и нищо не каза,а аз не се чувствах никак добре и нямах търпение да си тръгна от там,и чак след това се усещам,че..в крайна сметка трябваше да го поразпитам!А когато ходя на лекар ще пиша какво е било,но ще ходя след 6-ти тогава ще ми даде направление!

# 17
Айди и азззз wavey.
Да ви се оплача като се прибрах и мойто мъж не беше платил нета и аз останах без комп и ми беше толкоз терсене ама ся вече съм хеппи  newsm44 newsm68. Освен тва ние нали пак ще се местим заради наща хазайка и един френд на мъжо давал квартирка та до 2-3 дена ще се разбере със сигурност дали ще сме там. Аз си се кефя много щото е до парк голям 1swing и ще можем да се разхождаме с бебо family. Другото плюсче е че е след ремонт и всичко ще е чисто и новичко и няма да има нужда да освежаваме пак и е с парно така че мамита стискайте ми палци нещо да не се офлянка, че тоз въпрос бая ме тормози сега.
Ко друго не знам ко съм писала бях на бал на братовчед ми после до Пловдив испратих систъра на бригада в Щатите ( за което ми е много криво ) щото мислят да останат поне година и няма да е тук като се роди бебчо, ама нищо то за добро уж е там ( с приятелят си ) . Да ви се похваля в Пловдив бях на преглед на частно ( тез лекари като си платиш стават странно мили иначе бати не ми се говори ) та направихме първата снимка на бебчето. Лекарката вика между краката видяла нещо ама после а то много се дупи не дава - та ще видим ко ще стане.
Ани само успях да разбера че сте с ново возило  car003 честито и от мен и мн. добре си се справила с темичката.
А щях да казвам и ние си гледаме мишле снощи го мернах и направо изтрещях #Shocked #Shocked а таз сутрин го чух беше се навряло под леглото и гризеше нещо та ся ще се гоним  newsm79.
Ми ко друго ся не се сещам ще бягам да ви прочета какво сте писали и после пак. Цун и гуш за сега Hug Hug Hug...

# 18
  • Мнения: 690
Привет, мамита  Hug Хайде да се включа и аз в новата темичка  Peace
Ани, не се притеснявай с цифрите бе, моме - ние нали си ги знаем  Hug
Добре дошла на новата мама   bouquet
Пете, надявам се с теб всичко да е ок, само не се шашкай предварително  Hug
Инче, НЕ е задължително да влизаш в болница за 30 дневен болничен  Naughty Просто някои болници си теглят парички от ЗК  Crossing Arms А в твоя случай за 4-5 дни по-добре отпуска  Rolling Eyes
Някой беше споменал за Топ левюра, наистина са гаднички, аз затова минах на Центрума матерна, вътре си имат и ФК.
Бебе - мишка ли бе мацко  #Crazy #Crazy мене много мъй страх от тез гадини  running   Embarassed
А днеска бях в Софето  Mr. Green - купих си  две тениски на Кико - аз съм им фен, та като си тръгвахме се оказа че на Окръжна печеше слънце, а в центру валяло дъжд  Mr. Green та викам на мъжо, давай да бягаме, че да изпреварим облачето  Mr. Green
Айде спока вечер, ако има някой таласъм след мене да чете  Mr. Green Joy

# 19
  • Мнения: 502
добро утро bouquet   ани екстра е темата, какво те притеснява  Hug

понеже пет дена лежах послушно днеска мъж ми каза, че разрешава да излезем на разходка ама за малко  Rolling Eyes  Mr. Green  newsm44
после трябва да чисти самичък горкия  Tired
много ми е чоглаво като седя като търтей, ама   33uu  Blush

peteto_86, контракции може да получиш и дето разправяш, че миеш и чистиш магазина - от претоварване - по-лекичко вече и не се престаравай  Naughty - има цял живот да миеш и чистиш, просто организма си казва да забавиш темпото
аз затва сега лежа и не дават да мръдна от леглото - щото реших, че като се чувствам перефектно и ми е разрешено да си вдигам легените с прането, прахосмукачката, торбите с покупките, да вършея из целия град с часове наред пеша да върша разни задачки  newsm28 1ironing wash hang 1dishes  food002 newsm71
и ей ме на сега - лежа
така че по-кротко, мами, сега не е момента да ни гризе съвестта, че само си почиваме 
чао от мене засега  Kissing Heart

# 20
Веси мен не ме е страх щот нали съм си гледала хамстери ( изгубих им вече бройката ) пък то къдет хамстер там и мишле само си мислех да не ме захапе че кой го знаи ко е яло или да не ми мине транзит през краката та да ме стресне nuts... та ако го мерна пак ще го захЛЮпа с някоя тендЖура пък ако не да си живее гадинката - ние нали до 10 дена трябва да се изнесем да му мисли който ще дойде тук  newsm53 smile3532.
Ко друго днес съм много ранобудна, ама то едно слънце и като ми грейна в очите уж с перденца плътни спалнята пък ми напича и се излюпих измих си чинииките и ей ма на пред компа с кафенце kaffeetrmker_2 чакам мойто мъж да стане и да го пратя до магазина newsm71.
Гледам нови мами си имаме добре дошли и аз да кажа  bouquet много положителни емоции и накрая все радости...
Абе мамита гледам аз тез списъци в началото, ама вие верно ли всичко тва мислите да помъкнете към болницата ( там дрешките визирам ) аз си мислих че са по малко нещата, ама то с мойто много мислене май трябва да почета да събера и аз малко инфо.
Аз да ви кажа ква съм смотана като бях в Пловдив и съм си забраила телефона, ама щот съм от най умните модели съм взела зарядното ( а баща ми искаше да го ползва за една карта - та ся ни така ни инак ) добре че е мъжо да ме спасява та ся съм временно обурудвана с друго телефонче.
Даммм аз след 2 дни имам рожден ден, ама хич не ми е празнично Drunk нещо да ви кажа и май само ще заведа някъде мъжо на ресторантче пък щуротиите за друг път ще ги оставим. За подарък бях дала заявка за фото photo - да видим дали се помни.
Малии колко глупости исписах да взема да се спра Rolling Eyes. Гуш до по късничко Hug.

# 21
  • Мнения: 1 896
после трябва да чисти самичък горкия  Tired
много ми е чоглаво като седя като търтей, ама   33uu  Blush

Е те тва, Коки, не го разбирам аз. Вие, мацки, и деца ще гледате, и на работа ще ходите и вкъщи всичката работа ще вършите, така ли? Ми аре оставете ги тея мъже да пораснат и те нещичко полезно да захванат, знаете ли колко им е гот като се научат да се справят и в още една област. Аре стига сте им прали гащите  Wink
Че сега кат се родят бебоците, положението става още по-сериозно. Не само е ок мъжете да вършат къщна работа, ами така си трябва - къщната работа по равно, гледането на децата по равно, и бачкането и то по равно. Така всички ще имат усещането че вършат нещо за това семейство.
Моя мъж мама го беше научила че е срамота за мъжа да пипне чиния или метла (ама свеки е 33-ти набор все  пак). Казвам ви, ако не беше поживял няколко години сам да се научи да се пере, да чисти и да си направи нещо за ядене, въобще нямаше да се класира за сърцето ми. Ама добре, че се е еманципирал все пак, че хубаво ни се наредиха нещата  Wink Има рожден ден днеска, да ми е жив и здрав. Така че вчера изчистихме заедно къщата.

# 22
  • Мнения: 502
 basilisk, да ти е жив и здрав   bouquet

ми де да знам, едно ми е такова гузно Rolling Eyes като лежа
не за друго ами не стига, че съм по цял ден вкъщи, а и нищо не върша  Mr. Green
пък той по цял ден бачка, и като се върне - бамммм  bash отивай да пазаруваш, пускай прахосмукачка, сготви .....
ама май си права и няма защо да ми е гузно - аз го правех същото преди непрекъснато  Shocked хем ходя на работа, хем всичко домакинско върша ...  Shocked



p.s. basilisk, когато си във варна се обади на лична да си направим една среща и с другите мами - исках да те питам за педиатър, за който беше споменала в предната тема и за още нещо, което ми се губи в момента, ама ще се сетя  newsm78  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 896
А, така, полезно е за него. Пък току-виж и после ти помага повече с бебето.
Ми много ясно, че ще се виждаме - от юли нататъка.
Аз чакам с нетърпение да си дойда във Варна, ама дотогава имам един куп бакии да оправям тука  ooooh!
Айде, до скоро виждане!

# 24
  • Мнения: 194
Добро утро,мами!!! Желая ви хубав и слънчев ден!!!  Hug

# 25
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Айде дойде и моя ред да се изплющя в темата   Crazy Crazy

Станал асъм от 6,30 час,пльоснах се на компа да дооправя темата мъжо докато спи Rolling Eyes
Оправих я набързо набързо ,след това правих бърза закуска,след това понах да готвя.

Мъжо започна да чисти къщата..и в момента продължава яко да чисти....

И аз съм на мнението на Базилискчето  Hug Hug HugАми така де-Малко да влязат и в нащо положение.Да не въртиме ние къщата само....
И ние сме хора и ние искаме примерно да си вирним краката и да ни сложата салатата с ракията.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Так че аз също мисля че небива да ги жалим -трябва да си разделяме къщната работа.А още повече като се появи и бебока-трябва да се включват да помагат още повече....

Щото те може д аса ходили на работа цял ден ама майките по цял ден като са с бебето и гледат да сготвят да изперат и т.н.Не еникак лесно..Така че.........СТИМУЛИРАЙТЕ МЪЖЕТЕ СИ ДА ПОМАГАТ  Hug Hug Hug

Желая ви лек почивен ден....И Базилискче чакаме те У Наше село Юли месец Hug Hug Hug

Аз ще накарам мъжо днеска да слезем до плажа да си топна краката...Че то инъче срам бе...Туристите доидоха а ние не сме си топнали краката даже в блатото Hug Hug

айде цун,гун от мен  bouquet

# 26
  • Мнения: 228
Привет майчета:)
Basiliskче да ти е живо и здраво мъжлето и много да те обича,да помага за малкия сладур и да ти носи  най-красивите емоции,за да си най-щастливата септеврийка!
Ани супер е темичката браво на теб!!!
желая Ви лек и усмихнат слънчев ден и мнооого разходки!

# 27
  • Мнения: 99
Здравейте слаурани!

Басилиск жив и здрав да е мъйа ти и много да те слуша Simple Smile и да си изкарате страхотна вечер!
Бебе то този списък не е само за болницата, а по принцип и за след това като се прибереш вкъщи. може би не става ясно от списъка, но за болницата са нещата само в началото.
Ани я как си оправила темата   bouquet
Лек и приятен ден на всички!

# 28
  • Мнения: 258
Ей ме на и мен!
Ани, чудна темичка си спретнала, не го мисли! Пилетата дето си изнамерила са много сладурски! newsm53
Тумбелинка,  малко късно се включвам, ама да си кажа и аз за мебелите. Нашите са на BRW- полски. Взехме ги от Еником-М. Засега съм много доволна. Макар, че няколко месеца миришеха на ново - т.е на смоли и това не е много добре да го дишате ти и бебо Naughty Но каквито и нови да вземеш  ако са от плоскости то това е неизбежно. Confused Обслужването в магазина е отлично! Останах приятно изненадана. Успех в пазаруването и да не забравиш да се похвалиш, ей!
bebe_to ще стискаме палци за новото гнезденце. Много добре звучи. Дано да имате късмет, пък и явно ще решите проблема с домашните любимци, вместо да се гоните из къщи Whistling
basilisk - честит празник на мъж ти.  bouquet  Да ти е жив и здрав, много да те обича и все така да помага! И аз съм на мнение, че задълженията трябва да са поравно или почти де..... Mr. Green Сега да помагат повечко, като идват бебоците. То иначе къде ще му излезе края  Naughty
Peteto не го мисли това за бучката, сто на сто е свързано с промяната на гърдите сега в нашето специфично положение.Ама наистина пришпорвай го тоз твоя лекар повече да обяснява. Wink
кокошчица, радвам се, че си по-добре и не го жали твоя толкоз- сега му е паднало. Нека се развихри, да покаже на какво е способен!  Mr. Green

# 29
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
УУУУ Тиарче-влязла си вече в 7-морката.Бравос браво,,,,ееее кога мина туй време незнам Hug Hug HugНе я усетих таз бременност

Момичета аз се връщам от долу от плажа.Гледам долу направо народ...опънали кърпите и се препичат....А и в морето влезли,играят на топка....

Аз смао си топнах кокалчетата---и си беше хладничка водата.19 градуса я дават за Варна ,,ама таз година май ще пропусна с къпането.Да не се пресека с тез резките температури #Crazy #CrazyМалко ме е шубе #Crazy #CrazyЗатова ще си кротувам

Последна редакция: нд, 03 юни 2007, 16:30 от ani-bani

Общи условия

Активация на акаунт