Oбърнете внимание на това!

  • 26 155
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 13 206
Лекарството не е лицензирано в БГ. Ето ви двете страни

(положителната)
http://www.malkiobyavi.com/cell/

(отрицателната)
http://www.standartnews.com/archive/2003/09/22/scandal/

Не взимам отношение по въпроса и честно казано  не ми се иска да ми се налага... Rolling Eyes  Embarassed

# 91
  • София
  • Мнения: 980
njakakvi otzivi za maltitola?

# 92
  EmbarassedБогиня, здравей! Чак сега влизам във форума и намирам инфо за Продан Христов. Моля те, дай ми телефона му!Благодаря ти предварително.

# 93
Изчетох темата с повишен интерес....... Аз съм инжинер -химик, специалност органичен синтез и съм се занимавал  с различни проучвания..... Преди 10-ина дни имаше няколко случая на натравяния с фалшив алкохол и това ме провокира да разработя тестер  за откриването на метилов алкохол в спиртните напитки.... Направих го и се опитвам да го наложа на пазара..... Но тази тема ме наведе на мисълта, че този тестер е приложим и за откриването на метилов алкохол и формалдехид в храни и безалкохолни напитки. След  няколко опита, направени в домашни условия, с различни безалкохолни напитки  се установи, че тестера откри  следи от метилов алкохол в кока кола лайт/предварително третирана с оцет, за да се постигне киселинност близка до тази на стомашния сок/..... Може би трябва да сме по-загрижени за това какво консумираме ние и нашите деца и какви биха могли да са последствията в бъдеще........
"По- добре да предотвратиш бъдещи последици, отколкото да ги лекуваш"

# 94
  • София
  • Мнения: 488
"По- добре да предотвратиш бъдещи последици, отколкото да ги лекуваш"


Може би това ни е проблема на българите, че никога не се замисляме за това, че и на нас може да ни се случи. Поздравления за  тестера ти! Ще ти  пиша на лични.

# 95
  • Мнения: 8 462
Бясна съм!Синът ми -на 9 години е с кашлица и болно гърло.Изписаха му Хексоралетен и аз 2 дни ги давам,без да прочета,какво пише за състава.Имат аспартам.Направо не мога да повярвам,че слагат във всичко аспартам,дори в антибиотици за бебета!Обяснила съм му всичко и съм спряла отдавна всякакви дъвки.Всеки път по време на реклама на Орбит говоря и обяснявам и той вече не се сеща да иска.Но защо лекарят да не ни разясни този факт,изписвайки лекарството?Нямам думи!

# 96
  • Мнения: 5 500
  EmbarassedБогиня, здравей! Чак сега влизам във форума и намирам инфо за Продан Христов. Моля те, дай ми телефона му!Благодаря ти предварително.
Австрия, Виена, дом. тел.: 004315965664 (най-добре вечер)
GSM: 00436763252950
факс: 004315960831
Продан Христов, ето и още малко инфо

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бясна съм!Синът ми -на 9 години е с кашлица и болно гърло.Изписаха му Хексоралетен и аз 2 дни ги давам,без да прочета,какво пише за състава.Имат аспартам.Направо не мога да повярвам,че слагат във всичко аспартам,дори в антибиотици за бебета!Обяснила съм му всичко и съм спряла отдавна всякакви дъвки.Всеки път по време на реклама на Орбит говоря и обяснявам и той вече не се сеща да иска.Но защо лекарят да не ни разясни този факт,изписвайки лекарството?Нямам думи!
Не се шашкай толкова. Последно казват, че аспартама няма нищо вредно.

# 98
  • Мнения: 5 500
Не се шашкай толкова. Последно казват, че аспартама няма нищо вредно.
Да, ама аз не им вярвам, казват го тез дето произвеждат съответните продукти, много ясно!

Общи условия

Активация на акаунт