Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 386
  • 353
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 247
Здравейте пак  Simple Smile
Лорън завиждам ти аз обичам доста месцето  Crazy
galateia бързо оздравяване  Hug

Аз ще съм на лунна и за това днес гледам да съм на леки храни,така че съм на кисело мляко активия плодово и в събота пак ще изкарам на мляко.Така че все едно съм на монодиета само мляко  Party Пепита ти си виновна  Hug, да проям мляко сега няма спиране  Laughing

# 316
  • у нас
  • Мнения: 443
Здавейте момичета,след като вчера изкарах на черешки днес съм -1кг. (63.6кг.).Днес ми е месния ден и съм приготвила пилешки филенца за грил-тигана,не знам да ли няма да хапна и един домат много се изкушавам,психически съм се настроила за задържане утре обикновено е така след месния ден. #Cussing out
galateia желая ти скорошно оздравяване

# 317
  • Мнения: 195
хей, монодиетки, след вчерашния ден на пилешки филенца и днеска със зеленчуците, се чувствам ужасно подута и сякаш съм си върнала всичките килца  smile3511

Не искам да се тегля, че непрекъснато пия вода а и сега изядох цяла краставица и кой знай какво ще покаже кантара

galateia, ако си болничка, може би е по-добре да хапнеш нещо по-хранително и да продължиш диетата като оздравееш. Ако ти се е отслабила имунната система може да ти се проточи грипчето.
Бързо оздравяване   smile3525

# 318
  • Мнения: 684
ДИВА-3супер тъкмо днес съм на кисело млекце,обаче ме мързи още да ходя до магазинчето за активия с черешки та си забърках : 1 кофичка данон с 2 лъжици инстантен чай "Горки плодове" голям бърканьоч ама вкусен.Излязоха 3 чашки вече хапнах 1 след 2 часа още една.СЛАБИТЕЛЕН ДЕН СЛАДУРКИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Hug Hug HugДействай скъпичка само така Peace аз набивам сутрин тия овесени ядки с Верея калций 0,1% а дано успеем с целта си!  bouquet

# 319
  • Мнения: 684
  wavey wavey wavey
Как сте готини момичета?
Аз пред малко се прибрах и викам да видя кой накъде е .

ДИВА-3, харесва ми колко си "надъхана", дано те задържи по-дълго време  Praynig

ДИВА-3супер тъкмо днес съм на кисело млекце,обаче ме мързи още да ходя до магазинчето за активия с черешки та си забърках : 1 кофичка данон с 2 лъжици инстантен чай "Горки плодове" голям бърканьоч ама вкусен.Излязоха 3 чашки вече хапнах 1 след 2 часа още една.СЛАБИТЕЛЕН ДЕН СЛАДУРКИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
newsm62

bubulina,
да не се свършиш?!!!!  smile3501 smile3501 smile3501 то със тези гадни яйца една ябълка не може да се брои за нарушение  Peace определено резултата ти е много голям стимул  ura  ura  ura  ura

galateia,
мисля, че ще видиш шестицата преди неделя  smile3521

vins,
как си?


Hug Hug HugДАНО И АЗ ТОВА ВИКАМ ДА НЕ МИ ИЗЧЕЗВА ЕНТУСИАЗМААААААААА  bouquet  bouquet  bouquet

# 320
  • Мнения: 621
Кантарът днес показа 68,700 - браво на мен  Grinning Все така да продължава, ама за съжаление това е от неяденето от грипа Sad Иначе благодаря ви момичета за оздравителните пожелания и загрижеността   bouquet

Аз днес лунувам ама смуча прополисови таблетки и ям по малко мед Grinning

# 321
  • Мнения: 43
Здравейте, диетуващи девойки,
аз инкогнито ви чета от известно време, а от пониделник монодиетувам с вас, ноооо много ми се смърцафоса ( както казваше една приятелка) и днес. Изобщо не постигам вашите висини , опц низини, в резултатите. Първият ден само, картофения, кантарчето показа -1.1кг и веднага след това- застой. 2 ден: плодове-100гр, 3 ден: пиле- 0гр, 4 ден:зеленчуци- 100гр...
 Това не нищо не прилича! Много съм вкисната от резултата. иначе и преди съм я правила тази диетка и е давала чудесни резултати. Явно сега нещо бъркам някъде. Я кажете при вас колко време продължава задържането ако има такова.
 Хайде, лек и минусов ден на всички

# 322
  • Мнения: 247
Кантарът днес показа 68,700 - браво на мен  Grinning Все така да продължава, ама за съжаление това е от неяденето от грипа Sad Иначе благодаря ви момичета за оздравителните пожелания и загрижеността   bouquet

Аз днес лунувам ама смуча прополисови таблетки и ям по малко мед Grinning

 Hug браво  smile3501

Лорън , vins , bubulina ,ДИВА-3 , мами 73, Пепита  Hug Успех /ако съм пропуснала някой ме извинете/
Пепита ти къде се изгуби  Wink
Момичета за днес съм лунна дамма  #Crazy а утре на мляко, кой ли е виновен за това  hahaha

# 323
  • Мнения: 928
 wavey
Аз днес ще си правя зелева супа - да опитам дали мога да изкарам няколко дни.Много ме съмнява,но ще пробвам Sick
Но ще ви идвам на гости да ви "видя"   love001
galateia, бързо оздравявай  Hug

# 324
  • Мнения: 195
Здравейте, диетуващи девойки,
аз инкогнито ви чета от известно време, а от пониделник монодиетувам с вас, ноооо много ми се смърцафоса ( както казваше една приятелка) и днес. Изобщо не постигам вашите висини , опц низини, в резултатите. Първият ден само, картофения, кантарчето показа -1.1кг и веднага след това- застой. 2 ден: плодове-100гр, 3 ден: пиле- 0гр, 4 ден:зеленчуци- 100гр...
 Това не нищо не прилича! Много съм вкисната от резултата. иначе и преди съм я правила тази диетка и е давала чудесни резултати. Явно сега нещо бъркам някъде. Я кажете при вас колко време продължава задържането ако има такова.
 Хайде, лек и минусов ден на всички

Здравей Joy  добре дошла при нас wavey
в началото на диетката и аз свалях с бързи темпове и сега съм в застой.
аз след картофите - 1кг,
след плодовете - още 1 кг,
след сиренето около 500 гр.
и след яйцата - 500 гр.
и тези пилешки филенца... ми спряха свалянето, след зеленчуците - пак няма и 1гр на долу Sad днес ми е 7 ден а сутринта кантара ми показа пак 60кг  smile3511 а започнах от 63. Днес реших да съм на риба, че до офиса ми има едно заведение, в което всеки петък готвят по 2 вида риба Simple Smile - ядох я панирана обаче, което не е добре, но мисля да завърша деня с плодове. Не знам дали е добре да ги смесвам, ама не ми се яде повече риба. Утре мисля да съм на кисело мляко, а в неделя на кашкавал. После ще си направя малко почивка и започвам отново и ще карам главно на картофи, плодове и мляко, като че ли с тях свалям.
Пожелавам ви никакъв глад и много минусчета   love001

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 14:10 от bubulina

# 325
  • Мнения: 195
pepita730 предполагам си я пробвала, но зелевата супа е ужасно гадна - преди време с нея изкарах почти 3 дни - хем корема ми стържеше от глад, хем има ужасен вкус. Но някои предпочитат да свалят с нея.
УСПЕХ със зеленцето и не ни изоставяй  newsm03

galateia бързо оздравяване и честито за минусите  newsm10

# 326
  • Мнения: 498
Мен ме нямаше известно време и бях поизоставила монодиетата,но от утре пак съм с вас.Днес лунувам!

# 327
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте монодиетки при мен се случи това, което очаквах след месния ден задържане.Като ви чета виждам, че и при вас е така.Днес имах много тежка физ. работа и си позволих почивка,то до понеделник ще е все така.В понеделник  се завръщам или с мляко, или с картофи(такъв ден още не съм правила).

# 328
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета.  bouquet
Уж щях да съм на лунна,а изядох един банан и едно капи портокал изпих. Whistling
Ама за първи път я правя лунната диета де Mr. Green
Дано да ми е простено. Praynig
Иначе смятам да си продължа моното пак на месце Crazy
Ами...ще ходя утре вечер на един язовир,на едно чеверме...и ми се стори най-добре да си направя моно-месен ден. Whistling (отново Blush )

Все още не съм си купила кантар,но съдейки по дънките ми мисля,че съм свалила малко поне. Rolling EyesИли поне се надявам... Rolling Eyes

Лека вечер и успех на всички.

# 329
  • Мнения: 928
pepita730 предполагам си я пробвала, но зелевата супа е ужасно гадна - преди време с нея изкарах почти 3 дни - хем корема ми стържеше от глад, хем има ужасен вкус. Но някои предпочитат да свалят с нея.
УСПЕХ със зеленцето и не ни изоставяй  newsm03

galateia бързо оздравяване и честито за минусите  newsm10
До сега не я бях пробвала, но определено няма да си сготвя пак  Peace
Днес ще ям каквото ям от нея и отива в канала  Peace
 
УСПЕХ НА ВСИЧКИ Peace

Общи условия

Активация на акаунт