Лечебен глад-има ли желаещи? 2

  • 27 143
  • 216
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
Мерси за информацията,в момента съм 64кг и искам да съм 55кг.Според теб колко дена трябва да гладувам?
А плод преди лягане позволен ли е?

Може да ги свалиш и 7 дни, може и за 10 дена, а може и за повече. Просто си зависи от организма.
Плод преди лягане не е разрешен. Последно "хранене" в 18, най- късно 19 часа. Преди лягане пиеш чай. Не се безпокой, ще свикнеш за 2-3 дена и даже на следващата сутрин няма да си гладна.
Успех!!!

# 16
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
Мерси за информацията,в момента съм 64кг и искам да съм 55кг.Според теб колко дена трябва да гладувам?
А плод преди лягане позволен ли е?

Не е позволен - само чайче преди лягане  Wink
За тези, които имат да свалят малко килограми е препоръчително 5 или 1о дневно гладуване. Твърди се, че такива хора могат да свалят 3-4 кг. на гладуване, като след 7 ден не се сваляло  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 366
Ето ме и мен на линия - от днес започвам поне 20-дневно гладуване. И както предишния първи ден - пак ме боли глава Imp . Но си знам, че ще е само днес.

# 18
  • Мнения: 507
Цитат на: AFRODDITA
Аз започвам от 9-ти март, кой е с мен?


С теб съм!Предния път се изложих, ноооо сега съм твърдо решена! #Cussing out

# 19
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Айде и аз отново в кюпа Twisted Evil Stuck Out Tongue

# 20
  • Мнения: 496
И аз ще си опитам да направя един курс, но още не знам колко дни. Радвам се, че ще имам подкрепата ви, момичета!
Започвам от утре, успех на всички!

# 21
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
Мерси за информацията,в момента съм 64кг и искам да съм 55кг.Според теб колко дена трябва да гладувам?


Аз започнах от 65кг на 26ти февруари (може би ако не бях започнала на плодове, щяха да са с 2-3 повече след ден, два, защото за два дни (пред цикъл) успях да видя сметката на 2 козунака!!!! и една голяма торта!!!!).

И моите мечтани са 55, но лакомията ми (за сладко) вече трета година ми играе номера. Само с ограничаване на сладкото и кока-колата съм стигала съвсем до тях, но това трае до началото на месечното неразположение, когато ставам неконтрулируема, а мръдна ли с килограм нагоре ми става все едно за следващият.

Винаги съм казвала, че диети не мога да спазвам, дори и сега с гладуването съвсем не исках да правя диета.
Разболях се, и не ми се ядеше нищо през първият ден (досега не съм имала такъв случай, колкото и болна да съм била) та реших да се "лекувам" с глад.
На мъж ми грипа му мина за 3 дни (без лекарства само с вит.Ц), на щерката за два ( с осцилококцинум и вит.Ц), а на мен с проведеното лечение с плодове и чай ми отне 7 дни, в които си се чувствах като пребита с мокър парцал и прекарах в лежане.

Така и така изкарах 7 дни на глад, реших да видя още колко ще изкарам, пък и да поотслабна още.
Четох ви, четох ви, и не мидях някой да споделя, че не се чувства добре.
Е аз не се чувствам добре от това гладуване!
Чудя се как можете и да гладувате, и да си гледате децата, и да чистите, готвите, а пък някои и на работа ходят.
Аз нямам сили за нищо, освен да лежа на дивана (ако нямах постоянно човек около моне, едва ли бих стояла и ден повече на такъв режим)! Дори ми е трудно да чета продължително време, а концентрацията ми изчезва след 15та минута.
Всеки ден си казвам, че ще ми е последен и ще започна да се захранвам, но всеки път пък си казвам че ето, нали пише в книгата,че за тези на които най-не им понася им е най-наложително да го правят и се запъвам като магаре на мост.
Не мога да кажа,че съм усетила този "ацетонов дъх", та се чудя дали изобщо ми се "чисти" организма?

