Какъв ник тук е нямало още или...

  • 8 062
  • 181
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 595
куха лейка още няма Peace
навремето бях го регнала в чата ама го смених че много ми се лепяха момците - сигурно си мислеха че съм и блондинка с големи........ очи Mr. Green

# 91
  • Мнения: 3 423
Последният регистриран се казва еди-си-кой-коя--кои.

Каква му е връзката с Еди?

# 92
  • Мнения: 677
Ха, еди бил новак  Laughing и се подписва чак "еди", охохохохо!

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Давай по-смело Пръдла направо Laughing

# 94
  • Мнения: 805
И Lisko дойде.

# 95
  • Мнения: 3 423

А-а-а-а, този не ми е рода.
Но бих искала да се запознаем.

# 96
  • Мнения: 4 841
На мен пък ми е интересно какъв е смисълът човек да си направи регистрация във форум, да си прави труда да си измисля ник, парола, да чака регистрационен мейл и т.н., и после да не пусне поне едно мнение, ей тъй, за усилията  newsm78

# 97
  • Мнения: 805
За да изпрати лично съобщение, може би.
Има ги много такива.

# 98
  • Мнения: 4 841
За да изпрати лично съобщение, може би.
Има ги много такива.


Ей за това никога нямаше да се сетя   bouquet

# 99
  • София
  • Мнения: 2 958
За да изпрати лично съобщение, може би.
Има ги много такива.


...Или просто да шпионира нечий профил.

# 100
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked И на мен не би ми хрумнала такава идея.

Но никът определено си има значение. Като се бях прекръстила на reverie, никой не ми обръщаше внимание Cry. Друго си е да се фръцнеш Mr. Green

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 12:00 от ДЕ ВАня

# 101
  • Мнения: 1 446
Има и един ник: Аз съм си м-да

# 102
  • Мнения: 626
Aз също не понасям никове придружени с ЕГН-та.Тотална липса на фантазия е това според мен Sunglasses.
Освен това си мисля,че малко или много ника е вид ID,следователно е логично да има някакви допирни точки с индивидуалния усет на човека,ползващ го за заглавие. Thinking
Дано не засегна някой,но ми е  комично много секси/интригуващо-запомнящ се ник,а притежателя му сииииив,едвам се забелязва  Rolling Eyes 

# 103
  • Мнения: 9 912
На мен пък ми е интересно какъв е смисълът човек да си направи регистрация във форум, да си прави труда да си измисля ник, парола, да чака регистрационен мейл и т.н., и после да не пусне поне едно мнение, ей тъй, за усилията  newsm78

аз съм така в датата, там само търся. А и тук можеш само да търсиш информация, ако не си запален по писането.

# 104
  • София
  • Мнения: 830
а моят ник е тих и спретнат, незабележим уж, обаче вече никой не ми вика по име май.
Ами ти не си го казваш, истинското де...Аз да си кажа болката.

Иначе по регистрация съм старо куче, но за три години имам една или две пуснати теми. Просто инфо бол, не е нужно да питам за щяло и нещяло.

Общи условия

Активация на акаунт