С усмивка мама РАБОТЛИВКА се стяга за почивка:))))

  • 13 739
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
# 241
  • Мнения: 4 970
кали, не е от жегата. вкъщи е рай.Това е своенравие #Cussing out
Ина4е на Дари  не й пасирам храната.Не са проблем едрите пар4ета, а по-скоор съставките newsm78.За Джуниър 4ух 4е може и за алерги4ни деца да готвят( тя не е алерги4на към храни, но аз доста внимавам и все още не е яла доста неща. Не ми се иска например да й давам ястия със астройка( тя и жълтък не е яла още де....), както и мле4ни крем4ета с прясно мляко( нали до преди месец бяхме на ХА мляко).Та- все неща от този род ме вълнуват и такива са ми съображенията
Майра.........страхотен апартамент Hug

# 242
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майра, квартиранти приемаш ли? Апартамента е страхотен! Поздравления за дизайна.  bouquet
БЛагодаря на всички,които сте гласували за идейката ни! Hug Дано има ефект!

# 243
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 383
Поли,страхотен рожден ден! А и това,че си запечатала моменти от целия ден  е страхотно!   bouquet
 Аз нямам време за почти нищо. Надявам се събота да можем да се видим, само не знам на вас,тези които можете де, дали ви е удобно пред деня-смисъл следобяд и надвечер, защото ако се разберем за вечерта нещо, аз няма как да се прибера до Княжево. Ще се чуя с Кали или Гери, ако сте се уговорили нещо. Аз лично съм навита и на разходка из някой парк- давайте идеи.Аз отивам на тръстиката. Уф , дайте идея откъде да събера малко парици за моите лагерници. Така и не съм стигнала до партиините централи, а времето си върви. Ако някой има идейка- свиркайте.
 Хубав ден!  Nature Sun With Face

Идейкааааа!
Аз съм на курс, близо до Южния парк в събота. Цял ден, но с голяма обедна почивка - 13-14-15 часа - както ни дойде музата.
От една централа на партия, с която не искаш да имаш нищо общо, ни пребоядисаха люлките и катерушките. Окосиха и тревата - беше повече от метър. Ама пари не дадоха ние да си купим каквито цветове искаме. Скръндзи са за кеш. За бартер - винаги се намира фирма на партиец да помогне. И в другите партии.
И гласувах, и пратих на колеги.  Peace

velmar, мерси, че и при нас се задава рожден ден.

И още нешо имах за казване - ама по-късно днес, ако не забравя

# 244
  • Мнения: 658
Маминки,
Включвам се в темата много на бързо само за да ви съобщя, че имаме уговорка с Равия за среща в събота в 17ч в гранката на Народния театър (до фонтаните). Ние ще сме с децата. Ще пием кафенце / биричка в някое външно кафе наоколо. Чакаме и вас Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 1 336
Само да кажа за ози, аз съм доволна, Михаил беше на 11 месеца когато го записах. Има понякога неща които не яде, но в края на крайщата като знам аз каква съм капризна той е прасе в сравнение с мен  Wink Храната е в кофички за еднократна употерба, карат ти ги в къщи, имат разнообразие, когато са по-големи парченцата ги пасираме с вилицата.
Вярвате ли че снимките още не съм ги качила на компютъра, нещо много е работата...

# 246
  • Мнения: 1 584
Равия, приемаме  Mr. Green Има още една стая ама тя все още прилича на склад  Embarassed Надявам се уикенда да закачим липсващите етажерки, пъзели, огледала тук-там и да я оправим и нея Tired

Велмар, мерси Hug

# 247
  • Мнения: 4 970
Ееееее- не ви е срам. Да си уговаряте срещи в по4ивен ден Crossing Arms.Не е 4естно. Аз  съм на работа.... и отново ще пропусна Cry
jd , с теб бих могла да се видя, ама много жегаво време ви е по4ивката ooooh!.С Дари сме на детски рожден ден , та, утрешния график май ще е отново доста натоварен Crazy.Ще се правя на Летящия холандец между работа и останалите ангажименти
КАте, мерси за отзивите за Ози  bouquet.Аз все пак днес минах през пункта слу4айно( до блока ми е  hahaha), и импулсивно я записах  за една седмица.Да пробваме , пък - ще видим дали ще й хареса Thinking.Поисках да е без затройки, яйца и прясно мляко.
Аз отново съм на работа и още няма климатици #Cussing out

# 248
  • Мнения: 1 336
Всички климатици работят  Laughing Велмарче намерих много читава фирма хората отреагираха и двата пъти много бързо и си мисля и новото сървърно да правим с тях, ако искаш координати пиши на лс. Изобщо като за петък следобед всичко изглежда супер  Praynig Praynig Praynig дано нищо не се чупи и спира поне до понеделник  Praynig Praynig Praynig и работа нямам чак притеснително  Thinking  Wink
Майра кухнята ви много ми харесва, мисля да взаимствам идеята за новия апартамент.
Ще се пробвам за утре за 17, но не съм сигурна, защото сме канени на барбекю  Whistling в новата къща на шефа и не знам как ще се развие деня...

# 249
  • Мнения: 4 970
Кате, при нас проблема не е с поддръжка, а с тоталното им скапване #Cussing out.Просто са с4упени напълно. Нашите умници ги взели на бартер, бартера свършил и....това е резултата. А тъпото НДК не иска да си пуска централния климатик, защото не им е изгодно ако няма  мероприятия Close.Уж отидоха да купят нови, но..може и да са ни излъгали....
Ех, за какви фонатани, за какво барбекю говорите.....разме4тах се Blush

# 250
  • Мнения: 1 584
Майра кухнята ви много ми харесва, мисля да взаимствам идеята за новия апартамент.

Авторските права за модела са на приятеля ми - ама ще се споразумеем някак мисля Mr. Green

# 251
  • Мнения: 1 668
мами, нашето морско фиаско продължава... вече и кашля освен всичко останало... та по тоя повод днес звъннах на мъж ми и го подпуках да идва и да помяга, че от почивка се превърна в кошмар. не мога да се отлепя от малкия,  а пък ни е забранен плажа в следващите 3-4 дни... аз така или иначе от 3 не съм ходила и направо откачам вече... та... с деца на море - никога! ще трябва следващата година да организимар бабата да го доведе, а аз ако дойда ще съм страничен наблюдател. на всичкото отгоре в тая лудница взе да ми се изпарява и желанието за второ дете... аз едно не мога до огледам 13 дни, та с две няма начин...

# 252
  • Мнения: 4 970
Гер4о, не бърди толкова 4ерногледа. Ти пък и за 2-ро ве4е се замисли Wink.Спокойно- ще  ги направиш с  по-голяма разлика, 4е Иван да гледа брат4ето/сестри4ето Joy
Ина4е, дано   бързо се оправи Praynig Кога се  връщате?

# 253
  • Мнения: 1 336
Роза ти ме убеди без майка да не тръгвам  newsm78 не се притеснявай мила за 2-рото нали заедно ще бремнеем и аз реших да го поотложа във времето  Wink
Я се успокой и си пийни и едно заради нас дето се печем на 40 градуса  Wink на моренце си все пак, Иван ще се оздравее а и таткото ще дойде бодра смяна скоро  Wink

# 254
  • Мнения: 1 336
http://ekaterinam.multiply.com/photos/photo/2/3  ето и снимките от Испания Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт