Кой сега ще се вреди на 29.02.08 да роди? /04.06. - 10.06./

  • 11 978
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен  Hug
Дари честито   bouquet  
Желая ви прекрасна седмичка   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 224
Момичета, помагайте!!!
Аз съм от "проблемните".След инсе съм (на 25.5 беше), днес е 11 ден и ме хванаха лудите и си направих тест - блееда втора чертичка!!!!След като си поплаках от щастие ме налегна съмнението....Биха ми hCG два дни след инсето и се чудя дали не лови още следи от него теста. Утре сутринта ще пробвам пак и ще докладвам! А вие, моля, стискайте палци!!! baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 17
  • Мнения: 851
Добро утро момичета кокичета  Hug
Много е хубава темичка и дано е на късмет за всички - и ловуващи и чакащи две чертички  Hug Hug
И за изследванията на Мушморока също  Hug
Желая ви слънчево настроение през цялата седмица  Laughing Joy

# 18
добра седмица за всички. Grinning Heart Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 247
честита нова седмица   bouquet дано да донесе много положителни  EFP много успехи в изследвания и процедури късмет newsm10

# 20
  • Мнения: 712
Момичета, добро утро и от мен!
Да ни е много късметлийска темичката  newsm10 Аз се записвам за 29.02... ама за второто, следващата високосна...  Weary Аут съм от играта този път. Но сега съм по-спокойна, нали го изживях още в петък...
Сега дори се радвам, че лелята подрани, защото опитвам да си уредя един морски уикенд с милото и щеше да е много неприятно да се съобразявам с нея  smile3503 Когато животът ти поднесе лимони, направи си лимонада  smile3521 То се е видяло, че докторите няма да ми се разминат, ама като начало ще направя просто един профилактичен преглед със стандартните изследвания. Айде, напред към синьото лято - животът ще го живеем такъв, какъвто е!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 112
Здравейте, сладурчета!   bouquet

Много готина темичка, дано за всички да е късметлийска!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Мене лелката не ме забрави и вчера се появи с гръм и трясък!  smile3511 Цял ден неможах да стана от леглото.

*milenna*, какво става с тебе? Чакам днес да се похвалиш с   EFP 

Хубава седмица на всички!   1dating luvbed #Sniper fertilization EFP stork-boy stork-girl

# 22
  • Мнения: 1 335
Добро утро и много късметлийска седмичка ви желая!!!  bouquet
На нечакащите - да не дочакате дано! Praynig
Много успех и усмивки!!!  bouquet

# 23
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Добро утро и от мен ,много късметлийска да е темата дано
На всички вас искам да пожелая много щастие и много късмет и любов през тази седмица и дано,в списъка да няма място от  EFP EFP EFP
И ДА ЗНАЕТЕ МНОГО ВИ ОБИЧКАМ ВСИЧКИТЕ

# 24
  • Мнения: 1 671
Честита нова тема и дано скоро всички се похвалим с  EFP !

# 25
  • София
  • Мнения: 2 327
И аз пожелавам на всички, които ще се тестват тази седмица да видят най-дебелите EFP

# 26
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро, милички и честита ни нова темичка!    bouquet Дано да ни е късметлийска и много слънчева и щастлива! Praynig
Аз от днес-утре съм от чакащите. В петък изпих последния Дуфастон и днес ми е 3 ден, откакто съм го спряла...Док ми каза че на 3 ден обикновено идва, при мен за момента няма признаци като ПМС, да ме боли корем и т.н., но Т ми падна, а освен това тези дни само ми се гади......
Това е от мен, дадох отчет до момента!
Стискайте палци! Praynig Ако до утре не "цъфна" ще препишкам един тест, обещавам вие първи да разберете, какъвто и да е резултата! Peace
Хубав ден на всички ви желая!  bouquet

# 27
  • Мнения: 780
здравейте и от мене  Hug
честита нова седмичка дано е на късмет
аз май няма да съм от ловувщите тая седмица щото ако не са ми криви сметките овуто трябва да ми е към 11 ръй че само ще ви наблюдавам и ще стискам палци  Mr. Green  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте и от мен!
Аз тази седмица съм от ловуващите  Mr. Green, ако чуете стрелба и гонене - ние сме  hahaha Joy


Самурайка, стискаме палци да се е получило!  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичетаааааа, има гадина-няма надежда! #Cussing out
Ей сега като ходих до тоалетната и....ами идва ми! Cry
Тъпо ми е, разочарована съм наистина, но няма да го драматизирам толкова! Явно миналия месец не е бил моя! Sad Дано следващият да е! Praynig
А дори и корема не ме боли, или поне до/за момента, а имам само едно почти постоянно гадене........ Не знам защо, предполагах, че няма да е станало нищо, но вътрешно в себе си имах едно хубаво усещане, усещането за надежда.....а и Т ми беше добра, но тази сутрин като беше паднала......та си чаках тихичко и гадинката не закъсня! ooooh!
Това е!
Нов месец- нова надежда! Peace Не знам само за кога да ме включите в списъчето....по-късно ще кажа.
На всички ви пожелавам успех! Peace

Общи условия

Активация на акаунт