Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А пък да знаете, че аз съм чувала, че ако вторият пръст на крака на жената е по-дълъг, значи е жена с характер  Crazy
Значи аз нямам характер, тъй ли? А? Joy

Еее, още съм чувала, че красивите жени са така ( даже беше приложена снимка на Мерелин Монро)  hahaha

Предпочитам да имам характер, пък Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 299
А пък да знаете, че аз съм чувала, че ако вторият пръст на крака на жената е по-дълъг, значи е жена с характер  Crazy
Значи аз нямам характер, тъй ли? А? Joy

Еее, още съм чувала, че красивите жени са така ( даже беше приложена снимка на Мерелин Монро)  hahaha

Предпочитам да имам характер, пък Crossing Arms

От постингите ти не оставам с впечатление да си безхарактерна  Peace  пак и аз на тоя принцип трябва да съм бая грозничка, пък я ме виж каква съм хубавица на снимката  bowuu

# 17
  • Мнения: 2 818
Познанията ми по хиромантия са бедни, но тези учени определено не откриват топлата вода.....

# 18
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Чушки, ама с дръжки.
Или домати, ама с колците.
Хайде холан.

Лиляна, "момчетата, при които показалецът е по-къс от безименния пръст, се справят по-добре с математиката, а момичетата с еднаква дължина на показалеца и безименния имат по-добри езикови умения." За момичета с по-дълъг/по-къс безименен, както и за момчета с по-дълъг/по-къс безименен не се казва нищо Wink Де се буташ бе, жираф  Sunglasses

Единственото вярно може да е: "Тестостеронът въздейства върху участъците в мозъка, които са свързани с пространствените и математическите умения, а естрогенът влияе върху развитието на зоните, свързани с езиковите способности." Емпирично, де. Момичетата са по-големи зубърки, пък момчетата по ги бива с логиката.

Пък и на дъщеря ми и на сина ми средният пръст на крака им е по-дълъг от останалите. Други като тях? И какво означава това  Laughing

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033

Пък и на дъщеря ми и на сина ми средният пръст на крака им е по-дълъг от останалите. Други като тях? И какво означава това  Laughing

Градските легенди твърдяха, че било признак за римски произход. Среден пръст, по-назад от палеца, говори за гръцки произход  Mr. Green Не се говореше как изглежда селскиятпроизход и не се даваше вариант за друг вид произход

# 20
  • Мнения: 8 505
Преди години бях гледала един научнопопулярен филм (дали не беше на ВВС).Точно за дължината на безименния пръст и спортните постижения.За математика и езици не се споменаваше нищо.
Общо-взето обясниха,че дължината на безименния пръст спрямо показалеца зависи от количеството тестостерон,на което е бил изложен плода по време на бременност.По-високи нива на тестостерона- по-дълъг безимен пръст.Имаше няколко колежанчета,които бяха подбрали да са що-годе с еднакво телосложение,но с различна дължина на безименния пръст.Караха ги да покриват различни физически нормативи и с малки изключения най-добре се представиха тези с по-дългия безимен.
Също сравняваха мъжка с женска ръка-при мъжката безимения бил с дължина от равен на показалеца до по-по-дълъг от недо (видимо около см разлика).При жените-точно обратно-показалецът е по-дълъг до равен с безимения.Изключенията при двата пола били рядкост (аз съм едно от тях Mr. Green ).

Общи условия

Активация на акаунт