Около 5 дни след започването на гладуването ми се ОБЕЛИ цялото лице! (все едно че съм изгоряла на слънце и ми се бели кожата от изгарянето).
От 2-3 ден, по лицето ми се показаха 7 ОТВРАТИТЕЛНИ пъпки - големи, болезнени (не цирей) - още личи, а и ще личи поне 2-3 седмици къде са били.

65 може би 2 или 3 дни преди да се разболея и започна да гладувам
Килограмите.
26.02 - вечерта 63.400
28 - 61.200
1март - 60.800
2 март - 60.600
на 3 и 4ти същото тегло като това бяха дните в които ми е било много зле
5 и 6ти не съм се мерила
7 март - 59.600


Лично аз не бих гладувала повече за сваляне на килограми (явно не ми понася гладуването), но пък ми се щеше да се възползвам от това, че така или иначе съм започнала и да направя едно 20дневно за пречистване, но не знам докъде ще го докарам. Ще продължа ли, ще спра ли?

# 22
  • Мнения: 1 102
Радвам се че има ефект,аз започнах днес за сега се чувствам добре.И за мен е много трудно да гладувам но не успях да се отърва от тези последни килограми.Какво ли не съм правила,но и аз като теб много се изкушавам от шоколадите.
Желая ти успех в последните 4,5кг.Стискай палци и за мен.

# 23
  • Мнения: 5 500
Цитат на: pg220899
..Около 5 дни след започването на гладуването ми се ОБЕЛИ цялото лице! (все едно че съм изгоряла на слънце и ми се бели кожата от изгарянето).
От 2-3 ден, по лицето ми се показаха 7 ОТВРАТИТЕЛНИ пъпки - големи, болезнени (не цирей) - още личи, а и ще личи поне 2-3 седмици къде са били...

Това са признаци на изчистване. Не е задължително да имаш ац. дъх. Следите от пъпките ги обтривай с 2% салицилов спирт за да изсветлеят по-бързо.

# 24
  • Varna
  • Мнения: 288
Много ме е срам Embarassed пак се изложих и се наядох  Cry

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
На мен пък ми е малко тежко на стомаха. Сигурно съм прекалила с количествата или пък тези салати (зеле, моркови, зелена салата) ми дразнят страшно гастрита. Хем съм гладна, хем вече не смея да ям, защото очаквам да ме заболи корема. Изобщо днес не ми е ден, уви.
Дано утре съм по- добре.

# 26
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ох аз се отказах от постите таззи година  Embarassed  та от утре съм пак във вашите редици. Ще гладувам 3дни с 3 захранване.
Ах как чакам лятото с черешките, ягодките, прасковките и ДИНИТЕЕЕЕЕЕ. И градински краставици и домати искам пък  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 102
Аз все още се държа.За мое учудване вчерашния ден изкарах с 5,5 ябълки и 4 чая.Това за мен е рекор.И даже не ме заболя главата.Отначало си мислех че е невъзможно да устоя на този режим но за сега всичко е наред.Настоила съм се за 5 дена,но ще видим може да направя и 10.

# 28
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Мюрвет Ахмедова
Аз все още се държа.За мое учудване вчерашния ден изкарах с 5,5 ябълки и 4 чая.Това за мен е рекор.И даже не ме заболя главата.Отначало си мислех че е невъзможно да устоя на този режим но за сега всичко е наред.Настоила съм се за 5 дена,но ще видим може да направя и 10.

Браво! Желая ти успех!!!
На мен също първият ден ми е най-труден. Мина ли го, след това ми е по-лесно. Винаги си казвам: нали издържах първия ден, и тези ще можеш- и така си давам кураж.

# 29
  • Мнения: 5 500
Четете Мирзакарим Норбеков, на мен той ми помага да издържа психически.

Общи условия

Активация на акаунт