Зелева супа-2

  • 15 558
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 274
Продуктите:  
малко зеле
половин чушка
един домат , или консерва
кромид лук или праз
червен пипер
сол, магданоз
витамин С - ампула
Накрая и слагам черен пипер и  лимон , това го няма в диетата , но става по вкусна. Да се похваля този път килата няма  да са само 2 - вече трети ден съм -3 Stuck Out Tongue
!!!Не слагайте  вегети, пикантини ,бульони и други подобни овкусители, защото съдържат натриев глутамат и/или/царевица,така и вие задържате разни  непотребни неща !!!!!

# 31
  • Мнения: 2 784
Цитат на: belinda
Цитат на: Tsvety
И аз много искам да я започна тази диета,ама още кърмя,а съм чувала,че зелето предизвиквало газове и болка в стомахчето на детето.Няма ли някоя диетка като за кърмачки???


Цвети, много е индивидуално какво дразни бебетата.Ники например си кърти, независимо, че съм се натъпкала с кофеин и се чувстваше ок, когато ядях тази зелева супа, но пък веднъж преядох с мандарини и той се обрина.Идеята ми е - пробваш и преценяваш, няма общи правила.Аз ако съм на твое място, че си направя една зелева салатка и следиш после девойката.Ако няма газове и колики, утре пак си направи.Ако пак няма реакция, можеш спокойно да си направиш диетката, но по-умерено, да не ти намалее кърмата от глад.

Аз без да искам май открих диетка като за мене.Откакто чух,че кърмата се увеличавала от жито всяка сутрин ям я елда,я овесени ядки,я жито с малко захар,орехи и какъвто плод има в хладилника(най-често ябълка или банан нарязан вътре).Към 11 часа-чаша прясно мляко на тагадък,докато се обличаме за разходка.Докато се разхождаме 1 плод,или малко солети.Към 2 като се приберем-2 чаши чай от шипки(много го обичам) с малко мед.Към 4-5 часа кофичка кисело мляко с някакъв плод нарязан вътре,или евентуално с лъжичка мед.И вече на вечеря си ям каквото съм сготвила,нормална порция,без да се тъпча,даже си позволявам десерт понякога,ако съм изяла всички плодове Laughing  Laughing  Laughing Без да се усетя отслабнах с 2 кила за седмица,а кърмата ми се увеличи вече не дохранвам вечер с изцедено сутринта мляко.Не знам дали е от горе описаното не съм го правила като диета,а с цел да увелича кърмата,или пък се дължи на това,че е по-топло и разходките ни са по-дълги.Да мога да отслабна още 4 кила,ще съм бомба Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Супер!Това се казва балансирана диета!Поздравления!  friendship Скоро повече зеленчуци ще станат достъпни, ще можем и да се поохраним със салатки и мисля, че всички ще влезнем във форма Praynig

Хм, днес баща ми имаше рожден ден.Познайте кой яде домашно месена питка  #Splat

# 33
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Tsvety
И аз много искам да я започна тази диета,ама още кърмя,а съм чувала,че зелето предизвиквало газове и болка в стомахчето на детето.Няма ли някоя диетка като за кърмачки???

Не знам за детето, но при мен определено се получи така.  Sad Да ви кажа, отказах се от тази диета.  Embarassed А иначе и аз живо се интересувам как може да отслабна, докато още кърмя, но все пак ме е страх да се ограничавам от това и онова - мисля, че кърмачката трябва да поема всичко - и месо, и млечни продукти, че дори и захар. Не знам.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт