Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 413
  • 353
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 621
Ей това се казва стимул newsm10 newsm51

# 301
  • Мнения: 1 416
ДИВА-3супер тъкмо днес съм на кисело млекце,обаче ме мързи още да ходя до магазинчето за активия с черешки та си забърках : 1 кофичка данон с 2 лъжици инстантен чай "Горки плодове" голям бърканьоч ама вкусен.Излязоха 3 чашки вече хапнах 1 след 2 часа още една.СЛАБИТЕЛЕН ДЕН СЛАДУРКИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 302
  • Мнения: 195
Добро утро и от мен, сладурки   food010 kaffeetrmker_2
днеска всички са много ентосиазирани, което е newsm74
да си споделя резултата - тази сутрин съм 59.5, за сведение започнах от 63 и днес ми е 5 ден  newsm44
нарушенията са ми вчера - бях на яйца и хапнах 1 ябълка вечерта, но пък изядох 4, а не 6 яйца.
дано ви надъха още повече като виждате, че постоянството дава много добри резултати  newsm10

# 303
  • Мнения: 621
Аз днес ,защото не реших какъв плод ми се яде изядох за обяд един банан (само това имаше като плод наблизо) и сега пих едно мляко с нес кафе, което дефакто си е прегрешение по мойта си диета ама ми се смъкна кръвненцето, довечера ще опапам останалия в къщи грейпфрут и от утре ще лунувам три дни и в неделя ако кантара не покаже 6-тица съм го изхвърлила от петия етаж smile3511

# 304
  • Мнения: 247
Здравейте аз днес съм на волна програма, но преди да повторя моното реших да почна с 1 лунна, дано помогне че си върнах кг а и се надявам след лунната да ми се хапва по малко, така ли е?

# 305
  • Мнения: 621
Здравейте аз днес съм на волна програма, но преди да повторя моното реших да почна с 1 лунна, дано помогне че си върнах кг а и се надявам след лунната да ми се хапва по малко, така ли е?

Аз ще я спазвам лунната сериозно за първи път, така че не знам дали намалява апетита newsm12

# 306
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте момичета тази сутрин бях 64.6кг.-200гр., но от обяд съм в мц иаз си мисля,че това е причината за малкото свалени грамчета. #Cussing outДнешния ден е черешов за мен и се чуствам много зле  smile3517 и ми се  sleepuu,не знам може би кръвното нещо,а бе дано устискам до утре и ще си хапна кремвиш.

# 307
  • Мнения: 195
Здравейте аз днес съм на волна програма, но преди да повторя моното реших да почна с 1 лунна, дано помогне че си върнах кг а и се надявам след лунната да ми се хапва по малко, така ли е?

лунната съм я пробвала няколко пъти и всеки път освирепявам от глад, и каквито и резултати да има, веднага ги заличавам. Може само при мен да е така, предполагам, че така или иначе ще пробваш и ще кажеш как е

УСПЕХ  newsm10

# 308
  • Мнения: 1 354
Хеййййй мацки,как е?
Гледам минусчета има. LaughingБраво,браво!Само така!  bouquet

Аз днес съм на една кофичка обикновено кис.мляко с 3,6% масленост,както и на 100 гр сирене. Whistling
Малко смесих млечния ден с този със сиренето,но се надявам,че заради количеството няма проблем.
Карам вече на водичка и така.
Утре смятам да съм на доматки CrazyМного ги уважавам. Whistling
А петък лунна Grinning Преди това евентуално някакво месце ще хапна. Mr. Green

Ами това е моя план график Peace

Лека вечер на всички и успех с минустите.  bouquet

# 309
# 310
  • Мнения: 928
  wavey wavey wavey
Как сте готини момичета?
Аз пред малко се прибрах и викам да видя кой накъде е .

ДИВА-3, харесва ми колко си "надъхана", дано те задържи по-дълго време  Praynig

ДИВА-3супер тъкмо днес съм на кисело млекце,обаче ме мързи още да ходя до магазинчето за активия с черешки та си забърках : 1 кофичка данон с 2 лъжици инстантен чай "Горки плодове" голям бърканьоч ама вкусен.Излязоха 3 чашки вече хапнах 1 след 2 часа още една.СЛАБИТЕЛЕН ДЕН СЛАДУРКИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
newsm62

bubulina,
да не се свършиш?!!!!  smile3501 smile3501 smile3501 то със тези гадни яйца една ябълка не може да се брои за нарушение  Peace определено резултата ти е много голям стимул  ura  ura  ura  ura

galateia,
мисля, че ще видиш шестицата преди неделя  smile3521

vins,
как си?

# 311
  • Мнения: 195

bubulina,[/b] да не се свършиш?!!!!  smile3501 smile3501 smile3501 то със тези гадни яйца една ябълка не може да се брои за нарушение  Peace определено резултата ти е много голям стимул  ura  ura  ura  ura



Добро утро  kaffeetrmker_2
pepita730 няма да се свърша, днеска кантара повтаря резултата от вчера  newsm45
свикнах всеки ден да имам минусче и сега ми е малко криво. Вчера обаче пих много вода покрай пиленцето и може да съм задържала... или поне се успокоявам с това  newsm62
Но не се отказвам и се готвя за зеленчуковия ден
УСПЕХ на всички  newsm10

# 312
  • Мнения: 247
Здравейте милички
 newsm10 успех на всички

Пепита почерпи кафенце, че не ми се отварят очичките още  Sleeping

# 313
  • Мнения: 621
Пепитка изчезна на някъде  33uu Аз днес съм по срещи и държа на кафета и вода обаче много ми е зле от грипа, имам температура, хрема и ме боли гърлотооо, а трябва да водя едни преговориии ... smile3511

# 314
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета.
Аз днес си карам сухия режим.Е преди малко изядох около 200гр пържено свинско,ама... Whistling
Тва е вече в неделя ще има ядене.Започвам лунна с едно айранче изключение евентуално и в събота едно преди да си легна евентуално.

Успех на всички.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт